Transfer sonrasi 5 gun idrar negatif

Mercan159

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
37
3
29
Merhaba kızlar. 5. Gun embriyorsu biri 5a digeri 4a iki tane kalitrli embriyo trasfer edildi .Bundan once de bu sekilde surec ilerleyen 2 denemem oldu tutmadi bu 3. Denemem.Transferimin olduğu günü saymazsak bugün 5. Gun dün dayanamadim idrar testi yaptım negatif cikti açıkçası biraz üzüldüm. Ve bisey de hissetmiyorum sanki tutmadi gibi çok stresliyim de yorumlarınızı bekliyorum.

Mercan bence çok erken vermişsin test vermen stresini iyice artırır umutsuz olma tatlım herşey güzel olacak de parka çık 10 dakika yürüyüş yap bi dondurma ye ben öyle yaptım benimde 3.günüm şimdide magazin izliyoruz çocuklarımla

Düşünmeden de yapamiyor insan stres olma diyorlar elde değil bir de benim progestan 50 mg kalcadan iğne verdi her gün 1 tane göbekten de ayrı progestan oluyorum . Beni yürüyemez hale getirdi hemşire apse olmuş dedi ne yatabiliyotuum ne uzanabiliyorum.bugun den sonra göbekten olanın dozunu artırarak devam edicez öyle dediler bu da beni çok etkiledi halen hareket etmekte zorlanıyorum mahvetti beni

Bende o iğneden yaptım depo olandan üstelik eşim bu sefer çok nazlanıyosun dedi seni anlıyorum üstüne bile yatamıyodum çok şükür banada duphaston a devam et dedi

Berbat bisey ya göbekten olan varken bunu neden verirler ki:/Bugün iyice ağrı arttı inşallah şu emeklerimizin karşılığını aliriz

Amin alacaz Allah in izniyle içini ferah tut göbekten olanı ilkinde yapmıştım bidaha uğraşmıycaz bu iğnelerle inan buna bebişlerimizi aşıya götürürüz iğnegi orda görürüz anca

Merhaba kızlar. 5. Gun embriyorsu biri 5a digeri 4a iki tane kalitrli embriyo trasfer edildi .Bundan once de bu sekilde surec ilerleyen 2 denemem oldu tutmadi bu 3. Denemem.Transferimin olduğu günü saymazsak bugün 5. Gun dün dayanamadim idrar testi yaptım negatif cikti açıkçası biraz üzüldüm. Ve bisey de hissetmiyorum sanki tutmadi gibi çok stresliyim de yorumlarınızı bekliyorum.
Birebir aynıyız, bende de hiçbir belirti yok üstelik dün kedim uyurken karnıma atladı. Dünden beri ağlıyorum, idrar testi de yapmaya korkuyorum. Allah yardımcımız olsun

Merhaba konunun üstünden baya süre geçmiş ama ben son durumunuzu merak ettim 5.gün negatif çıktı demişsiniz sonra pozitif gördünüz mü acaba birde erken gebelik testimi yapmıştınız

X