transfer sonrası test günü bekleyenler / Mayıs 2024

Bence ilacı hemen bırakmayın bikaçgün daha devam edin geç tutunabiliyor bazen inşallah hayırlısıyla isteyen herkesin kucağı dolar

Merhaba transfer sonrası akıntı olması normalmi nedemek bu anlamayorum tutmadı mi yoksa ya:KK43:(( su gibi şeffaf akıntı akıyor

Merhaba transfer sonrası akıntı olması normalmi nedemek bu anlamayorum tutmadı mi yoksa ya:KK43:(( su gibi şeffaf akıntı akıyor
Şeffaf akıntıyı mı diyorsunuz bana göre iyi bi şey ben o akıntıyı hissettiğim zaman bende pozitifti ama kimyasal oldu 16 Mayıs yine transfer oldum bugün beşinci günüm çok hafif hisseder oldum tabi ilaçların etkisiyle de akıntı olabilir kişiden kişiye değişebilir bende böyle olmuştu

Kızlar, hayalet cizgi varmi? Dayanamadim ve bende test yaptim evde

Eklentiler

• 1000087664.jpg
    1000087664.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 213
Merhaba opu sonrası transfere kadar ilaçlar dışında dikkat ettiğiniz ya da yaptığınız yediğiniz şeyler oldu mu?

Bu sabah tekrarladim. Test negatif çıktı malasef. Dün yaptığım bozuktu galiba :KK43:
Aslinda hala cok erken ama ümidimi yitirdim :KK43:
Kaçıncı gün bugün? Test bozuk olabilir.. dünkü de bozuk olabilir bu günkü de.. ben hergün negatif görüyorum ama kan verene kadar ümidim var🥰 bırakmak yok kendimizi hemen öyle😌 hakkımızda hayırlısı olsun

Kaçıncı gün bugün? Test bozuk olabilir.. dünkü de bozuk olabilir bu günkü de.. ben hergün negatif görüyorum ama kan verene kadar ümidim var🥰 bırakmak yok kendimizi hemen öyle😌 hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah öyledir. En iyi test bile yaniltabiliyor.
Bugün transfer sonrasi 7ci günüm.
Positif görenler var ama aslinda daha cok erken. Bakalim. Haftaya çarşamba kan testi günüm. Bir hafta daha dayanmam gerek.

Senin kacinci günün?

İnşallah öyledir. En iyi test bile yaniltabiliyor.
Bugün transfer sonrasi 7ci günüm.
Positif görenler var ama aslinda daha cok erken. Bakalim. Haftaya çarşamba kan testi günüm. Bir hafta daha dayanmam gerek.

Senin kacinci günün?
Ferah tut içini olmazsa bile daha güzeli, kolayı bekliyordur inşallah bizi♥️ benim transfer hariç 9. Günüm. Kan tahilili günüm yarın. Hayırlısı hakkımızda🙏

Şeffaf akıntıyı mı diyorsunuz bana göre iyi bi şey ben o akıntıyı hissettiğim zaman bende pozitifti ama kimyasal oldu 16 Mayıs yine transfer oldum bugün beşinci günüm çok hafif hisseder oldum tabi ilaçların etkisiyle de akıntı olabilir kişiden kişiye değişebilir bende böyle olmuştu
Peki tuttuğu zaman sende adet olacakmış gibi ağrılar oldumu

içinizi ferah tutun güzel sonuç alırsınız inşallah, bir tane de predictör marka alıp dene istersen erken gebelik testi o bende hep kesin sonuç vermişti

Akşama deneyim tekrar. Farkli forumlarda okudum. Bazi kadinlarda akşam idrarinda daha iyi çıkıyormuş gebelik.
Az kendimi böyle kaldırım. Zaten en geç 5 gün çıkar.

Akşama deneyim tekrar. Farkli forumlarda okudum. Bazi kadinlarda akşam idrarinda daha iyi çıkıyormuş gebelik.
Az kendimi böyle kaldırım. Zaten en geç 5 gün çıkar.

Şimdi tekrar denedim.
Positif çıktı. Inşallah kimsayal değildir.

Eklentiler

• 1000087762.jpg
    1000087762.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 186
Hepinizin transferi hayırlı olsun kızlar inşallah bebişleriniz size sımsıkı tutunur🤲 bende 20sinde transfer oldum. Ama bugün kendımı çok rahatsız hissettim vajinamda yanma vardı bugün ve soğuk soğuk terleme geldi üşüttüm mü acaba bilemedim moralim bozuldu niye yanıyor ki ayagımın altına sıcak su torbası yaptım bıraktım zaten ayaklarım hiç ısınmıyor inşallah son denemelerimiz olur zaman geçmiyor resmen

Transferden sonra 5. Gün böyle olup gebe kalan varmı yada sizce gebelik varmı

Eklentiler

• IMG_3027.png
    IMG_3027.png
    578,3 KB · Görüntüleme: 150
  • IMG_3026.png
    IMG_3026.png
    653,1 KB · Görüntüleme: 159
X