Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Gayt güzel benm 10. gün 47 di ve doktorum 10. gün yapılan kan tahlilinin 40 ın üstünde olursa gayet sağlıklı olur demişti ve tabi 2 günde bir 2 kat artmaya devam ederse
Çok sağol canım yarın test günüm inşallah hayırlı haberler alirim

Kizlar merhaba 5.gun embriyosu transfer edildi bana bugun 10.gunum idrarda negatif sizce kan vereyimmi 0 cikarsa yukselir mi artik bu sonuc verir mi

Kizlar merhaba 5.gun embriyosu transfer edildi bana bugun 10.gunum idrarda negatif sizce kan vereyimmi 0 cikarsa yukselir mi artik bu sonuc verir mi
10. gün kan tahlilinde çıkar idrar tahilinde kolay kolay çıkmıyor canını sıkma canm kan tahlili yaptr inşallah güzel sonçlar alırsınn

Kızlar mrb 12. Gün değerim 1185,18 di bugün 14. Gün 3399 olmuş iyi değil mi? Doktora ne zaman gitsem acaba kese için?

Transferin 8. Günü 5,04 cıktı doktorum 14. Gün test istedi..ben dayanamadım yaptırmıştım inşallah yükselir kızlar

Benim 10 ocakta transfem oldu cumartsi gidip keseyi görcem canm kalp atışlrnıda duyarm diye düşünyrm çoğu hamileler 6. Ve 7. Haftada duymuş
Ay çok heyecanlıyım hadi inşallah ikimiz de keseyi görür kalp atışını da duyarız canım ya

Transferin 8. Günü 5,04 cıktı doktorum 14. Gün test istedi..ben dayanamadım yaptırmıştım inşallah yükselir kızlar
Geç tutunuyr olabilir canm üzülme inşallah tutunr ve değerlerin yükselir sabırlı ol 10. günden sonra yaptır erken olmuş biraz

Kızlar merhaba doktorum coraspin kan sulandırıcı hapı sabah bi defa dedi sadece fakat ben şimdi diğer ilaçlar ile yanlışlıkla bi defa daha içtim yani sabah akşam oldu problem olurmu bilginiz varmı?

Kızlar merhaba doktorum coraspin kan sulandırıcı hapı sabah bi defa dedi sadece fakat ben şimdi diğer ilaçlar ile yanlışlıkla bi defa daha içtim yani sabah akşam oldu problem olurmu bilginiz varmı?
Bi defadan bişey olmaz sanırım ama yinede doktoruna sor bence

Arkadaşlar birşey sorucam son günlerde özellikle akşamları karnımda acayip Bi şişkinlik oluyo taş gibi hamile arkadaşlar özellikle size soruyorum bu normalmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…