Trafik kazası yaptık

Şimdi gördüm konuyu.
Cok cok geçmiş olsun Nihal.
Çocuklarının ve senin iyi olmana çok sevindim.
Fakat eşine acayip sinir oldum .
Geçiş üstünlüğü motorsikletteyse durması gerekir, görmedim diye bir şey olamaz . Nasıl görmedin kör müsün derler adama !
İnşallah motorsiklettekilere bir şey olmaz, yerdeki kanları görünce cok cok üzüldüm. Bir an önce sağlıklarına kavuşurlar umarım.
Durumdan bizi de haberdar et .

Son düzenleme:
Şimdi gördüm konuyu.
Cok cok geçmiş olsun Nihal.
Çocuklarının ve senin iyi olmana çok sevindim.
Fakat eşine acayip sinir oldum .
Geçiş üstünlüğü motorsikletteyse durması gerekir, görmedim diye bir şey olamaz . Nasıl görmedin kör müsün derler adama !
İnşallah motorsiklettekilere bir şey olmaz, yerdeki kanları görünce cok cok üzüldüm. Bir an önce sağlıklarına kavuşurlar umarım.
Durumdan bizi de haberdar et .
Sağolasın Tavuk. Eşimin ifadesini alıp salmışlar şimdi. Eve gelme dedim.
Motosikletli çocuğun abisi gelmiş karakola. Görüşmek istiyorum demiş müsade etmemişler.
Arkadaşlar çocuk için lütfen herkesten dua istiyorum. Yarın inşAllah güZel haberler verebilirim size. Hepinizden Allah razı olsun 🙏🏻

Motosikletli çocuğun abisi gelmiş karakola. Görüşmek istiyorum demiş müsade etmemişler.
Arkadaşlar çocuk için lütfen herkesten dua istiyorum. Yarın inşAllah güZel haberler verebilirim size. Hepinizden Allah razı olsun 🙏🏻
İnşallah şifa bulur , sağlığına kavuşur bir an önce .
Ailesi ne kadar perişan olmustur . Rabbim sevenlerine bağışlasın 🙏

Çok çok geçmiş olsun, sizin ve çocukların iyi olmasına sevindim. Motorcu da çabucak iyileşir umarım. Eşim de daha yeni kaza yaptı, arabamız hala sanayide. Aynı şekilde geçiş üstünlüğü eşimdeyken adamın biri gelmiş koca minibüsle frensiz vurmuş. Araba ciddi hasar almış, şükürler olsun ki eşime bir şey olmadı. Umarım bu olay ciddi bir ders olur eşinize. Özellikle motosiklet şakaya gelmez, Allah korusun çok korunaksız oluyor onlar. Can gittikten sonra "ama"ların faydası olmuyor. İyi haberlerinizi bekliyoruz ❤️

Çok geçmiş olsun her iki tarafa da.Allah bundan beterini göstermesin bununla geçmiş gitmiş olsun.Yarali çocuğa da acil şifalar diliyorum.

Allah şifa versin çocuğa inşaallah. Yarın sağlığına kavuşmuş olur siz de rahatlarsınız umarım

Eşinizin tutuklanması gerekiyor. Bir değil iki değil üçüncü kez motorsiklet kazasına karışıyor ve kusurlu kendisi. Buna kaza denemez. Yol benim istediğim gibi çıkarım dönerim diyen insan, birinin zarar görmesini göze almıştır. Hem anayola çıkarken yavaşlayıp durması gerekiyor hem de dikiz aynası diye bir şey icad edilmiş kullanmıyor. Kasklı kasksız, alkollü alkolsüz, ehliyetli-ehliyetsiz... trafik polisi kontrolde yakalar ve ceza yazar. Yani bunların cezası ölüm değil. Motorsiklet değil de araba çarpsaydı -bebeklerin oto koltuğunda sabitlendiğini farz ederek yazıyorum- siz ciddi yaralanacaktınız. O camları gerçekten yutardınız. Yani adam yabancı biri olmasa aileden birine zarar verecek illaki. O kadar kızdım ki defedin gitsin diyeceğim neredeyse.

