Trambofili paneli yorum lütfen

Ronya26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
76
50
Kızlar sonuç böyle geldi doktor bizim için önemli olanlarda sorun çıkmadı dedi. Mutasyon saptanan iki değişken için b12 eksikliği olabilir dedi kadın doğumcu karar verir kan sulandırıcıya dedi. Bilennyorumlar mı lütfen

Eklentiler

• 715E9044-CB1C-41AF-ACD0-8582ABA4C982.jpeg
    715E9044-CB1C-41AF-ACD0-8582ABA4C982.jpeg
    155,7 KB · Görüntüleme: 50
Canım benim de pai genimde mutasyon var, doktor bu yüzden planlı gebelik olacak ve hemen kan sulandırıcıya başlayacaksın demişti

Benimde pai 4g/5g homozigot
Oksapar iğne ve ecopirin kullandım gebeligimde

Merhaba benimde 4g/4g homozigot gebeliğiniz sağlıklı mı oldu
Merhaba evet bir oğlum var ondan sonra tekrar sağlıksız bir gebelik yaşadım onun pıhtılaşma ile alakası var mıydı bilmiyorum.
Oksapar ve ecopirinle sağlıklı bir evladım oldu şükür

Merhaba evet bir oğlum var ondan sonra tekrar sağlıksız bir gebelik yaşadım onun pıhtılaşma ile alakası var mıydı bilmiyorum.
Oksapar ve ecopirinle sağlıklı bir evladım oldu şükür
Allah bağışlasın inşallah. Oksapar günde bir defa miydi 0.6 lık mı 0.4 mü

Allah bağışlasın inşallah. Oksapar günde bir defa miydi 0.6 lık mı 0.4 mü
Sanırım 0.4 ben gün aşırı vurundum bir gün vurunup diğer gün vurunmuyordum doktorum öyle ayarlamıştı. Ecopirin hergün saati saatineydi

Cevabı
Sanırım 0.4 ben gün aşırı vurundum bir gün vurunup diğer gün vurunmuyordum doktorum öyle ayarlamıştı. Ecopirin hergün saati saatineydi
nı için teşekkür ediyorum inşallah benimde bundan sonraki gebeliğim sağlıklı olur

Merhaba 1 ay önce 27 haftalıkken ölü doğum yaptım. Amniyosentez çalışılmıştı. Bütün çalışmalar genetik veya enfeksiyon anlamında sağlıklı olduğu, plasental yetmezliğe bağlı gelişim geriliği tespit edilmişti o yüzden doktorum sadece pıhtılaşma testi yapmak istedi. Regl zamanından sonra gelebilirsin dedi. Fakat ben ne zaman regl olucam onu bile bilmiyorum. Süreçle ilgili bilgisi olan aydınlatabilir mi? Ne zaman kan pıhtılaşma testi daha uygun oluyor?

Merhaba 1 ay önce 27 haftalıkken ölü doğum yaptım. Amniyosentez çalışılmıştı. Bütün çalışmalar genetik veya enfeksiyon anlamında sağlıklı olduğu, plasental yetmezliğe bağlı gelişim geriliği tespit edilmişti o yüzden doktorum sadece pıhtılaşma testi yapmak istedi. Regl zamanından sonra gelebilirsin dedi. Fakat ben ne zaman regl olucam onu bile bilmiyorum. Süreçle ilgili bilgisi olan aydınlatabilir mi? Ne zaman kan pıhtılaşma testi daha uygun oluyor?
Öncelikle başınız sağolsun rabbim sabırlar versin benımde bebek kayiplarim var 3 bebek kaybindan sonra pıhtılaşma testi için dr yönlendirdi 2 ay sonra gidip yaptırmıstım kendimi toparlayinca

X