Trabzon buluştu işte fotolar....

kızlar çok güzel görünüyosunuz maşallah...memleketimi ve memleketimin insanlarını görmek çok güzel ya inşallah bir dahaki buluşmanıza bende gelebilirim allah dostluğunuzu hiç bozmasın süpersiniz...:lepi:

çok gzl buluşma olmuş.hepiniz çok güzel çıkmışınız cnm

teşekkür ederim cnm

kızlar çok güzel görünüyosunuz maşallah...memleketimi ve memleketimin insanlarını görmek çok güzel ya inşallah bir dahaki buluşmanıza bende gelebilirim allah dostluğunuzu hiç bozmasın süpersiniz...:lepi:

amiiiinn valla sanki 40 yıllık arkadaş gibi kaynaştık. çok sevdim hepsini keşke gelebilseydin inşallah bidahaki sefere sende olursun cnm

Çok gÜselsınız hepınızmaŞallahhh
inş bidahaki sefere bende olurummm..

teşekkür ederim cnm

amiiiinn valla sanki 40 yıllık arkadaş gibi kaynaştık. çok sevdim hepsini keşke gelebilseydin inşallah bidahaki sefere sende olursun cnm

canım belli oluyo zaten resimlerden hemen kaynaştığınız bu sefer böyle oldu ama inşallah ikinci buluşmaya gelicem ...

Çok gÜselsİnİz hepİnİzmaŞallahhh
inş bidahaki sefere bende olurummm..

teşekkürler. bikez daha buluşmayı planladık zaten:)) ozaman inşallah daha kalabalık oluruz.
canım belli oluyo zaten resimlerden hemen kaynaştığınız bu sefer böyle oldu ama inşallah ikinci buluşmaya gelicem ...

tmm cnm ikinci buluşmamızda seni görmiyim ben soracam sana:))

Aman da aman çok tatlısınız kızlar alkisalkisalkis

Allah muhabbetinizi arttırsın a.s.

Gülen yüzünüz hiç solmasın inşallah Şeniz

Süper süper süperrrr . . .
Hepinizin yüzü gülücüklüüüü . . .
:asigim:

Çok sevindim kızlar adınıza . . .

Bi dahaki sefere pazar olsunda nille bende dahil olabilelim olmaz mı ?
:çok üzgünüm:

Nerede oturdunuz, Boztepe diil sanırım gittiğiniz yer ?​

Süper süper süperrrr . . .
Hepinizin yüzü gülücüklüüüü . . .
:asigim:

Çok sevindim kızlar adınıza . . .

Bi dahaki sefere pazar olsunda nille bende dahil olabilelim olmaz mı ?
:çok üzgünüm:

Nerede oturdunuz, Boztepe diil sanırım gittiğiniz yer ?​

ahmetustada yemek yedik. öteki yerin adını bilmiyom.
inşallah bidahakine sizleride bekliyoz ona göre

teşekkürler. bikez daha buluşmayı planladık zaten:)) ozaman inşallah daha kalabalık oluruz.

tmm cnm ikinci buluşmamızda seni görmiyim ben soracam sana:))

canım aslında bu seferde gelmek istedim eşim yok dedi bende üstelemedim o yüzden gelemedim ama ikinci sefer elimden geleni yapıp eşimi ikna edicem gelicem inşallah ama biraz daha sıcaklıklar gelsin o zaman boztepe keyfi yaparız....

bensiz boztepe keyfi öylemi alacağınız olsun hemende arkamdan planlar yapılıyor yaaa:KK43:((

resimler eklendi..

kızlar hepinize tekrar teşekkürler harika bir gündü:lepi:şakkıdı.. gelemeyenler üzülün:nazar:sırnaşık şey:teytey:

X