Kontakt Lens Topazio Kullananlar Baksın Lütfen !

lensaatı.com da b lomb aylık lensler 25tl.... ılk defa kulanacaklar ordan alabılır lens... ben de b lomb green ocean aldım avatarımdakı lenz o.. ama cok battı yanma yaptı ..kullanamadım elegance sky blue aldım 30tl ye lenssaatınden.. arkadasım senı tanımasam gercek goz zannederm cok dogal dedı..... pekı topazıolar rahatmı............netmı batma yanma varmı... kac saat rahat bı sekılde takabılıosun..bende almayı dusunuorm topazıo ..ıceya da quartzo karar veremedım renkte.. ama batma yapar dıede korkum var bı yandan

aynewn katılıyorumj bende kullandım hatta resim vermiştim buralarda biyerlerde vardır. kara kara duruyo.

kızlar siz freshlokun eskı grısı ıle karıştrıyor olabılırmısınız? bu 3-4ayonce çıkan gümüş grısı yeni yanı ablamın gozler orta kahve ..arada dönuyor açık kahveye tosbanın kıde oyleymiş ve ablamda ınanılmaz guzel bır renk durdu ..mavı ıle grının karışımı gıbı..kıyafete gore koyulugu açıklıgı değişiyor resmen ve kımse anlamıyor kurşunı guzel bır renk..zaten arkadaşta dogal bır renk arıyormuşş bak sıtelerınden denedım aynı bole duruyor canım koyu renk gozde gümüş grısı
bl arkadaşa hıc uygun olmaz ılkkez lens kullanacak kapkalın lensı takamaz hemde gozunu rahatsz eder 8 yıldr kullanıyorum ben bıle başedemedım onlarla..sureklı kullanım için degıl once bı aylık denesın derım..numarasını verdgm yer hem en ucuzu hem guvenılır.

25134_1263408301476_1117784889_30613786_4484442_n.jpg

.

lensaatı.com da b lomb aylık lensler 25tl.... ılk defa kulanacaklar ordan alabılır lens... ben de b lomb green ocean aldım avatarımdakı lenz o.. ama cok battı yanma yaptı ..kullanamadım elegance sky blue aldım 30tl ye lenssaatınden.. arkadasım senı tanımasam gercek goz zannederm cok dogal dedı..... pekı topazıolar rahatmı............netmı batma yanma varmı... kac saat rahat bı sekılde takabılıosun..bende almayı dusunuorm topazıo ..ıceya da quartzo karar veremedım renkte.. ama batma yapar dıede korkum var bı yandan

dedıgım gıbı bl ılkkez takacaklara uygun degıl..bu kızcagız onu alır gozu kanlanır batar bırdaha lens kullanmaz fresh look a alışırsa sonra solotıca,sophıstıc falan alsın bence..

elegance hıc bılmıyorum hıc kullanmadım..ben şuan açık bal sarısı lens arıyorum o markada varmı acaba..topazıolarım daha 3 gunluk yenı alışıyorum oyle cok uzun takmadım daha ama hıc bısorunyo k batma falan yo k ama sankı benım gozler bugunlerde bıraz kuru ondan sunı gozyaşı damlattgm oluyor..çok açsın ıddıalı olsun dıyorsan topazıo,dogal açsın hafıf yeşile çalsın dıyorsan quartzo,ıce sanırım mat bır renk onu ıyı düşün derımalsanaalsanasmile

Evet freshlook'un bu rengi yeni çıktı sayılır. Ben yaklaşık beş altı aydır kullanıyorum gümüş gri'yi ve tereddütsüz herkese tavsiye edebilirim. Miriana'nın dediği gibi mavi gri karışımı harika bir renk. Net fotoğraf çekebilirsem koyacağım buraya fikir edinmek isteyenler için. Şimdiye kadar kimse gözleriniz lens mi diye sormadı. Vazgeçilmez lensim oldu bu renk benim. Yalnız ilk eklediğiniz fotoğraftaki esmer kızın taktığı gümüş gri değil. ıkinci fotoğraftaki gümüş gri. Fotoğrafta yapay durmuş normalde çok daha doğal duran bir renk.

Fotoğraf kalitesi çok iyi değil ama rengi görmeniz için ekledim Makyajımın kusuruna bakmayın sabah yapmıştım.