Ayrıca eşiniz hemen alkol testi mi yaptı da alkollülermiş diyor. Bilinci kapalıymış genç çocuğun, iyileşemezse ameliyatla kurtulamazsa yazık değil mi?

Bu adam sorumsuz ve umursamaz bir baba-koca. Lütfen arabasına binmeyin ve çocuklarınızı asla bindirmeyin. Neyse ki çocuklarınız çok küçük, ne olup bittiğini anlamamışlardır ve unuturlar. Olay yerinde zaten bir sürü yetişkin insan toplanmıştır, bebekleri orada tutmanın anlamı yok. Ben eminim çocuklarınız orada olmasa o yerde yatan gencin başından ayrılmazdınız.

Çok geçmiş olsun Nihal, çok şükür ki hiç birinize bir şey olmamış. Hastanede yatan delikanlı da umarım tez vakitte sağlığına kavuşur.
Lütfen bundan sonra çocuklarla çıktığınızda arabayı sen kullan.

Labelle ben görmedim ama beklemeden çıktı bence eşim. Motosikletli de duramadı. Mobose kaydına bakacakmış polis. Trafik bu. Bir taraf tehlikeli olsa bile sen temkinli olmalısın. Ama benim eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Görmüyor heralde.

Benim eşim de yaptı bunu bir kere ve eşim hatalıydı. Motorları dikkate almıyorlar bence o dursun istiyorlar. Solundan araba gelirken sola geçmezsin ama motor gelirken geçiyor. Onu da araba gibi düşünmeyi öğrenemedi.
Bizim çarptığımız motorcu alkollü ya da ehliyetsiz değildi. Kasklı montlu son model motoru olan eğitimli çok düzgün bir adamdı. Eşimi süründürdü avukatıyla. Oh oldu.

Çok geçmiş olsun size de motor sürücüsüne de.

Olay yerinde zaten bir sürü yetişkin insan toplanmıştır, bebekleri orada tutmanın anlamı yok. Ben eminim çocuklarınız orada olmasa o yerde yatan gencin başından ayrılmazdınız.
Evet bafelix. Kesinlikle. Olayın ilk şokuyla ben yere kapandım. Bağırıyorum ve kusuyordum. Cam yuttum sandım. Sonra küçük kızımı bir kadının kucağında ağlıyor gördüm. Toplanan kalabalığın hepsi bana “sen çocuklarını al git” dedi.
Burdaki bazı yorumlara hayret ediyorum gerçekten. Allah kimseye vermesin ama hayatımın en büyük kazasıydı bu. Ben kaza yaptığımızda bir karşı taraf olduğu bilincine eve gelip, çocuklara duş aldırıp karınlarını doyurup, uyuttuğumda vardım. Bazı insanlar ahlam kesmeyi ne kadar seviyor.
Eşimle zaten sürekli problem yaşıyoruz. Geçen ay gittiğim psikiyatrist “dayak yok, aldatma yok. 2 küçük çocuğunuz var. Aranızdaki iletişim problemini çözün” diye telkin verdiği için devam etme kararı almıştım. Ama yaptığı bir çok sorumsuzluğun farkında varmalı ve bunlara son vermeli.
Akciğerlerimizde cam yokmuş ama gastrontolojiyede görünün dediler.
Şu an tek duam motosikletli çocuğun iyileşmesi. Sana da çok teşekkür ederim 🙏🏻

Benim eşim de yaptı bunu bir kere ve eşim hatalıydı. Motorları dikkate almıyorlar bence o dursun istiyorlar. Solundan araba gelirken sola geçmezsin ama motor gelirken geçiyor. Onu da araba gibi düşünmeyi öğrenemedi.
Bizim çarptığımız motorcu alkollü ya da ehliyetsiz değildi. Kasklı montlu son model motoru olan eğitimli çok düzgün bir adamdı. Eşimi süründürdü avukatıyla. Oh oldu.

