Trabzon buluştu işte fotolar....

Sizleri görmek gerçekten çok güzel...
neşeli birgün geçirdiğiniz gözlerinizdeki
gülümsemeden belli zaten...
dostluğunuz daim olsun..
sevgiler...

hımm.uzağız ben aydınlıkevlerdeyim.bende önceden çok gezerdim ama çocuk olunca kısıtlandı

güzel sözleriniz için teşekkürler kızlar tek tek alıntı yapmadım..a.s.

buluşmaya gelen hatunlar bu güzel gün için sizde teşekkür .. sizi tanımak zevktüdelikafadulden

ay bayildim ya birbirinden güzel hatunlar imrendim
masallah sizlere rabbim övmüsde yaratmis allahim nazarlardan korusun :nazar:
ne iyi etmissiniz ya samimi icden sicacik bi bulusma olmus
ay imrendim hatta ne yalan söyliim kiskandimda :eek:
bulusma olan heryerde bende olmak isterdim sizlerle tanismak o atmosferi solumak isterdim
neysse saglik olsun gönüller bir olsun dimi ama :)

kiskancimdan catlicam ha :)

buarada tmyy senide görsüm ya su gibisin vallahi canim arkadasim benim nekadar sade ve dogalsin bayildim sanada inankia.s.:nazar:

haberdar ettigin icinde ayrica tsk ederim a.s.

insallah kendi adiniza dvmida gelir kizlar

çook guselsiniz yaa.. bu arada yediklerinizde gözumden kaçmadı haa :jeyyar: okey oynamayı nasılda özlemişim yaa.. inanamıorum oda nee masayımı bozdunuz :1shok:
:roflol: dostluğunuz daim olsun kızlar ...

incitanemtuana çok sagol tatlım:1rolleyes:

çook guselsiniz yaa.. bu arada yediklerinizde gözumden kaçmadı haa :jeyyar: okey oynamayı nasılda özlemişim yaa.. inanamıorum oda nee masayımı bozdunuz :1shok:

bozduk tabi:roflol::roflol:taşlar otomatik kendi düzenlenip çıkan süper bi masaydı çok becerikli olarak bozduk sonra biz vazgeçtik oynamicez dedik :roflol::roflol:

eee o zaman trabzonluların ablası benim bu durumdahihoyyyt

evet aplacım diyecem sana:)))
ay bayildim ya birbirinden güzel hatunlar imrendim
masallah sizlere rabbim övmüsde yaratmis allahim nazarlardan korusun :nazar:
ne iyi etmissiniz ya samimi icden sicacik bi bulusma olmus
ay imrendim hatta ne yalan söyliim kiskandimda :eek:
bulusma olan heryerde bende olmak isterdim sizlerle tanismak o atmosferi solumak isterdim
neysse saglik olsun gönüller bir olsun dimi ama :)

kiskancimdan catlicam ha :)

buarada tmyy senide görsüm ya su gibisin vallahi canim arkadasim benim nekadar sade ve dogalsin bayildim sanada inankia.s.:nazar:

haberdar ettigin icinde ayrica tsk ederim a.s.

insallah kendi adiniza dvmida gelir kizlar

çok teşekkür ederim cnm benim yerim seni bennna.s.ŞenizŞenizŞeniz

güyada diyetteyiz haa bu diyetteki halimizse gerisini düşünemiyom:)))
evet bozduk uzay üssü gibi masayı:))) ne biçim okey masasıdır biz alışmışız kendimiz dizecez taşları, zaları kendimiz sallıcaz. masanın heryerinde düğme tembel işi:) zaten bozuktuda:dilcikar::lepi:

Ohhh kızlar ne güzel tanışıp,koklaşmışsınız öyle.Kıskandım.:dilcikar:

Suprensesi eşarpsız da güzelsin ama eşarp da çok yakışmış canım.:1hug:Çabuk gel yalnız seni kaptıramam oralara.kaydirigubbakcemile

Ohhh kızlar ne güzel tanışıp,koklaşmışsınız öyle.Kıskandım.:dilcikar:

Suprensesi eşarpsız da güzelsin ama eşarp da çok yakışmış canım.:1hug:Çabuk gel yalnız seni kaptıramam oralara.kaydirigubbakcemile

artık suprensesi ordada bi buluşma düzenler. sakın foto çekilip koymayın buralara kıskanırımm:dilcikar:

hepiniz birbirinden güzel ve sıcak insanlarsınız
resimlerinizde bunu gördüm ben
rabbim dostluğunuzu daim etsin inş. sevgiler

X