Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

selam canım ben bugun kan verdım yarındı testim donmuşlarımla 14.gun değerim 14.46 cok düşük değer cıktı 2 gün sonra tekrarla dedıler ama bende umut yok kimyasal gebelik geçirmişsin kimyasal gebelik neden olur niçin olur sana sorayım dedim
Canım kimyasal gebeliğin kesin bir sebebi yok aslında bir gebelik oluşuyor ama sonra devam edemiyor yumurtanın kalitesi iyi olmayabilir tutunmayla ilgili bi problem olabilir yani tam nedeni yok birçok kadın bunu yaşıyor hatta adeti 3-5 gün geçip sonra adet olup bu durumu hiç farketmeye birsürü kadın varmış hiç üzülme dua et bol bol evet değer çok yüksek değil ama önm olan 2 ye katlanması inşallah katlanarak artar

Canım kimyasal gebeliğin kesin bir sebebi yok aslında bir gebelik oluşuyor ama sonra devam edemiyor yumurtanın kalitesi iyi olmayabilir tutunmayla ilgili bi problem olabilir yani tam nedeni yok birçok kadın bunu yaşıyor hatta adeti 3-5 gün geçip sonra adet olup bu durumu hiç farketmeye birsürü kadın varmış hiç üzülme dua et bol bol evet değer çok yüksek değil ama önm olan 2 ye katlanması inşallah katlanarak artar
inşallah artarsa değer olumlumu olur yani sonuç muhtemelen her ıkı günde bı tekrarlatıcaklar ozaman benım 5. gündü embiriyolarım ve cok kaliteli dendi negatif olsa gene derdim olmadı ama böyle olması cok kötüymüş ya sevınemıosun bıle acabada kaldım üstelik midem bulantım kusmam bile oldu:S

inşallah artarsa değer olumlumu olur yani sonuç muhtemelen her ıkı günde bı tekrarlatıcaklar ozaman benım 5. gündü embiriyolarım ve cok kaliteli dendi negatif olsa gene derdim olmadı ama böyle olması cok kötüymüş ya sevınemıosun bıle acabada kaldım üstelik midem bulantım kusmam bile oldu:S
2 ye katlanarak artarsa tabikide olumlu demek 5ten 10dan katlanarak artanı gördüm ben sen herşeye hazırlıklı ol ama yinede umudunu kaybetme hiç belli olmaz

Kızlar keseyi gördük çok şükür:nazar: tek gebelikmiş
Ama bir korkuttu bizi önce karından görünmedi sonra alttan baktı ondada görünmedi dr baya tedirgin oldu çok net görünmesi gerekirdi falan dedi ben başladım ağlamaya töbe yarabbim ultrason ile baya bi karıştırdı ahaaaa buldum dedi o kadar net göründüki de bile itiraf etti yine kimyasal sandım bi an die çok şülür rabbime 2 hafta sonraya kalp atımı için gün verdi bana baya uzun geldi ama garanti olsun tam duyalım dedi İnşallah hepiniz görürsünüz keseleri
Canım sonradan süpriz bir kese daha görünebilir benimki öyle olmuştu

Slam kızlar hayırlı olsun bebekleriniz 9 cu ayında görün inşallah dün 21.gun kimyasal gebelik yaşadım çok üzücü 5 ayda 3 cu kimyasal 3 gün kaliteli embiolar kullanılıyor bi sebeb yok bi tecrübe veya öneriniz varmı 3 embiom kaldı sağlıklı ilk kanamada transfer yapıyim diyorum hiç zaman sabrim kalmadı psikoloji sıfır akıl akildan üstündür cevaplarınızi fikrinizı tecrubelerinizi bekliyorum lütfen
Canim yeniden tedaviye baslayip 5.gune gitmeleri beklenebilir. Genetik test yapilabilir. 5.gune giden embriyolarda tutunma şansı daha yüksek. Senle ilgili rahim filmi iatenebilir belki. 3 kimyasal ayni embriyolar. Sanki tekrar bu embriyolarla denememen daha iyi gibi.

