Negatif test iki 5. gun embriyosu

augustine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2024
5
3
34
Merhaba,

Gecen cuma ilk defa embriyo transferi oldum Adana Acibadem'de. Ilk tup bebek denemem. Volkan hoca iki embriyomu da transfer etti. 5. ve 7. günlerde idrar testi yaptım ve hepsi negatif cikti. Kan testim haftaya çarşamba olacak ama ben negatif olacağına ikna oldum artık. Benzer bir durumda idrarda negatif sonuc alıp kanda pozitif gebelik olan biri var mi acaba? Sizce kesin negatif midir?

Hakkımda: 34 yasindayim, düzenli regl oluyorum, pcos yok, tüplerim açık. Tek sorunum yumurta rezervi: 1 sene icinde AMH seviyem 2.40'tan 0.75'e düştü, bu yüzden tup bebek denemeye karar verdik. Esimin sperm degerleri iyi. Embriyolar iyi kalitedeydi, neden tutmadigi konusunda hiçbir bilgim yok. Benzer durumda olan birilerinin tecrubelerini ve hikayelerini dinlemek istiyorum. Çok teşekkürler şimdiden cevap veren herkese :)

Merhaba,

Gecen cuma ilk defa embriyo transferi oldum Adana Acibadem'de. Ilk tup bebek denemem. Volkan hoca iki embriyomu da transfer etti. 5. ve 7. günlerde idrar testi yaptım ve hepsi negatif cikti. Kan testim haftaya çarşamba olacak ama ben negatif olacağına ikna oldum artık. Benzer bir durumda idrarda negatif sonuc alıp kanda pozitif gebelik olan biri var mi acaba? Sizce kesin negatif midir?

Hakkımda: 34 yasindayim, düzenli regl oluyorum, pcos yok, tüplerim açık. Tek sorunum yumurta rezervi: 1 sene icinde AMH seviyem 2.40'tan 0.75'e düştü, bu yüzden tup bebek denemeye karar verdik. Esimin sperm degerleri iyi. Embriyolar iyi kalitedeydi, neden tutmadigi konusunda hiçbir bilgim yok. Benzer durumda olan birilerinin tecrubelerini ve hikayelerini dinlemek istiyorum. Çok teşekkürler şimdiden cevap veren herkese :)
Merhaba, bende tüp bebek sürecindeyim. Mayıs başında regl ile beraber ilaçlara başlıcam sonra yumurtam toplanacak. Yardımcı olmak için yazıyorum, doktorumun söylediği konularda. 5. Gün embriyo transferlerinden 10-12 gün sonra kan veriliyor. Gebelik kanda belli olduktan 10-15 gün sonra idrarda belli oluyor. Yani önce kanda hcg artışı sonra idrarda artış oluyor. İdrar testinizi çok erken yaptığınız için negatif olmuş. Kafanızı bulandırmayın. Biliyorum beklemek zor ama sabredin bence çok az kalmış. Umarım pozitif görürsünüz. 💕

Merhaba,

Herkeste süreç farklı işliyor benim testler hep başından beri negatifti sonuç negatif oldu kaset testlerde en belirgin günler artık 9 10. Günlerdir oda silik çıkar 7. Günden sonrada dönebilir tabi

Cevaplariniz icin teşekkür ederim. Bugun transferden 9 gun gecti ve stick test yine negatif sonuc verdi. Sali gunu kan vereceğim ama artık pozitif cikacagina dair hiçbir beklentim kalmadı :/

Merhaba,

Merhaba bende volkan hocada tüp bebek tedavisi yaptırdım benimde ilk denemem yaşım 31.. benim 1 tane emriyom vardı 5. Gün embriyosu 16.04.2024 transfer oldum... İdrar testinde negatif çıkma ihtimali çok yüksek oluyor çünkü beta hcg ilk önce kanda görülür moralini iyi tut kan daki sonuca kadar 🙏

