Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Benimde 13ekimde transferim yapildi.. 9.gün 68,11.gün 167,12.gun yani bugün 248 gördüm..henüz doktoruma gitmedim ama artışlar iyi degilmi?? Prolaktin 85 olmuş.. cok fena midem agriyor 2gundur
.
Gayet güzel cnm değerlerin rabbim tamamını erdirsin

Benim
11.günüm 167
12.gün 247
13.gun 325.

Kasiklarimda agrilar hala devam ediyor..mercimek tanesi kadar bile yok ama kasigimda birşey yaşıyor hissediyorum :))

Çalışmaya başladınız mi kızlar ??
Ben ise başladım ama icim hiç rahat degil..haftaya rapor alayım diyorum . .

Ooo coktan basladik canim sehirler arasi yolculuk bile yapmak zorunda kaliyorum ben.. insallah bebeklerimize bisi olmaz

Valla şimdiye kadar tup yaptıran kim varsa tanıdığım rapor aldılar .yorucu bir işi olanlar riske atmasın derim..

Bugun 13.günüm son kez bi kan vereyim dedim kizlar hastane istemedi ama biz verdik 5.gun embriyosu dondurulmus 1358 cikti.. 48 saatte bu sefer 3'e katlamis onceki degerlerimide yazayim bizden sonra gelecek arkadaslara bilgi amacli olur

9.gun 210
11.gun 490
13.gun 1358

Selam Windrose ,
normalde değerlerim düşük
12.gün 25
13.gün 39,41
17.gün 261,56
19.gün 657,38
bugün 27/10/2016 tarihinde yani transferimin 19.gününde eski doktoruma gittim (normal doğum doktoru)
keseyi göremedi. ve normal gebelik göremiyorum ilaclarini birak dedi. normalde transferden sonraki 20 gün içerisinde kese görülürmüş. Dıs gebelik te olma ihtimali varmis. Cumartesi yaptiracagim kan testinden sonra normal kan değerlerinde haftaya kese görülmezse sanirim dış gebelik.

Bu değer ile kese zaten görünmez ki 3000 olunca alttan görüyor 5000 olunca karından görüyor ..
Senin Çarşamba göbekten görünür ... geç tutunmuş ama güzel artıyor degerin...
Tabi benimde böyleydi 19. Gün 740 çıktı 20. Gün kanamam oldu 21. Kan verdim 940 olmuştu ...
Kısacası iyide olabilir kötüde hakkında hayırlısı olsun bekle bakalım bence iyi olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…