Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

izmirplus cnm 14. Gün değerim 2020 çok geldi baba ilk kez bukdr yüksek sonuç alıyorum
12. Gün 720
10. 355 idi
Canım benim 15.gün 771'di, 17.gün 1581'di yani 17.günde bile 2020 görmedim, 2 embriyo mu transfer edildi? valla umutlanmanı da istemiyorum ama ikiz gibi hayırlısı neyse o olsun

Canım benim 15.gün 771'di, 17.gün 1581'di yani 17.günde bile 2020 görmedim, 2 embriyo mu transfer edildi? valla umutlanmanı da istemiyorum ama ikiz gibi hayırlısı neyse o olsun
Evt cnm iki embriyo konuldu 5. Gün embriyosu idi .. bana çok yüksek geldi inş böyle yüksek olunca bi sorun olmaz :) insan hertürlü korkuyor sanırım :) hakkımızda hayırlısı ama merak ediyorum gerçekten :)

merhaba kızlar benim de bugün transferimin 3.günü . burda güzel haber alanları görünce içimi bir ümit kapladı . bizim sorunumuz nedensiz interfilite yani bende de eşimde de görünürde bir problem yok ama 2yıldır hamile kalamıyorum.ağustos ayında aşılama denedik olmadı aralık ayında da tüp bebeğe başladık cumartesi günü transferim yapıldı . 3.gün embriyosu 2 embriyo konuldu işallah tutar hayırlısıyla :) kızlar peki bişe sorcam sizde belirti oldu mu tuttuğunu belli eden yoksa hiçbir belirti olmadı mi . bende kasık ağrısı var ama sanırım o herkeste olan normal bir durum . işallah allah tüm isteyenlere nasip eder . yorumlarınızı bekliyorum

Kızlar benimde 12. Gün 361 14. Gün 1247 benim durumda bu 2 embriyo transfer edildi ben klinigi aradom 12. Gün bana bi kac kez yaptır demediler gayet iyi harika dedi doktorum hemsirede 10 gün sonra kese görmeye git dedi ben meraktan gittim 14. Gün tahlile sürekli artışı takip etmeyi doktorunuz mu söyledi sizlere

Gayet güzel cnm seninde ikiz gibi görünüyor bence :) ben 3 kere vermiş oldum 3. Yü vermiycektim agrım olunca vesvese ettim

Hayırlı olsun inş rabbim sanada nasip eder kasık agrısı ve gögüste hassasiyet ilaçlardan kaynaklı bence doktorlar normal hayata dön diyor ama bence dönme yat dinlen ihtiyaçların dısında kalkma muz ananas kabak cekirdegi sabah kahvaltıda yumurta ye hergün bu söylediklerimden tüket bol bol da dua et rabbim yavrularıma can ver diye stressiz sevdigin insanlarla zaman geçir rabbime teslim ol eksiklerimi tamamla diye duada bulun benim günlerim anlattıgım gibi geçti 2. Denememde tuttu 1. Denememde normal hayata gectim ama olmadı nasip birde ben folikasit ve balık yagı kullandın 1 ay öncesinden halada kullanmaktayım.Sen tedbirini al takdir Yaradanındır.

Gayet güzel cnm seninde ikiz gibi görünüyor bence :) ben 3 kere vermiş oldum 3. Yü vermiycektim agrım olunca vesvese ettim
Bende dün bayılacak gibi oldum korktum dış gebelikmi acaba diye gittim kan verdim artış nasıl diye yaşadıgımız şu dönemde cocuk sahibi olmak o kadar zorki aldıgım nefesten korkuyorum bişey olcak diye annelerimiz maşallah hiç sorunsuz cocuk sahibi olmuş 4 kardesiz biz eskiden cok nadirdi cocuksuz insan şimdi herkes evlat için mücadele ediyor rabbimin en büyük lütfu bence rabbim herkese nasip etsin inş yegenlerimin boyunlarını kokladıkça gözlerim dolardı rabbim bu güzel kokuyu bana nasip etmeyecekmi acaba diye emrine şükür rabbimin ol dedi oldu.

Benim de doktorum 2.kandan sonra kese kontrolüne çağırdı ama ilaçlarımın kimisini devlet hastanesinde kadın doğumcuya yazdırıyorum, kimisini aile hekimim yazıyor canım, her ikisi de kanını göreyim öyle yazarım diyor, ondan 3.ve 4. kanı verdim ben de. Yoksa yeterli... içini ferah tut sen

Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tutar bol bol dua et, kabak çekirdeği,ananas ve dut kurusu yedim ben.Burada forumdan okumuştum.Rabbime binlerce şükür tuttu.6.haftamın içindeyim.Belirti arıyor insan sürekli.Ben daha öncede 3 gebelik yaşadım her zaman ilk belirtilerim göğüslerim oldu.Tüp bebekte de yine göğüsler sinyal verdi.Dolgunluk, gerginlik ve acıma hissi ayrıca uçları değişti.Sanki emzirmeye hazırlanıyor gibi memelerde değişiyor.Kasık ağrılarım da oldu ata ara.Benim 5.gün dondurulmuş embriyoydu.Transfer sonrası 7.günde idrar testi yaptım dayanamadım çoook silik çıktı.Akşamına kan testi derken öğrendim hamile olduğumu.İnşallah hayırlısı ile tutunurlar bebişlerin..

