Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Adetimin 17. Günü 3.gün embriyo dondurulmuş transferim oldu.

Transferin 9.günü silik çizgi ve sağlık ocağında beta hcg 29cikti
Yine sağlık ocağında 11.günü 45çıktı.
11.gün hastanede 41çıktı
14.gün 149
18.gün 771..
Elhamduliah ❤darısı bekleyenlere

Adetimin 17. Günü 3.gün embriyo dondurulmuş transferim oldu.

Transferin 9.günü silik çizgi ve sağlık ocağında beta hcg 29cikti
Yine sağlık ocağında 11.günü 45çıktı.
11.gün hastanede 41çıktı
14.gün 149
18.gün 771..
Elhamduliah ❤darısı bekleyenlere
maşallahhhhhhhh:nazar::nazar::nazar:

Kzlar benmde 9.gun 37 11.gun 84 15.gun 203 19.gun bgun 800 cikmis normal duzeyde artmaya baslams ck mtluyum bu sekilde yinede dis gebelik riski olablrmi

Gözün aydin canim❤inşallah birbirimize hep güzel haberi vermek nasip olur.
Doktor tekrar istedi mi? Benim doktor haftaya kese için gün verdi

benim 3. gün embriyosuydu. 11. gün 68.7
14. gün 212
15gün 327 çıktı doktorum bir hafta sonra kontrole çağırdı. sadece 12 ve 15 gün beta hcg istiyordu ben 14 gün meraktan baktırdım.

benim 3. gün embriyosuydu. 11. gün 68.7
14. gün 212
15gün 327 çıktı doktorum bir hafta sonra kontrole çağırdı. sadece 12 ve 15 gün beta hcg istiyordu ben 14 gün meraktan baktırdım.
Cnm degerler bnmde dengesiz artti tup bebekte olabliyo sanirm boyle seyler hc canimzi skmayalm allahn izniyle deger dusmedkce umut hep var

Cnm degerler bnmde dengesiz artti tup bebekte olabliyo sanirm boyle seyler hc canimzi skmayalm allahn izniyle deger dusmedkce umut hep var

aslında ben çok stres yapmıyorum çünkü doktorum normal dedi . hayırlısı olsun artık . kalp atışını duymadan gebeyim diyemiyorum ama :işsiz::işsiz::işsiz:

Kızlar merhaba benim bugün 9. günüm betahcg 30 çıktı moralim bozuldu hemen doktoruma yazdım ama cevap vermedi:KK43: bir umut beklicem ama ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
Canım merak etme 9.gün için iyi bi değer önemli olan 2 gün sonra artışı,bebişinide kendinide strese sokma nolur!

Kızlar merhaba benim bugün 9. günüm betahcg 30 çıktı moralim bozuldu hemen doktoruma yazdım ama cevap vermedi:KK43: bir umut beklicem ama ağlamamak için zor tutuyorum kendimi

9. gün değeri 30 çıkan arkadaşim şuan sağlıklı bir şekilde bebeğini taşıyor. :dua: Önemli olan değerin katlanması. Stres yapmamaya çalış arkadaşım.

Bnmde 9.gun 37 ydi katlanmasi onemliyms oda braz skntlydi ama smdi duzene grdi stres olma cnm hakknda hayrlisi olsn

Benim de 9.gün 29 çıkmıştı canım önemli olan katlanması. Sakın stres yapma düşük değer diye. Ben çok panik yaptım. 11.gün 41 Çıktı.. Sonrasında 149 ve 771 elhamdülillah:nazar: 3 4 günde tekrarlamani tavsiye ediyorum sakin hergün veya iki güne bir yapma çok stres oluyor

Arkadaşlar merhaba herkesin allah kalbine gore versın rabbim kımsenın kucagını bos bırakmasın ben 20-nisanda 2 blast 1 compact embriyo transfer edıldı ve ben bugun dayanamayıp beta hcg yaptırdım 2.04 cıktı cok erken olduğunu bılıyorum ama sızce bebeklerim benımle mı?

Arkadaşlar merhaba herkesin allah kalbine gore versın rabbim kımsenın kucagını bos bırakmasın ben 20-nisanda 2 blast 1 compact embriyo transfer edıldı ve ben bugun dayanamayıp beta hcg yaptırdım 2.04 cıktı cok erken olduğunu bılıyorum ama sızce bebeklerim benımle mı?
Suan için bişey söylemek çok erken benim 3. Gün embriyosuydu 9. Gün 29 çıktı sabredip beklemeni tavsıye ederim bu arada 5 ve üzeri için gebelik söz konusu inş bebişlerin seninledir

X