Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kacinci gun embriyosuydu cnm? 5. Gun embriyosuysa 10. Gun kan testnde cikiyor diyorlar. 12. Gune kadar poztf bir degere yukselmez sanirim

Benim 3.gunu embriyosuydu.
12. gün 5.4 çıkanları daha snra yükselenleri gördüm sana umut wermek istemem 0,1 çok düşk ama yinede 12. gün de baktırsaydın keşke

merabalar
benim 10. gün 56
12. gün 90
14. gün 165
yarın 16. günüm tekrar yaptırıcam bugun kahverengi akıntım geldi... 5 gün önce yine gelmişti. umarım bi sorun yoktur.

merabalar
benim 10. gün 56
12. gün 90
14. gün 165
yarın 16. günüm tekrar yaptırıcam bugun kahverengi akıntım geldi... 5 gün önce yine gelmişti. umarım bi sorun yoktur.
Bence güzel gidiyrsun nerdeyse 2 ye katlamşsın kahverengi leke yerlşme kanamsdr endşlnme içini ferah tutki değerlrn daha çok yükselsin senin adına hayırlısnı diliyrm cnm

Bence güzel gidiyrsun nerdeyse 2 ye katlamşsın kahverengi leke yerlşme kanamsdr endşlnme içini ferah tutki değerlrn daha çok yükselsin senin adına hayırlısnı diliyrm cnm

Tesekkur ederim cnm. Henuz kese gozukmuyo... Sen keseyi ilk ne zaman gordun. Kalp atislarini duydun mu. Kalp atislarini bi duysak rahatlicam

Merhabalar, ben daha demin uye oldum.. sizlere birsey danismak istiyorum. 17 sinde yumurtalarim alindi. 21 inde transfer oldu. Bu 5. Gun embriyosumu? 4 mu?
Bir de .. 7. Gun kan testi yaptirdim 2 cikti.. 12. Gune kadar yukselirmi? Karnimda feci kramp var sanki adet sancisi gibii.. cok heyecanliyim.. yardimlarinizi bekliyorum.. sevgiler

Öncelikle hoşgeldin canm 5. gün embryosu yumurtalrın toplandığı günün ertesi gününden sayılmaya başlıyor şahsn benim ayın 5 de toplandı 10. Da transfer oldu 4. gün embrysu gibi gözükyor birde 7. gün tahlil yaptrmşsın baya erken biraz daha dişini sık ve 10. günden snra tahlil yaptr, belirti olarakta ben hiç birşey yaşamadm umarım senin kramplarn hamilelktendir hakkında hayırlısını diliyorm canm

Cok tesekkur ederim.. cok heyecanliyim.. Allah herkese pozitif sonuc nasip etsin. Benim tup bebek yaptirdigim merkez 1 subat ta bakmam gerektigini soyledi.. kandan.. 1 subatta transferden sonraki 11. Gun. Insallah hayirli bir cevap alirim.

Arkadaşlar merhaba.. dün transferimin 10.günüydü bhcg 7.6 cıktı.. 4.gün embriyosuydu sanırım burdan yükselmez kimyasal gebelik olmus değil mi

Cok tesekkur ederim.. cok heyecanliyim.. Allah herkese pozitif sonuc nasip etsin. Benim tup bebek yaptirdigim merkez 1 subat ta bakmam gerektigini soyledi.. kandan.. 1 subatta transferden sonraki 11. Gun. Insallah hayirli bir cevap alirim.
İnşallah Allah sanada nasip eder canm

Arkadaşlar merhaba.. dün transferimin 10.günüydü bhcg 7.6 cıktı.. 4.gün embriyosuydu sanırım burdan yükselmez kimyasal gebelik olmus değil mi
Hayır kimyasal gebelik olduğnu şimdi anlayamazsın canm 12. gün yeniden kan tahlili yaptr yükselicktir eminim geç tutunmuş olabilir endişelenme ki kanına karışsın hakkında hayırlısı olsun

Hayır kimyasal gebelik olduğnu şimdi anlayamazsın canm 12. gün yeniden kan tahlili yaptr yükselicktir eminim geç tutunmuş olabilir endişelenme ki kanına karışsın hakkında hayırlısı olsun

Bu degerden nasıl katlanacak hic duymadm tüp bebekte de geç tutunma oluyor mu dondurulmus embriyo benim ki belki daha gec tutuyordr diye avutuyrm kendimi

Bu degerden nasıl katlanacak hic duymadm tüp bebekte de geç tutunma oluyor mu dondurulmus embriyo benim ki belki daha gec tutuyordr diye avutuyrm kendimi
5 in üzeri gebeliktir zaten şimdiden kendini salmışssın, tüp bebekte de geç tutnma oluyr tabiki bazılarında 10. gün 50 ve üzeri çıkar bazıların da 10. gün 5 ve üzeri çıkar bunu biz bilemeyiz herkezin gebeliği farklıdır sen 12 . günde tahlil yaptr artş yoksa ki 14 ve üzeri çıkması lazım senin bence artş olucak sende bu üzüntünüde bir kenara bırakıcaksın

Ah insallah duanı eksik etme nolur... sende saglıkla kavuş yavruna inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…