Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kizlar benimde 14. Gun 905 di dr bi daha bakmaya gecek yok dedi , cuma günü keseye bakmaya gidecegiz ins. Hersey yolundadir, Allah hepimize 1 tane de olsa kucagimiza almayi nasip etsin

Kizlar selam benimde 3 gun embriyosu yarin 12gun ama dayanamadim az once yaptrdim cok heyecanliyim mideme vurdu valla bir saat sonra sonuc elimizde hayirlisi olur ins bu arada benimde bacaklarimda agri var bu hamilelik belirtisimi yoksa

Kizlar selam benimde 3 gun embriyosu yarin 12gun ama dayanamadim az once yaptrdim cok heyecanliyim mideme vurdu valla bir saat sonra sonuc elimizde hayirlisi olur ins bu arada benimde bacaklarimda agri var bu hamilelik belirtisimi yoksa
Kimisi bacaklara vuran agri yasamis cnm belirti olrk hadi ins poztfi gorursun

Snin adına çok üzüldm canm Allah inşallah sanada bir gün nasip edicek

Son düzenleme:
Kesemizi gördük canim dr un yarin isi varmis bugün çağırdı 1 tane 5 hafta 1 günlük le uyumlu kesemiz var cok şükür Allahim olmayan herkese nasip etsin...
Negüzel bende haftaya cuma gidicm henüz keseyi görmedk heralde doktrm hem keseyi hemde kalp atışlrnı duyalm diye o güne randevu werdi inşallah bende hayırlısıyla görürüm bebeğimi sizinkide hayırlısı olsun

Merhaba,
Benimde 10.gunumdu bugün 0,1 çıktı betahcg.
Normalde 12.si baktır demişlerdi 10.gunu dayanamayıp baktırdım.
Bütün ağrı belirtileri vardı ama şimdi çok üzgünüm 2 gunde artma ihtimali var mı 12.gunu tekrar yaptıracağım

X