Toz Diyet Urunleri

Elesmera

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
92
4
merhaba, bir kac arkadas karar aldik kilo vermek icin, o sirada bir diyetisyen isyerimize geldi ve bir tozdan bahsetti. Ancak ben bu toz diyet urunlerine asiri karsiyim yani kalp krizi geciren vs cok oldugu icin acikcasi korkuyorum. Yerli bir marka imis. Ogun yerine bunu icecekmisiz. 15 gunde 3-4 kilo verdiriyormus. Reklam statusune girmemesi icin isim vermiyorum ama kullanan ve sikayet olan varsa yardimci olabilir mi? İsimi isterseniz yazabilirim. Size kalmis tesekkurler simdiden

Uzun yıllar diyetle , sağlıklı beslenme ile iç içeyim .
Asla tavsiye etmiyorum.
Kilo vermenini olumsuz etkileyecek sağlık sorunun yok ise (insülin direnci,triodler vs)
Lütfen sağlıklı beslenerek ve spor ile (en azından yürüyüş) kilo verebileceğine inan .
ve kilona göre ..doğru bir beslenme programı ile haftada 1-1.5 kg (özellikle ilk haftalar) verebilirsin zaten

Gerçek bir diyetisyen bu tarz ürünler tavsiye etmez. Uygun bir diyet programı ile zaten 15 günde 3-4 kilo çok rahat verirsiniz. Sağlığınızı tehlikeye atmanın ne anlamı var. Bu tarz ürünler obez hastalar için ama ciddi anlamda obez olup son çaresi olanlar. Uygun bir spor ve diyet programı ile vereceğiniz kilo hem kalıcı hem de sağlıklı olur.

Sağlıken zararlarını kenara bırakalım mantıklı düşünmek gerek bu tozlarla verdiğin kiloyu bırakınca kat kat geri alıyorsun vücudu sadece bu tozlar giriyor alışıyor sen aksi bişey yediğinde vücut yokluktan geri kapıyor.Önermem az yemek daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…