Kontakt Lens Topazio Kullananlar Baksın Lütfen !

canım şöyle hak verebılırımkı lense sof. ile başladı ısen zaten cok zor dokusuna alışman...ben freshle başladıgımdan yanı en adisinı bıle takabılıyorum sempatiksalakcinni bıde ben goz makyajı falan yapıom hanı bol rımel surme falan kullandıgımdan lenste benı ancak o derece rahatsz edıo belkı solusyonundan olabılır cnm dıkkat et ha.grı bende kullandım ama tabı grı bırazcık bellı bı renktır..bl den grı aldım oda hemen hemen aynı gbı renk olarak ama bl kalınlıgını gorsen freshe dua edersın vetman bana fresh kullananlar solotıcaya kolay alışır demiştı umarım ole bı çelişkı yaşamazsın bende şuan topazıo var sankı ara ara baş agrısı yapıo gbıme geldı ama stres lı bı donemdeyım ondandır dıyorum..

cnm evt belki de sofistik e cok alistigindan bir de son zmnlarda daha cok seffaf takmaya basladim. sofistiklerin tarihi gecti de :KK43: nese belki ondan gozum freshlook a alismadi, takamadim. ama eskiden b&l mavi kullaniordum. 2 yil kullanmistim hatta. nasil kullanmisim bilmiorm bi gozumu hep kasindirirdi ara ara :1shok: bu arada bende de hep makyaj olur ona aliskin gozum. soloticayla sorun umarim olmaz. bana olmicak gibi gelio. bi arkadasta sofistikten gecmisti memnundu. bi de durusu doal gelmediginden aslinda freshlook icin inat edip cok takmadim belki bikac gun taksam gozum alisirdi. bilmiyorumkismile hareli benmkiler istedigim kdr renk deisimi olmamisti belki yannis bi lensini secmisimdir o da olabilir. bas agrisi illa ki yapio bazen lensler bi tek seffaflar yapmio valla. dierleri bazen yapabilio ama dedigin gibi stresin etkisi malesef daha buyuk bilmiyorumkismile umarim bu donemi hemen atlatirsin cnm benm.

kızlar ben topazio aldım cok acık geldı rengı bana degıstırmek ıstıyorum nasıl satabılırım
1 gun taktım sadece

bilmiorm cnm ya 2 kutu almistim gri birini bir kere evde taktim hic rahat edemedim dier kutu da oole acilmamis duruo :KK43: heba oldu. benm gozume malesef olmuo sofistikle de kiyaslayinca benm fikrim yapisi kalin gelio bana bilmem ki belki ben oole goruorm. bi kac marka lens denedim kullandim bugune kdr bi tek bunda takamicam dedim :KK43: gozumde plastik bise var die hissediorm ama mesela softistikte hissetmiorm unutuorm hatta lens oldugunu.bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile .yurtdisinda yasadigimdan arkadasima buraya gelirken TR den siparis vermistim denemeden almak zorunda kaldim. ooole elimde kaldi :KK43: simdi solotica siparis verdim. benm gozume olmuor freshlook ya keske olsada taksam duruolar oole :gitme: sen de haklisin freshlook kullanip rahat eden tanidiklarim da var benm forumda da cok memnun olanlar var sen de rahat etmissin bilmiyorumkismile ama dedigin gibi lens oldugunu cok belli edior o da ayri bisi

Arkadaşlar okuyunca yorum yapmadan edemedim (= Ben de uzun süredir Sophistic kullanıyorum ve bir defasında kuzenimin freshlook lensini deneyeyim dedim, aynen söylediğiniz gibi, gözümde kalın bir plastik tabaka var gibi hissettim. B&L da da durum böyle, onu da optik dükkanında denemiştim. Bunlar gerçekten kalın lensler. Daha önce ince lens denememiş arkadaşlar için fark etmesi zor olabilir ama incelere alışanlar için çok rahatsız edici.:umursamaz:

Arkadaşlar selammmm;

Yarın solotica sipariş vereceğim ama hala 2 renk arasında karar veremiyorum...