Mavi Yusufçuk .çok ama çok sevindim canım kurban olduğum allah yüzünü guldursün inşallah inşallah bir tane olsun sağlıklı olsun inşallah :nazar::nazar::nazar::KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

selam canım ben bugun kan verdım yarındı testim donmuşlarımla 14.gun değerim 14.46 cok düşük değer cıktı 2 gün sonra tekrarla dedıler ama bende umut yok kimyasal gebelik geçirmişsin kimyasal gebelik neden olur niçin olur sana sorayım dedim
Slm 3 gün önce 21 ci gün gebeliğim kimyasal oldu ilaçları kestik 14.cu gün değer çok düşük tarih sorunu yoksa ikiye katlarsa olur bir çok örnek gördük burda canım bi önceki değerinin 7 miydi mesala

Slm 3 gün önce 21 ci gün gebeliğim kimyasal oldu ilaçları kestik 14.cu gün değer çok düşük tarih sorunu yoksa ikiye katlarsa olur bir çok örnek gördük burda canım bi önceki değerinin 7 miydi mesala
Yok canim ben ilk kan testimi verdim donmus embiriyo.idi benim 15.gun bakiliomus kanda oyle test tarihim yarindi ben bugun yaptim carsamba tekrar baktir dediler

Buda test kagidim dogru okuduma emin olayim sizde bakin

Eklentiler

• IMG-20160829-WA0005.jpeg
    IMG-20160829-WA0005.jpeg
    22,7 KB · Görüntüleme: 382
Kızlar size bir sorum olacak şimdi 18 temmuz son adet tarihimdi,11 ağustostada transfer oldu ben hep gebeliğimi son adet tarihine göre hesaplayıp 6 haftalık diye düşünüyodum ama dr um 5 haftalıksın dedi çünkü normal genelik olsaydı döllenme ağustosun başı gibi olurdu ordan bi haftayı kes dedi kafam karıştı burda bazı arkadaşlar direk son adet tarihine göre almış dr nuz size ne dedi?

Kızlar size bir sorum olacak şimdi 18 temmuz son adet tarihimdi,11 ağustostada transfer oldu ben hep gebeliğimi son adet tarihine göre hesaplayıp 6 haftalık diye düşünüyodum ama dr um 5 haftalıksın dedi çünkü normal genelik olsaydı döllenme ağustosun başı gibi olurdu ordan bi haftayı kes dedi kafam karıştı burda bazı arkadaşlar direk son adet tarihine göre almış dr nuz size ne dedi?
Son adet tarihi esas alinir. Çünkü farketmiyor. Transfer tarihini de hesaplasan tarih degismiyor. 5 günlük embriyo transferinin sonuçta oncesi var. Yumurtalar gelişiyor döllenme yerleşme vs. Yani pat duye bebek olmuyor. Bir de kese ve bebek ebatlarına göre de hafta belirleniyor usg cihazinda

Size bir sorum daha olacak canlar kahverengi akıntı normaldir yerleşmedir diyoruz ama yinede tedirgin ediyor insanı benim birde hergün oluyor sürekli iç çamaşırımı değiştiriyorum her seferinde bildiğin kahverengi akıntılar oluyor bide progestanda biraz geri çıktığından oda kahverengi olmuş oluyor normalmi bu kadar olması?

Kızlar yaa bu durumu yaşayanlar lütfen yorum yapsın dr la görüştük anlattım durumu şu an baya yoğun kahverengi akıntı var hatta ara ara pıhtı şeklinde die düşük tehtidi bu dedi sakın kalkma dedi muayeneyede gelme oda riski artırır dedi proluton depot yaptır hemen bitane yat dedi morallerimiz sıfır böylekeseyi görüp böyle olup düşük yapan oldumu

Kızlar yaa bu durumu yaşayanlar lütfen yorum yapsın dr la görüştük anlattım durumu şu an baya yoğun kahverengi akıntı var hatta ara ara pıhtı şeklinde die düşük tehtidi bu dedi sakın kalkma dedi muayeneyede gelme oda riski artırır dedi proluton depot yaptır hemen bitane yat dedi morallerimiz sıfır böylekeseyi görüp böyle olup düşük yapan oldumu
Oncelikle gecmis olsun ilk tup bebek denememde hersey cok iyidi hcg degerim 2ye katlamasi vs 10gun sonra keseyi gormeye gitcektim tam gideceğim gun kanamam basladi aniden hemen yatmadan gittim ulturasyonla kese gozuktu ama kanama durmasi hastanede düşürdüm bebegimi seninki ani bi kanama deil leke leke bnce korkma duracaktir

X