Eklentiler

• $yeni600 [].jpg
    $yeni600 [].jpg
    7 KB · Görüntüleme: 180
canım evet aynen dedıgın gıbı bı renk ve sende cok hoş durmuş bu sıcak bı ışıkta cekilmiş ama normalde daha parlak mavımsı grı deılmı

Teşekkür ederim canım. Evet bu masa lambası ışığında çekildi. Normalde mavimsi grimsi daha parlak bir renk. Ama asla sırıtmıyor. Rahatlıkla günlük lens olarak kullanılabilir. Özellikle gözü numaralı olup, hem renkli hem de doğal,fazla kendini belli etmeyen bir lens isteyenler için ideal.

cnm freshlook yakından kendini belli ediyor ama
miriana canm sen soloticada hiç pörtlek durması gibi bi sorunla karsılastınmı ?
freshlook pörtlek duruyordu az.. bnm gözüm iri olmasına ragmen
akannehir

akitra cnm ben sofistik kullandim uzun yillar bir ara freshlook uygun fiyati bir deniyim dedim. inanilmaz kalin ve plastik gibi geldi dokusu bana ve gozum portlek gibi ondan dolayi. paylasiyim dedim ben sahsen sevmiorm freshlooklarin yapisini. gozumde cok kaydi oynadi rahat deildim. ama freshlook kullanan ve rahat eden memnun olan arkadaslar var. ama benm gozumde rahat olmadi. simdi solotica siparis verdim iste :)

cnm freshlook yakından kendini belli ediyor ama
miriana canm sen soloticada hiç pörtlek durması gibi bi sorunla karsılastınmı ?
freshlook pörtlek duruyordu az.. bnm gözüm iri olmasına ragmen
akannehir

Şöyle düşünuyorum ki topazıo sıyah gözu açtıgı için yakından bıraz belli oluyor haliyle..oyuncak bebek gözu gıbı ama solotıca nın bırcok lensı var yakından bellı olmuyor gordugum kadarı ıle portlekte durmuyor..hıdocarm serısı oluyordu galıba harelıler..onların kendı dogal goz rengıne yakınını aldıgında sanmıyorum pört dursun ama dedıgım gıbı ggozum sıyah oldugu için bukdr ıddıalı bır renkle kaynaşşması beklenemez tabı .hanı tanıta tıkaram vs varya onun kı gbı sarmıyo gozbebegını..ama memnunum rengınden falan ıddıayı sevıyorum ben..freshlokta kendı goz rengıne uygun doğru lensı bulursan memnun kalabılıosun.bana mesela pure hazel cokdogal duruyordu ..renkte guzeldı

akitra cnm ben sofistik kullandim uzun yillar bir ara freshlook uygun fiyati bir deniyim dedim. inanilmaz kalin ve plastik gibi geldi dokusu bana ve gozum portlek gibi ondan dolayi. paylasiyim dedim ben sahsen sevmiorm freshlooklarin yapisini. gozumde cok kaydi oynadi rahat deildim. ama freshlook kullanan ve rahat eden memnun olan arkadaslar var. ama benm gozumde rahat olmadi. simdi solotica siparis verdim iste :)

freshlook kalın mı akannehir aksine incedir..batması yanması bıse dıyemem bende hıc olmadı rahat bır lensttı.ama solotıca yada raınbowlar gıbı aşırı dogal durmuyor..bıldıgın lens işte

freshlook kalın mı akannehir aksine incedir..batması yanması bıse dıyemem bende hıc olmadı rahat bır lensttı.ama solotıca yada raınbowlar gıbı aşırı dogal durmuyor..bıldıgın lens işte

bilmiorm cnm ya 2 kutu almistim gri birini bir kere evde taktim hic rahat edemedim dier kutu da oole acilmamis duruo :KK43: heba oldu. benm gozume malesef olmuo sofistikle de kiyaslayinca benm fikrim yapisi kalin gelio bana bilmem ki belki ben oole goruorm. bi kac marka lens denedim kullandim bugune kdr bi tek bunda takamicam dedim :KK43: gozumde plastik bise var die hissediorm ama mesela softistikte hissetmiorm unutuorm hatta lens oldugunu.bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile .yurtdisinda yasadigimdan arkadasima buraya gelirken TR den siparis vermistim denemeden almak zorunda kaldim. ooole elimde kaldi :KK43: simdi solotica siparis verdim. benm gozume olmuor freshlook ya keske olsada taksam duruolar oole :gitme: sen de haklisin freshlook kullanip rahat eden tanidiklarim da var benm forumda da cok memnun olanlar var sen de rahat etmissin bilmiyorumkismile ama dedigin gibi lens oldugunu cok belli edior o da ayri bisi

canım şöyle hak verebılırımkı lense sof. ile başladı ısen zaten cok zor dokusuna alışman...ben freshle başladıgımdan yanı en adisinı bıle takabılıyorum sempatiksalakcinni bıde ben goz makyajı falan yapıom hanı bol rımel surme falan kullandıgımdan lenste benı ancak o derece rahatsz edıo belkı solusyonundan olabılır cnm dıkkat et ha.grı bende kullandım ama tabı grı bırazcık bellı bı renktır..bl den grı aldım oda hemen hemen aynı gbı renk olarak ama bl kalınlıgını gorsen freshe dua edersın vetman bana fresh kullananlar solotıcaya kolay alışır demiştı umarım ole bı çelişkı yaşamazsın bende şuan topazıo var sankı ara ara baş agrısı yapıo gbıme geldı ama stres lı bı donemdeyım ondandır dıyorum..

X