TRABZONSPOR'uma....

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Canim Trabzonspor'uma tesekkur ediyorum...Ligin son haftasinda Feneri yendigi icin tebriklerimi sunuyorum. Ayrica koyu ordo mavili taraftarimiza da saygi ve sevgilerimi yolluyorum.a.s.

:asigim:TRABZONSPOR SENI COOOOOK SEVIYORUM:asigim:

Sanpiyon olsanda olmasanda bizim kalbimizdesin...

aynen canım.....
ben de bir trabzonlu olacak çokk çokk teşekkür ediyorum....

Bende teşekkür ediyorum.Fenerbahçeyi yenip bizide uefa kupasına gönderdikleri için :)

ben de trabzonluyum çok teşekkür ederim bu başlık için öncelikler.
bende tebrik ediyorum bordo mavilileri

galatasaraylıyım ama ikinci takımım trobzon en önemlisi feneri darmaduman ettiği için çok çok tesekkür ederim ayrıca bende trabzonluyum :))

yıllar önce ligin son ve şampiyonun belli olacağı trabzonspor- fenerbahçe maçında hala haksız olarak kazandığı ve trabzonsporumu şampiyonluktan ettiği için , bu sene ki ligde fenerbahçeyi şampiyonluktan eden tabzonsporuma bende teşekkür ediyorum...içimin yağları eridi...gönlümün şampiyonu trabzonsporum....

uefa kupasına gitmemizi sağladıkları için ben de teşekkür ediyorum..

Valla ne diyim bende teşekkür ediyorum yensek de yenilsek te her zaman yanındayız canım TRABZONSPORUM...

Kurban olduklarim canim futbolcularim :asigim:Allah böyle güzel maclar nasip etsin bizlere ki devamli birinci olalim Sezon sonu da Sanpiyon:hooray:..............Hayde Trabzonspor:dance:
Lay lay lay laaaay laaay
Lay lay lay laaaay laaay
Lay lay lay laaaay laaay
Seninleee firtinam bu yolda Hep Seninlee
Nerde olursan Hep Seninleee
Durma yürü kaldim Seninleee
Sanpiyon Trabzonum benimmmmmmmmmm
Karadeniz Firtinam benimmmmmm........:lepi:

Doğacak kızımın şansına haydi Trabzon'um şampiyonluğa susamış dudaklara bir damla su ver!

Su anki durumda oldukleri icin tekrardan cani gönülden tebrik ediyorum Trabzonsporumu, sevgili futbolcularimizi hepsini teker cok seviyorum..Sanpiyonluga kosuyoruz emin adimlarla....

öncelikle bu konuyu açan arkadaşa,şampiyon olsa da olmasada herzaman gönüllerimizin şampiyonu gururumuz takımımıza teşekkür etmek istiyorum.asıl teşekkürüm de taraftarlarımıza ;yaşı itibarıyla belki de doğdu doğalı şampiyonluğu tatmadığı ha lde halen trabzonspor ateşini içlerinde yaşatanlara,:lepi:bütün olumsuzluklara karşın karadenizin inat dalgaları misali desdeğiyle takımını zirveye taşıyanlara ;bir de hiçbir şehir yokrurki 7den 70 e herkezi aynı takımı tutsun onunla ağlasın onunla gülsün bu yüzden şehrim insanına sonsuz teşekkürler....ŞAMPİYON OLSANDA OLMASN DA TARAFTARIN HEP SENLE :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…