Transfer sonrası dayanmayıp test yapanlar

Ayyy bak simdi bnde heyecan yaptim doktor sevinmelisin dedigine gore rabbim gönlümüzün muradini versin insallah🙏🙏
Hepimizinnn işallllahh🙏 İçim kıpır kıpır ne hissettiğimi bile bilmiyorum hala şaka gibi geliyor ☺️Dün kız kardeşim Doğum yaptı onun şansına işallah güzel haberi alırız

Hepimizinnn işallllahh🙏 İçim kıpır kıpır ne hissettiğimi bile bilmiyorum hala şaka gibi geliyor ☺️Dün kız kardeşim Doğum yaptı onun şansına işallah güzel haberi alırız
Ne kadsr guzel bir gecede hem anne hem teyze oldunuz demek rabbim evladinizi kucaginiza almayida nasip etsin insallah bu arada tek mi cift embryomu sizinki

İkiz istemiyorsan neden 2 tane empriyo koydurdun ki
Aslinda sansi artirmk icin cevremde cift embrio ile ikize hamile kalan hic olmadi hep tek gebelik oldu brz ona guvendim aslinda brzda doktorun yonlendirmesi ve israri artik hayirlisi olsun bakalim

Aslinda sansi artirmk icin cevremde cift embrio ile ikize hamile kalan hic olmadi hep tek gebelik oldu brz ona guvendim aslinda brzda doktorun yonlendirmesi ve israri artik hayirlisi olsun bakalim
Bende 2 tane istedim ama bana doktor koymadı 😁☺️İşallah güzel haberleri sende alırsın herşey allahtan☺️☺️

Bende 2 tane istedim ama bana doktor koymadı 😁☺İşallah güzel haberleri sende alırsın herşey allahtan☺☺
Canm senden cesaret alarak bende yaptım ama yanlış olma ihtimali var mı laboquick testiydi🤔

Eklentiler

• 0AEACCB5-0DC8-49A2-B522-68E19E192912.jpeg
    0AEACCB5-0DC8-49A2-B522-68E19E192912.jpeg
    20,5 KB · Görüntüleme: 2.711
Çok sevindim cnm 🤗🤗 benimde bugün 8. Günüm dünki testi biliosun ama hala tedirginim işallah Benimde kanda netleşir
Yaaa bence kan ver ve güzel haberini al bekledikce gerilio insan inan transfer gününden beri ilk kez araliksiz uyudumm 😂😂hadi hagirli haberlerini bekliyoruz🤗🤗

X