Transfer sonrası 9.gün erken gebelik testi

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏 işlemden çıktım 2-3 dk sürüyor adet sancısı gibi ağrı hissediyorsunuz işlem esnasında. Regl tarihine kadar kullanmam için iğne yazdı doktorum 1 hafta boyunca gonapepty kullanacağım birde antibiyotik ağrı kesici vitamin ve diyet listesi yazdı şuanlık iyiyim ağrım kalmadı şükür 🥰
çok sevindim adınıza bu operasyon inşallah vesile olsun bebeğinize kavuşmaya yüksek kiloda mısınız ben şuan 92 kiloyum ve insülin direncim var sınırda bu bile sebep olabilir aslında

Merhabalar transfer sonrası 9.günüm 2 gün sonra kan testim var , dayanamadım bugün test yaptım bir dakika içinde böyle çıktı, 5.gün embriyosu normalde daha koyu çıkması gerekmiyormuydu, yanıltıcımı sonuç acaba emin olamadım

Çizginin rengine takılma, daha çok yeni.
10 ve 13 gün kan ver, onun sağlıklı artışına göre net cevap verecektir doktor.

çok sevindim adınıza bu operasyon inşallah vesile olsun bebeğinize kavuşmaya yüksek kiloda mısınız ben şuan 92 kiloyum ve insülin direncim var sınırda bu bile sebep olabilir aslında
Aminnn hepimize hayırlısıyla nasip olsun inşallah 🙏 yok kilolu değilim sağlıklı beslenme için veriyormuş diyet listesini transfer sürecine kadar sağlıklı beslenmemiz gerekiyormuş öyle dedi doktorum benim boyum 1.73 kilo 58

Aminnn hepimize hayırlısıyla nasip olsun inşallah 🙏 yok kilolu değilim sağlıklı beslenme için veriyormuş diyet listesini transfer sürecine kadar sağlıklı beslenmemiz gerekiyormuş öyle dedi doktorum benim boyum 1.73 kilo 58
hımm evet sizin kilonuz çok ideal

bu arada ikinci transferiniz ne zaman

X