Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Evet canım haklısın. Ben de ikiz bekliyordum ama bir taneymiş.
İlk gebeliğimde 11. gün 250'ydi. 14. gün 700 civarıdır. Ve ikizdi.
Tahmin etmek gerçekten zor. Ama her halükarda kuvvetli bir değer maşallah. Sağlıklı bir gebelik diliyorum...

Kizlar 12. Gunu kan degeri 98.21 di
14. Gunu kan degerim166.1 cikti
Degerim 2 katina cikmadi cok endiseleniyorum...

Canım telaş yapma bence sabret sonuçta çok düşük bir değer değil ve yükseliş var allahın izniyle seninledir bebeğin

endişelenme bence benim tüp bebek ve değerim hiç iki katı çıkmadı. ilk artışım % 60 sonraki %70 bir sonraki artışım ise %85di. çok şükr gebeliğim sağlıklı devam ediyor. %60 artış yeterli demişti doktorum.

ben hem doktorumdan hemde forumlardan hep %60 ve üzeri katlaması yeterlidir pozitiftir okudum. yani
98.21 x 0.60= 58.926
98.21 + 58.926 = 157.136 en az çıkması gereken değerdi tatlım ee senin %64 artmış. ayrıca saatide önemli, ilk testi saat kaçta yapmıştın ikinci testi saat kaçta yaptın?

Canim ayni saatte yaptirdim, doktorum 2 gun sonra tekrardan test yaptir dedi... Söyledikleriniz icimi rahatlatti çok teşekkür ederim sizlere...

Canim ayni saatte yaptirdim, doktorum 2 gun sonra tekrardan test yaptir dedi... Söyledikleriniz icimi rahatlatti çok teşekkür ederim sizlere...

hiç sıkma canını mutlu haberlerini bekliyoruz olucak hayırlısıyla

ben de aynı kaygıları yaşamıştım ve kendime örnek olabilecek biri var mı diye çok aramıştım.o yüzden seni çok iyi anlıyorum. Rabbim inşallah devamını nasip eder sana da. içini ferah tut.
Teşekkür ederim canım, Güzel dileklerin için. Umarim güzel haberlerimi paylaşırım sizlerle...

Meraba bende 6.yi yaptirdim ikiz tuttu maltepe universitesinde prof.dr ümit özekici dr um cok memnunum ve hic degistirmedim onunla basladim ve 6.da ikizlerime hamileyim insallah en kisa zamanda hayirli sonuc alirsiniz

Arkadaşlar transfer sonrası e2 yaptıran olmadı mi hiç, konu da açtım ama kimse yazmıyor

kızlar bisey sorucam kafam çok karısik 10.gün 31.87 12.gün 90 14.gün 200.8 16.gün 350 14.günden sonra iki kati degilde 1katı yükselmiş aramizda böyle olupta gebeligi devam eden varmı çok tedirginim

10. gün değerim 823 çıktı,2 tane 5. gün embriyosu konmuştu(dondurulmuş) yarın 13. günüm ve testi tekrar edicez bakalım durumlar nasıl,Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.

Slm arkadaslar aranizda yeniyim bugün benim transferin 12.gunu beta hcg degerim 12.43 hemsirem gebelik var gibi ilaclara devam et dedi kafam karisik idrarda da silik cikti ikinci cizgi bana yardim edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…