Transfer sonrası gün sayanlar

bgnsngnm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2018
292
191
Arkadaşlar merhaba benim 27 ocak transferim yapıldı. Heyecanlı bekleyiş başladı. Benim bu 4. denemem. Daha önce bir negatif, bir kimyasal gebelik, bir de olumlu sonuç aldım. Olumlu sonuç aldığımda maalesef 5. ayda şiddetli preeklampsi nedeniyle bebekleri aldılar. Sizin nasıl gidiyor durumlar

Umarım bu sefer kucağına dolar canım, nerde yaptırdın ve Nekadar tuttu bende düşünüyorum BİLGİ verirmisin

Umarım bu sefer kucağına dolar canım, nerde yaptırdın ve Nekadar tuttu bende düşünüyorum BİLGİ verirmisin
İnşallah rabbim isteyen herkezin kucağına hayırlı sağlıklı evlatlar verir. Benim bu 4. denemem. Dondurulmuş embriyomuz kalmamıştı sıfırdan başladık tedaviye. Bahçeci umut tüp bebek merkezinde başladık bu defa. Doktorumuzda Cem çelik. ilaçlar falan herşeyiyle hesaplarsak 30-35 gibi bi fiyat oluyo. herşeyiyle ama

İnşallah rabbim isteyen herkezin kucağına hayırlı sağlıklı evlatlar verir. Benim bu 4. denemem. Dondurulmuş embriyomuz kalmamıştı sıfırdan başladık tedaviye.

Anladım peki bu 4.de dahil mi dondurulmuş kalmamasını rağmen mi 30-35 canım

Bizimde öyleydi ayrıca bendede pco var. Doktorumuz argifertil diye bi vitamin başladı ikimizede. eşimin değerleri baya normale döndü
ÇOK sevindim sizin adınıza peki ilk Spermiyogram da somuclar nasıldı? Bizim baya kötü çünkü sperm sayısı saptanamadı parça psrça bakıldığındada 8 sperm 6 ölü 2 az hareketli

ÇOK sevindim sizin adınıza peki ilk Spermiyogram da somuclar nasıldı? Bizim baya kötü çünkü sperm sayısı saptanamadı parça psrça bakıldığındada 8 sperm 6 ölü 2 az hareketli
vallahi benim eşiminde düşüktü değerleri azospermi vardı ama o vitamin iyi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…