Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

herkese merhabalar
kızlar bana yardım edin akıl verin ilk transfer bu
10 aralıkta çatlatma iğnesi sonucu 12 aralıkta ben yumurta toplama yaptırdım.
16 aralıkta bana dediler ki gel transfer var 1 tane transfer ettiler bu 4.gün embriyosu mu oluyor

herkese merhabalar
kızlar bana yardım edin akıl verin ilk transfer bu
10 aralıkta çatlatma iğnesi sonucu 12 aralıkta ben yumurta toplama yaptırdım.
16 aralıkta bana dediler ki gel transfer var 1 tane transfer ettiler bu 4.gün embriyosu mu oluyor
4.gun embriyosu oluyor ay7788 canım ama sen buna takılma çünkü tutacaksa 2. Gun embriyosu da tutuyor 5. Gün embriyosu da tutuyor içini ferah tut sen dua et sadece

Yani çıkmaz bence ama onun için dedim tekrarla diye 16 şunda transverin olduysa herhalde bu zamana kadar bir iki defada beta hcg yaptirmisindir

Kesin Net sonucu almak için sana verilen günde git ve Kan Testini yaptır. Doktorlar alınan Hormon ilaçları yanıltabilir kimi zaman diyorlar. Ama Bana kalırsa hamilesin.[/QUOT

transfer sonrası 5. gün için çok yüksek değil mi sonra 500 küsur oldu 2 gün sonra
ama bana çatlatma iğnesi yapabilir dediler

Kesin Net sonucu almak için sana verilen günde git ve Kan Testini yaptır. Doktorlar alınan Hormon ilaçları yanıltabilir kimi zaman diyorlar. Ama Bana kalırsa hamilesin.

transfer sonrası 5. gün için çok yüksek değil mi sonra 500 küsur oldu 2 gün sonra
ama bana çatlatma iğnesi yapabilir dediler

arkadaşlar mrb 2. aşılamamı yaptırdım bugun test gunum fakat gidemedim kan vermeye bişy sormak istiyorum ctesi ilişki sonrası hafif kanamam geldi adetmi dedim ama değil ve 7-8 damlalık bi kan geldi. adetimede 5-6 gun falan var ne olabilir acaba bilen varmı

Merhaba benim transferin 8. Günü değerin 2.76 bnm gibi olup da değeri yükselen var mi bu negatif mi simdi :KK43:

X