Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bu gün 11 . günum degerim 174 cikti idrarda silik cizgiyi 9. gün gördum . Hic idrar testi yapmayin boşuna dün bile silik cizgi vardi. 174 olduğu halde.

Canım dün depot iğnem vardı.Yakınımdaki hastanede yaptırıyorum.Dün dayanamadım eşime dedim gelmişken birde muayene olayım.Veeee oldumda rabbime şükürler sonsuz olsun keseyi ve kalp atışını dıydum.Karından muayene etti buarada..

Yarında kendi doktoruma kontrolüm var bakalım o neler söyliycek çok güzel inşallah böyle güzelliklerle devam eder.Rabbim herkese herkese nasip eder..

Benim de iğnem dündü ay hadi gözün aydın canım şükürler olsun sağlıkla hayırlısıyla kucağına al inşallah sıkıntısız sorunsuz geçsin 9 ayımız

kızlar sizin adınıza çok seviniyorum allahımişallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder .siz bize umut oluyorsunuzzzz işallah bizde güzel sonuçlarımızı alırız .bugün benim 4.günüm bakalım önümde daha zaman var ama çok heyecanlıyım işallah hayırlısıyla sağlıkla olur

Allah razı olsun canım İnşallah Rabbim senin ve sonuç bekleyen herkesin yüzünü güldürsün beklerken günler geçmek bilmiyo, sonra da nasıl geçtiğini anlamıyosun, su gibi geçer inşallah zaman, başına gelmiş biri olarak sana benden tavsiye idrar testi yapma canım, yanıltabiliyor, ben 2. transferimde merağıma yenik düşüp idrar testi yaptım, sonuç negatifti, kanda pozitifi gördüm şükür aklıma geldi söyleyeyim dedim. gününü bekle, zamanıysa Rabbim hayırlı haberler almanı nasip eder

yaaa resmen içimi okumuşsun sana şimdi 6.günğm ne zaman test yapayım diye soracaktım. bana iki embriyo konuldu ikisi de yüksek kalite işallh tutmuştur canım.allahım sizin verdiğiniz umutla daha da çok inanıyorum artık:) pazartesi 9.günüm kan testi yaptırayım diyorum ama çok heyecanlıyım işllahhhh allahım beklentilerimizi alırız

İnşallah canım, dondurulmuş transferse 10.gün yaptırabilirsin canım, yani 8.günden itibaren kanında beta-hcg salgılanmaya başlıyor eğer hamileysen ama en sağlıklı sonucu 10.günde alıyoruz canım sabret 1 gün daha. 3.gün embriyolarında 12.gün kan istiyorlar

izmirplus nasıl gidiyor bakalım? Bugün yine iğne günümüzdü..Kendi doktoruma da gittim.Adet tarihimi 27.11.2016 olarak baz alıcaz dedi.Ve buna göre 6+5 günlük hamilesin dedi.Bir sürü testler istedi.2 hafta sonraya da randevu verdi.Senin randevun ne zaman?

aa aynıyız sizle kaç tane gebelik var peki sizde :) şuan doktorum benden bi tahlil istemedi yaa

aa aynıyız sizle kaç tane gebelik var peki sizde :) şuan doktorum benden bi tahlil istemedi yaa
Ooo desenize beraber doğurucaz rabbim nasip ederse
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.Benim miniğim tek.Bizde kan uyuşmazlığı var eşimle belki ondan da bu kadar çok test istemiş olabilir.Hergün kalp sesini dinleyesim var.Ne güzel bir duyguymuş bu canı gönülden dilerim rabbim herkese nasip etsin.Bu forumdaki tüm arkadaşlarımızın yüzü gülsün kucakları minik minik yavruları ile dolsun inşallah...

Ayy ben de 17 gün öncesini 26.11.2016 olarak hesaplamıştım ama transferimiz aynı gün buna göre 3-4 eylül gibi doğumumuz oluyo ben bugün gidebildim kuzum ama dün iğnemi oldum dediğin gibi günümüzdü artık kabalarım beze toplamaya başladı vallaha! Benim ikizlerimden biri çok sağlıklı, diğeri %90 ihtimalle sonlanacak. Çünkü kalp atışları ve boyutu, sağlam olana göre tam yarı yarıya olsun artık 1 tane olsun, sağlıklı olsun... 1 tanesine bile hasretiz, ikincisi lütuf olacaktı ama hayırlısı nasılsa öyle olsun...

Hakkında hayırlısı olsun cnm yinede belli olmaz devam edebilir :)
Bende bugun 1 tane kes gördük bitanede baya küçük bi kese vardı doktor onun için kesin bşy diyemem dedi sanırım o kaybolur gider gibime geliyor ... sağlıkla doğsunda tek olsun tabi çift olsa ayrıcalık olur o ayrı

Hakkinda hayirlisi olsun canim ama hic belli olmaz ikizlerde genelde biri digerinden kucuk oluyor.ben 5 haftalikken kontrole gittigimde 2 tane kese var ama bir tanesi digerine gore biraz kucuk 1 hafta sonra gene bakalim dedi ikinci kontrolde diger kese kuculup koybolmaya baslamisti daha sonrada kayboldu gitti oglum dogdu cok sukur.senin icinde hayirlisi olsun insallah

Sanırım benimde öyle olcak gibime geldi cnm hayırlısını istiyoruz hep insan merak ediyor sadece ne olcak diye :)

Aynen işte kuzum bende de öyle olacak, kalp atışlarını duymasaydım iyidi de... belki direnir, büyür diye düşünüyorum ama çok da kapılmayayım tam yarı yarıya ölçüleri. Hani boyutu yeter büyümesine engel değil ama kalp atışları çok daha yavaş, %90 bu gebeliğin biter diye düşünüyorum dedi. 9 veya 11 gün sonra tekrar gel, iyice belli olur durumu dedi bakalım. Hayırlısı neyse o olsun artık Rabbim kucağımıza versin de, sağlıklı olması önceliğimiz...

kızlar selammmm nasılsınız benim bugün 8. günüm . ben dün yani 7. günde hassas idrar testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı ama inanamadım yarın kan vercem böyle bişe yaşayan var mı aranızda hamile olabilirmiyim allahım lütfen olayımmm

ben sekizinci günümde yaptırmama rağmen ccookkk silik bi çicgi çıkmıştı sizin yedinci günde çıkmış:))))inşallah güzel sonuç alacaksınız :) 9. günümde de kan tahlili yaptırdım.

Merhaba arkadaşım ben varım...Aynen bende göğüslerimdeki değişikliği fark edip 7.gün test yapmıştım. İkinci çizgi varla yok arasıydı.Dayanamayıp o akşam kan testi yaptırdım.. Ve 37 çıkmıştı kan değerim..Şimdi 7.haftaya başlıyoruz hayırlısı ile.İnşallah sende de bu şekilde güzel olur sonuç...

kızlar malesef idrar testi beni bir kez daha yanılttı kan verdim kan sonucun 0.411 çok üzgünüm. bugün 9. günüm yükselme şansı sizce varmıdır böyle çıkıp sonra yükselen duydunuz mu erken mi yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…