Merhaba bende volkan hocada tüp bebek tedavisi yaptırdım benimde ilk denemem yaşım 31.. benim 1 tane emriyom vardı 5. Gün embriyosu 16.04.2024 transfer oldum... İdrar testinde negatif çıkma ihtimali çok yüksek oluyor çünkü beta hcg ilk önce kanda görülür moralini iyi tut kan daki sonuca kadar 🙏
Ne yazik ki kanda da negatif çıktı. Adana Acıbadem’e tekrar gideceğimi sanmıyorum, çok ilgisizler ve gelen insanları insan diye görmektense para kaynağı olarak görüyorlar. Umarım siz pozitif sonuç alırsınız, bol şans 🤞

Ne yazik ki kanda da negatif çıktı. Adana Acıbadem’e tekrar gideceğimi sanmıyorum, çok ilgisizler ve gelen insanları insan diye görmektense para kaynağı olarak görüyorlar. Umarım siz pozitif sonuç alırsınız, bol şans 🤞
Rabbim sabırlar versin..Allah yardımcın olsun İnşallah... para tuzağı evet her yer de öyle diye düşünüyorum.. benim ilaçlarım hastane ücretim genetik taramam vs derken 200.000 tuttu

Merhaba Arkadaşlar. Ben de adana kışla başkent te ikinci kez yüp bebek tedavisi oluyorum. Yarın test günüm. Bu da olmazsa Ankara ya filan mı gitsek. Bilmiyorum.

Merhaba lar 22 nisanda trasfer yapildi bana 5.gun embriyosu konuldu bugun erken gebelik testi yaptim ama sonuc negatif cikti

Normal mi boyle cikmasi cuma gunu kan verme gunum normalde ama ben dayanamayip test yaptim bu sekilde olan varsa cvp yazabilir mi

Merhaba bende dün 5.gun embriyosu transferim oldu taze transfer bir tane ,6 yumurtam oldu,4 toplanabildi,2 tane döllendi,bir tanesi 5. Gün taze transfer oldu diğerinden bugün hbaer geldi blast olmadığı için çöp oldu çok üzgünüm ve dün.kasik ağrım vardı bugün hiç bişey yok😔

Normal mi boyle cikmasi cuma gunu kan verme gunum normalde ama ben dayanamayip test yaptim bu sekilde olan varsa cvp yazabilir mi
benimki 5. gunde negatif cikmisti, 7. ve 9. günlerde de test yaptım hepsi negatifti. kanda da negatif cikti ne yazık ki. bazilarinin ise 5 gun negatif çikip sonra pozitife döndüğünü gordum, umarım sizinki de o durumlardan biridir :KK43:

Merhaba bende dün 5.gun embriyosu transferim oldu taze transfer bir tane ,6 yumurtam oldu,4 toplanabildi,2 tane döllendi,bir tanesi 5. Gün taze transfer oldu diğerinden bugün hbaer geldi blast olmadığı için çöp oldu çok üzgünüm ve dün.kasik ağrım vardı bugün hiç bişey yok😔

Umarim pozitif sonuc alirsiniz, kasık agrisi olmadan hamile kalan da var, kasık agrisi olup hamile kalan da var. gercekten kisiden kisiye değişiyor ne yazık ki.

Umarim pozitif sonuc alirsiniz, kasık agrisi olmadan hamile kalan da var, kasık agrisi olup hamile kalan da var. gercekten kisiden kisiye değişiyor ne yazık ki.
Ay nebiliyim birden pat diye kesildi ya tek embriyo başka da kalmadı ya umudum kırıldı 😔

Merhaba canım test günüm gelmedi daha dün ve bugün erken gebelik testi negatif geldi 6. Günüm bugün 😏
Test için çok erken. 8. Erken gebelik testinde silik çıkmıştı benim. Ama bayağı silik. Sabret canım. Tüp bebekte bir günde bile çok şey değişiyor

X