Ne ilacı veriyorlar ben aynı ilaclara devam ediyorum hemsire devam etmemi söyledi esrofem progestan fitil corasprin folik asit sen ne kullanıyorsun canım pazartesi kese icin gitcem doktoruma bilgi vercem

İnşallah öyledir ikiside seninledir içini ferah tut.
Ben İstanbul dayım.İrenbe yi forumlarda çok okuyordum canım..İlaçların arasında folic asit var mı?
Crione jel aynı diğer ilaçların isimleri farklı bende de..
Kan sulandırıcı, coraspirin,folic asit,estofem,3 günde bir proluton depot ve prograf hap benimde kullandıklarım..Ecza deposu gibi

Ne ilacı veriyorlar ben aynı ilaclara devam ediyorum hemsire devam etmemi söyledi esrofem progestan fitil corasprin folik asit sen ne kullanıyorsun canım pazartesi kese icin gitcem doktoruma bilgi vercem
Ben de aynı ilaçlarıma devam ediyorum canım, nerdeyse transferden önce başladım, hala devam ediyorum. Ben transferden önce ecopirin kullanıyodum, o da corasprinle eş değer ilaç kan sulandırıcı ama transfere 2 gün kala bıraktırdı doktorum, sonra da hiç kullanmadım. Hatta kanamam olunca da sordu ecopirin kullanmıyosun di mi diye ama benim rahatsızlığım gereği olabilir canım bu. Yoksa zarar verecek birşey olsa, sizlere vermezler. Sabahları yataktan kalkmadan önce crinone jel sıkıyorum vajinal, ayrıca sabahları 2 tane cyclo progynova(sadece beyazları), öğlenleri B12 plus (bunda folic asitte var) ve previt positive, akşamları yine 2 adet cyclo progynova(sadece beyazları) ve prednol içiyorum, karnımdan oksapar iğne vuruyorum, yatmadan önce de yine vajinadan 2hap progestan ve vagifem atıyorum. Ayrıca 3günde 1 kalçadan proluton iğnem var canım

inşallah canım inşallah... folic asit var canım, B12 plus'ın içinde folic asit de var ve previt positive de içiyorum ya, bu ikisinin içinde bir sürü vitamin var. Kan sulandırıcı ecopirin kullanıyodum ben de ama transferden 2gün önce bıraktım, kanamamdan sonra da sordu içmiyosun di mi diye. Dediğim gibi benim rahatsızlığımla alakalı olabilir bu durum, bana zararı vardır. Estrofem de de östrojen var, ben estrofem yerine cyclo progynova'nın sadece beyazlarını içiyorum. Proluton depot da aynı canım, benim 4günde 1 yarım ampulden, 3günde 1 yarım ampule indirdi. Diğer ilaçlar da dediğim gibi hastalıktan hastalığa ve doktordan doktora değişiyor.

Hanimlar merhaba 2 ocakta dondurulmuş 5. Gun embriyosu transfer edildi. Bir tane. Bugun dayanamadim idrar testi yaptim negatif cikti. Bu 2. Denemem. Ilk denemede 4. Gun embriyosu cikmisti idrarda ama dusuk oldu igne ile. Tuttugu halde negatif cikmis olabilir mi.. 10. Gun test yapcam ama korkuyorum. Yuzumde de sivilceler cikti.. kasiklarimda ara ara hafif agri da oluyor.. boyle yasayip pozitif goren var mi?

Ben varım canım. Bu ikinci transferimdi dondurulmuşlarla, dayanamayıp 8.günde idrar testi yaptım, negatif çıktı. Allah biliyo ya hiç içimi karartmadım, ümidimi kaybetmedim, şükür pozitifi aldım

Ben varım canım. Bu ikinci transferimdi dondurulmuşlarla, dayanamayıp 8.günde idrar testi yaptım, negatif çıktı. Allah biliyo ya hiç içimi karartmadım, ümidimi kaybetmedim, şükür pozitifi aldım
Ayyy nasil mutlu ettin beni coook tesekkur ederim insalllah ben de guzel haberler veririm... Allah tamamina erdirsin

Ayyy nasil mutlu ettin beni coook tesekkur ederim insalllah ben de guzel haberler veririm... Allah tamamina erdirsin
Amin canım inşallah rica ederim ne demek, hissediyosun biliyo musun? Eğer sen de hissediyosan pozitiftir. Benim ilkinde tahlilime 3-4 gün kala bütün heyecanım gitmişti ama bunda Allah biliyo ya, zerre umudumu yitirmedim, resmen neşem, ümidim hiç gitmemişti. Sen de güzel haberler yazarsın bize inşallah hayırlısıyla doktorlar hep uyarıyor, idrar testleri doğru sonuç vermez diye ama dayanamıyoruz işte

Canim hissiyat konusunu cok duyuyorum ama su an nolcak diye dusunmekten hissedemiyorum malesef surekli kafamda kac cikacak artacak mi dusunceleri var. Insallah hayirlisiyla olur diye dua ediyorum...

Yok yok sorun yoktur canım, aksine 5.gün embriyoları en sağlıklı olanlar. 5.güne bozulmadan gelenler sorunsuz olanlar ondan çok iyidir değerlerin bana ilkinde 3.gün embriyosu transfer etmişlerdi olmadı, belki 5.gün olsaydı ben de ilkinde daha pozitif görürdüm. kimisine 3.gün yarıyo, kimisine 5.gün, kimisine dondurulmuş... şükür dondurulmuşlarla gördüm pozitifimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…