Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

sen ilaçlarına devam et besiş sana tutunduysa 2günde bir yükselecektir bu rakamlar umudunu kesme kendini üzme dua et.

13. günüm ve 3335 çıktı değerim,tek kese gördük.

çok sevindim arkadaşım allah kucağına almayıda nasip etsin. 13. günde kese görünüyor muydu? hızlı bebişmiş ama o değerde tek kese görmende baya ilginç yaa ben iyice alıştım sanki ikizmiş gibi geliyor benim ilk kontrolüm önümüzdeki hafta, transferden 29-30 gün sonraya denk geliyor çok geçe verdi sanki doktorum randevuyu

Canım sana geç vermiş doktorun randevuyu sanırım, ben sonucumu söylemek için aradığımda 5 kasıma randevu verdi perşembe gününe ve benim değerim sizin gibi yuksek değildi. en son değer 340.1 di...

Canım sana geç vermiş doktorun randevuyu sanırım, ben sonucumu söylemek için aradığımda 5 kasıma randevu verdi perşembe gününe ve benim değerim sizin gibi yuksek değildi. en son değer 340.1 di...

ben ilk testimi 14. gün yaptım 2543 çıktı 16. gün ise 5900'leri buldu. Doktorumda ikiz olabilir diyince biz iyice havaya girdik hep çocuklar, onlar, vs vs olarak çoğul konuşuyoruz randevuyu geç vermesinide anlıyorum aslında merkez istanbulda ben trakyadayım git gel olmasın diye hem gitmişken belki hem keseyi hem kalp atışlarını birlikte duyarız

KIZLAR 12. GÜN KAN TESTİ SONUCUM 98.21
14. GÜN KAN TESTİ SONUCU 166.1
16. GÜN KAN TESTİ SONUCU 340.1
18. GÜN KAN TESTİ SONUCU 562.9 ÇIKTI
DEĞER 2 YE KATLANMIYOR YAKLAŞIK %70 BİR ARTIŞ OLMUŞ UMARIM BU SIKINTILI DÖNEM BİR AN ÖNCE GEÇER , DOKTORUMU ARADIM CUMA GÜNÜ 6 KASIMDA KONTROLE ÇAĞIRDI....

İNŞALLAH İKİZ HABERİNİ ALIRIZ :)

kızlar bisey sorucam kafam çok karısik 10.gün 31.87 12.gün 90 14.gün 200.8 16.gün 350 14.günden sonra iki kati degilde 1katı yükselmiş aramizda böyle olupta gebeligi devam eden varmı çok tedirginim
CANIM SENİNLE AYNI DURUMDAYIM , BAKALIM ZAMAN BİZE NE GETİRECEK , OLUMSUZ BİRŞEY DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM HİÇ ....
SENDE BİR GELİŞME VAR MI PEKİ ....

evt kötü gelişme düsmeye başladı bugünkü deger 224.1......330dan düştü bugün yükselmez die düşünüyorum

BEN DOKTORUMLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE İLAÇLARIMA DEVAM ETMEMİ İSTEDİ, SABAH AKŞAM CRİNONE JEL, SABAH AKŞAM 2 TANE ESTROFEM VE 1 TANE FOLİK ASİT İÇİYORUM... BELKİ ONDAN İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR

BEN DOKTORUMLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE İLAÇLARIMA DEVAM ETMEMİ İSTEDİ, SABAH AKŞAM CRİNONE JEL, SABAH AKŞAM 2 TANE ESTROFEM VE 1 TANE FOLİK ASİT İÇİYORUM... BELKİ ONDAN İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR

sanmıyorum arkadaşım gönlünü ferah tut niye dersen ilk 2 tedavide son ana kadar (15.gün) ilaçların hepsine devam ettik ilkinde 0.2 ikincisinde 0.1 çıktı. beta hcg ilaçların sağlayabileceği bir hormon değil.

valla 2. kan testi için gitmiştim aslında,3335 çıkınca bi bakalım görebilecek miyiz dedi ve minicik bi kese gördü,11 kasıma da kalp atışı için çağırdı,eğer 2. kese varsa da onu da o zaman görürüz dedi :)

bende aynı şekilde kullanıyorum,bir de coraspin alıyorum ben günde 1 tane..seninle aynı hamileliğimiz :) nerede tedavi oldun acaba?

dedim ya bebiş hızlı diye 11 kasımda kalp atışları görünüyorsa çok iyi , iyi derken benim içinde güzel haber çünkü bende 10-13 kasım arası filan gidicem ilk kontrole, ama arkadaşım demedi deme benim içime senin için hep ikiz doğuyor.

bende aynı şekilde kullanıyorum,bir de coraspin alıyorum ben günde 1 tane..seninle aynı hamileliğimiz :) nerede tedavi oldun acaba?

oo eylülcüğüm ben senden 6 gün kadar ilerideymişim bide, acayip merak ediyorum düşünsene ilk kontrolüm ikiz mi değil mi kese heyecanı ve belkide kalp atışı hepsi aynı dakikalarda olabilir

Canim benim doktorum özel çapa hastanesinde ama tup bebegi kendi doktorum istanbul tup bebek merkezinde yapti. Bu 3. Tup bebek denememdi ve olumlu sonuclandi . süreç cok zor ALLAH yardımcımız olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…