Topuk kanı

Canım ben yenidoğan hemşiresiyim birçok bebeğin ilk kanında çıkıyor 2. Kanında çıkmıyor bebeğin erken doğduğu için yüksek çıkması normal korkacağın hiçbirşey yok

Benim çeyreğim kadar duyarlı bir anne.....
Haddinizi bilin derken haddini bilmemek...

tatlım benim iş arkadaşımın iki bebeğindede topuk kanı değerleri yüksekti hiç korkma hala takipte 6 aylık allahın izniyle gayet sağlıklı oluyorlar bütün dualarımız senin ile

Ablamın kızında da iki kez alındı kan,sorun cıkmadı.
Muhtemelen saklama koşulları,yetersiz kan alımı vb sebeplerle yanlış çıkıyor.
Neyse ki korktuğunuz gibi çıkmamış sonuçlar.
Bu arada hastaneden çıktınız mı? En son hastanedeydi bebeğiniz yanlış hatırlamıyorsam.
Durumu nasil şimdi

Herkese merhaba tekrardan
Bebeğimin topuk kanı sonucu temiz çıktı. Dua eden herkesten Allah razı olsun. Haber vereyim dedim sizlere de
Suan bende ayni durumdayim iri bebek oldugu icin ve kakasini yuttugu icin ayin 3 unden beri kuvozde bebegim tam duzeliyor derken fku pozitif diye aradilar çıldırdım. Ikincisi bugun alindu bizden de umarim sizinki bizimde negatif cikar dualarinizi eksik etmeyin

Kuvözdeki bebeklerin aldığı ilaçlar, topuk kanı değerlerini yükseltiyor. Birkaç haftaya normale döner inşallah merak etmeyin

Merhaba benim tek yumurta ikiz bebeklerim doğdu suan 20 günlükler topuktan alınan tarama testinde birinde kistik fibrozis çıktı birinde değerler normal fakat genetik dr larinin geneli tek yumurta ikizlerinin genetik hastalıklarının ya ikisinde olacağı yada olmayacağı hususunda suan çok gerginim testin tekrarını verdik lütfen bizim dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…