Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Talil.com da beta hcg degerini giriyorsu:)nuz kac haftalik oldugunu soyluyor adida
gebematik biraz ugrastiyor girerken

Merhabalar benimde dondurulmus transferim 2 tane konuldu...transfer sonrasi 7ve 8.gün idrar testi pozitif ve 2.de çok belirgindir. 9 gün test yaptim kanda değerim 199 şimdi yarın 12.günüm inşallah artmıştır hayırlısı ise çok endişeliyim

6. Gun 3.7
7. Gun 27.8
10 gun 97.90
Bugun 13 gun 268.50
Dr ayin ocak 9 za gun verdi ama haftaya sali gunu ben keseyi gormek icin gidecem insallah sabirsizimya :)

6. Gun 3.7
7. Gun 27.8
10 gun 97.90
Bugun 13 gun 268.50
Dr ayin ocak 9 za gun verdi ama haftaya sali gunu ben keseyi gormek icin gidecem insallah sabirsizimya :)

Hayırlısıyla inşallah görürsünen güzel heyecanlar tadını çıkartmak lazım ama sürekli herşeyi düşünüyoruz

arkadaşlar transferimin 17.günü beta hcg 2312 çıktı çok şükür :))) 9.gün 57 den yükseldi

dilerim sağlıkla ikis ide tutmuştur:))))bizler kıymetli anneler olucaz inşallah ve kıymetlı yavrularımız :) bu uğurda uğraşıp isteyen herkese rabbim nasip etsin sağlıkla :)

Amin insallah benim 15 gun degerim 591 cikti ilkin guzel artislar oldu hizli simdi 2 kat yukseliyor anlamadim iki tane transfer etmislerdi kafam karisti degerim kotu degil aslinda

Amin insallah benim 15 gun degerim 591 cikti ilkin guzel artislar oldu hizli simdi 2 kat yukseliyor anlamadim iki tane transfer etmislerdi kafam karisti degerim kotu degil aslinda
canım normalki iki kat artması çok güzel hatta benimde ilk öyle arttı bugün kaçıncı gününüz peki

canım normalki iki kat artması çok güzel hatta benimde ilk öyle arttı bugün kaçıncı gününüz peki
Merhaba arkadaşlar transferimin
14. Gün 423 tü
17. gün 1370 çıktı. Haftaya randevu alıcam bakalım keseyi görürüz inşallah hayırlısı ile.

Hadi insallahhhh :)
1.yumurta buyudumu diye bekledik 2.catlamadan toplansin diye bekledik 3.olgun yumurta ciksin dedik
4.dollendimi acaba diye bekledik
5.tutundumu diye bekledik
6.kantestinde cikacakmi dedik
7. Kantestleri yukseliyormu dedik
8. KESEYI GORURRMUYUZ DIYE BEKLIYORUZ KAFAMIZDA DELI SORULAR DOGRU YERE YERLESTIMI KESE DUZENLIMI DOLUMU CIKACAK YOKSA BOSMU CIKACAK .... VS...
9.KALBI ATACAKMI
10.KALBI ATMAYA DEVAM EDECEKMI
11. IKILI TEST IYI CIKACAKMI
12. IKILI TEST IYI CIKMAZSA DORTLU TESTMI YOKSA AMNIYO SENTEZMI
14. CINSIYET NE OLACAK
15. TARAMA USG NASIL CIKACAK BEBEKLERIN GELISIMI IYIMI
16. SUYUMMU GELDI
17. KANAMA OLURSA ACABA BEBEGIN ESI AYRILDIMI
18. NEDEN HAREKET ETMEDI
19. CENABI HAKTAN HAYIRLISI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSALLAH
Gercekten zor ve sitresli birsey allah hemizin yardimcisi olsun. Bekleyislerimizi hayirla sonuclandirsin su mubarek cuma gunu cenabi hak kimsenin kucagini bos birakmasin

Aaaa lütfen bir de genetik sonuç bekleyişimiz vardı bizim sağlıklı bebek çıktı mı diye bekledik birde. Ne kadar zor ve stresli bekleyişlerdi hepimiz çok iyi biliyoruz bunun için sadece burda rahat rahat paylaşıyorum yaşadıklarımı çünkü sadece yaşayan biliyor. İnşallah rabbim hepimizin duasını kabul etsin dileğim...Bu arada çok güzel yazmışsın süreçleri aynen de öyle.Diyorum ya kısmetse bu 9 ay nasıl geçer acabalarla tabiki bazen rahat olabiliyorum ama bazen düşünmeden edemiyorum

süperrrrr :))) maşşallah iki embriyomu konulmuştu
Yok tek 5.gün dondurulmuş embriyo konulmuştu.Değerler nasıl olmalı yani herkeste farklı çıkıyor sanırım ama insan yinede düşündükçe panik oluyor.İyi mi kötü mü olması gereken nedir diye?

bence tek konmasına rağmen gayet iyi yükselişler en son ne zaman tahlil yaptırdınız bini görene kadar yaptırmak gerekiyor çünkü :)

bence tek konmasına rağmen gayet iyi yükselişler en son ne zaman tahlil yaptırdınız bini görene kadar yaptırmak gerekiyor çünkü :)
En son Perşembe günü yaptırdım 17. Güne denk geliyor.Doktorla konuştum 10 Ocak Salı randevum var.Daha kan testi yaptırmama gerek yok sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…