Çok geçmiş olsun size de motor sürücüsüne de.
Succelen yani akıllanması için illa bu denli büyük bir şey mi yaşamamız gerekiyordu. Ben onu tehlikeli araba sürdüğünde ikaz ederim, yavaş git derim beni tersler. Altındakini lunaparktaki çarpışan araba sanıyor.
Bakmadan çıktım diyor ama ben inanmıyorum. İnsan nasıl yola bakmadan çıkabilir ki? Bence gördü, geçerim diye hesap etti. Ben motosikletin üzerimize zig zag çizerek geldiğini gördüm. Duramadı, benim kapıya çarptı. Benim o an yaşadığım şoku bazıları anlamamış. Kucağımda 6 aylık bebek. Cam patlıyor. Ben yerlerde bağırıyorum, kusuyorum. İki çocuğumda ağlıyor. Benimde yaşadığım az buz travma değil.
İnşallah bu kadarla kalır ve çocuğa bir şey olmaz. Tek dileğim bu.

Çocuklu ve maddi durumu iyi olan herkese Volvo öneririm. Çocuklu olsam Volvo dışında arabaya binmem. Volvo can kurtarır

43 yaşındayım. 25 senedir araba kullanıyorum. Hayatımdaki en büyük trafik kazasını yaşadım. Maalesef çocuklarımda yanımdaydı.
Öğlen 15 gibi Güllük’ten eve geliyorduk. Arabayı eşim sürüyordu. Ben çocuklarla arkada oturuyordum. Bir motosikletli benim taraftan vurdu. Biz ara yoldaydık. O ana yoldaydı. Geçiş üstünlüğü ondaydı.
Ben çocuklarımı aldım. Önce hastaneye sonra eve geldim. Eşim karakol işlerini hallediyor. Güya motosikletlinin ehliyeti yokmuş ve alkollüymüş.
Eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Dikkatsizlik diyor ama bence bu sorumsuzluk. Arabada 2 küçük bebek varken insan 50 kere düşünür.
Bir şeyleri toplamaya çalıştıkça olmuyor. Bu çocukları yolda bulmadım ben. Motosiklet yerine arabada olabilirdi. Kafam yine allak bullak.
Çok geçmiş olsun. Bundan sonra eşiniz çocuklarla otursun, siz arabayı kullanın bence.

Ehliyeti de olabilirdi,alkolsüz de.
Eşiniz dikkatsiz davranmış üstelik arabada yalnız da değilmiş.
Hem ailenizin hem de motorcunun canına kastetmiş.
Aynen yani adam alkolluymus eee. Bu senin muhtemelen 100 de 100 hatali ciktigin gercegini mi degistiriyor. Resmen sucunu bastirmaya calisiyor

43 yaşındayım. 25 senedir araba kullanıyorum. Hayatımdaki en büyük trafik kazasını yaşadım. Maalesef çocuklarımda yanımdaydı.
Öğlen 15 gibi Güllük’ten eve geliyorduk. Arabayı eşim sürüyordu. Ben çocuklarla arkada oturuyordum. Bir motosikletli benim taraftan vurdu. Biz ara yoldaydık. O ana yoldaydı. Geçiş üstünlüğü ondaydı.
Ben çocuklarımı aldım. Önce hastaneye sonra eve geldim. Eşim karakol işlerini hallediyor. Güya motosikletlinin ehliyeti yokmuş ve alkollüymüş.
Eşimin son 3 senede 3. Motosikletli ile kazası. Dikkatsizlik diyor ama bence bu sorumsuzluk. Arabada 2 küçük bebek varken insan 50 kere düşünür.
Bir şeyleri toplamaya çalıştıkça olmuyor. Bu çocukları yolda bulmadım ben. Motosiklet yerine arabada olabilirdi. Kafam yine allak bullak.
Çok geçmiş olsun. Hepinizin iyi olmasına sevindim. Allah bir daha yaşatmasın 🙏

Büyük geçmiş olsun...yaşadığınız en büyük ve son kaza bu olsun 🙏

X