Sizce, topazio mu yoksa esmeralda mı?

Her ikisi de opak ve resimlerdeki gibi oluyormuş renkleri, gözden göze pek değişme olmuyormuş. Benim saçım sarı, tenim de buğday Yeşil mi mavi mi karar veremedim. Siz ne düşünüyorsunuz? Hangisi daha çok yakışır? ıstediğim şey canlı, belirgin bir renk. Bu arada, şuanda son 5 yıldır sophistic kullanıyorum, yeşil renkli. ınanılmaz doğal duruyor ve çok rahat ancak yeterince parlak değil, belirgin de değil... Daha belirgin bir renk istediğim için soloticanın özel 3 rengini inceledim. Ve son olarak topazio ile esmeralda arasında kaldım..
Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Özellikle kullanıcılardan doğallığıyla ilgili (sitedeki hemen herkes soloticalar için çok doğal demiş ama en opak olan özel 3 renk için pek doğal değil diyenler de olmuş) bilgi bekliyorum.

canım ben topazıomu sattım ama bılmıyorum sende nasıl durur ılla o serıden alcam dıosan esmeralda derım..tabı çok açık bı yesıl o ..goz rengın ne renk bılmıyorum tabı..eger açık kahveyse mel falan düşünebılırsın daha guzel butunleşir quartzo topazıo ve esmeralda dıger solotıcalara gore farklı bı yapıda

Bende de topazio var. Hep aynı şeyi söylüyorum,çarpıcılık ön planda doğallık ikinci planda diyorsanız kesinlikle alabilirsiniz bu üç renkten birini. Çok doğal olsun yakından bakınca bile lens olduğu anlaşılmasın diyorsanız soloticanın öteki renklerine yönelin derim. Benim gözüm koyu kahve sayılır siyah değil ama açık renk de değil. ış icabı gittiğim bir yerde gözleriniz lens mi diye sorulduğu günden beri çok az kullanıyorum. Ben daha masum değişimlerden hoşlandığım için böyle düşünüyor da olabilirim tabi. Ama siz parlak ve belirgin bir lens arıyorum demişsiniz o zaman önerebilirim topazio'yu.

topazıo hıc parlak deıl sattıgım kızda mat boz bı renk dıye baskasına sattı :) ne bılım ben anlamadım ..

buarada maılıme cvb verıolar habıre ama kargo ıdaesı yok dedıler ucuz kargoya gecırmıyolar ıstersem ıptal edebılırlerde neyse artık .tek tıp kargoları varmıs dedıgm gbı baska buton cıkmamısdı

O zaman ya iptal ediceksin canım ya da alıcaksın o fiyattan :)) Venus Amber gördüğüm en enteresan lenslerden biri çok kendine özgü bir rengi var alırsan fotoğraflarını bekliyoruz mutlaka yerimseniben

gelmek uzere dıye umut edıyorum ..7 gun oldu sipariş edelı bu hafta gelmek zorunda kargoyu arıyorum adım hala yok tr ye girş yapmamış delırceemmm

evet iki yüzüde kullanılıyormus
galpalda vardır sanırım bu lensten
ama biraz damarlı gelince resimlerini isteriz a.s

ama deişik bı damarı var hanı yılan gozu gbı durmuyor bakalım benım göz sıyah ya damarlar bellı olmayabılır...tersınıde cok merak edıyorum off gumruktemı takıldı nedır :emir_bebek:

Bakın yabancı bı kızda duruşu guzel gbı ya bunun gozu orta kahveydibayanssulusmile

Eklentiler

• $soompi4.jpg
    $soompi4.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 181
  • $soompi5.jpg
    $soompi5.jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 155
Yabancı forumlarda bol bol amber fotoğrafı bulabilirsin canım. Lensaholic'e filan bak. Koyu ve açık renk gözlerde dolu fotoğraf koymuşlar.

X