tontişlik kader değil

Dun spor hocasi ölçüm kagidimi kaybettiğini söyledi çok üzüldüm
Şimdi tekrar ölçüm yapacaklar yani.spora basladigim ölçüleri m iptal kilomu ve bel ve kalça ölçümümu biliyorum. 2 gün spora gidemeyecegim okullar tatil çünkü oğlumu ise götürüyor ama evde yapacağım. Yaptığım spor dışardan yuvarlanan bir top bi gibi gorunsede ilerde değişecek. Inaniyorum. Klişe bi söz ama hepimizin iskeleti aynı

Haberkibris.com dan alıntıdır.
Iste gün içinde aldığı kalorileri yakmayan bireyin iskeleti

Kızlar tontiş olmama rağmen ufak gorunuyorum yaş olarak bu iyi bişey. Fakat kilolarimi verince çocuk gibi gorunmem inş

Bugün akşam yemeğinde disardaydim eşim ve oğlum karşımda en sevdiğim yemeği yediler bende salata yedim. Zor oldu ama dayandım. Kendime cok kızdım neden bu hale geldim diye istediğim şeyi yiyemiyorum neden çünkü kiloluyum. Eğer kilo problemim olmasaydı bende normal Insanlar gibi yiyecektim. Basenlerım bağımsızlığını ilan etmisken yemeye hakkım yoktu.
Ekmek sevmem yemem. Tatlı sevmem yemem. Abur cubur sevmem yemem. Tek zaafim kola bütün fazlaliklarim koladan oluşuyor eminim. Kendinden nefret etmek yerine yemek yememeyi tercih ettim.
Kendime verdigim sözü tutacağı eskiden diyet yapardim ama kendime inancım bi kadar yoktu ve bir yerde o diyet son bulurdu.
Görüntümu degistrmek herseye değer. Yapılacak çok iş yürünecek çok yol dokulecek çok ter catlatilacak çoook düşman var.

Yazdıklarımı okudum herseyi yazmışım hedefimi yazmamisim. Hedefim 55 kilo yani 17 kilo vermeliyim.
Spor hocam 10 kilo versen yeter dedi
Ideal kilo hesabında 55 çıkıyor.
60 ve üstün de kilo.almak.o kadar kolay ki hedefi 55 koydum. 2. Hedefim 50 ama onun için daha zaman var bi anda kilo verip hop diye geri almak istemiyorum. Kendime zman koydum.
Bazen kendimi Ince hayal ederim sanki kilo problemim olmasa hersey çok güzel olacak hep mutlu yasayacakmisim gibi gelir. Yani kilo hayatimin merkezi haline geldi psikolojik bir saplantı ve bunun önüne geçemiyor um.

Yorumlar mikemmel cok guldum ya biran once zayiflasak fit fit gezsek ne hos olur burda birbirimize destek guzel oldu 3 beyaz bi kenara atalim spor ve diyete devam sonuc da guzel olur insallah

Merhabalar(( hissettiklerimiz birbirine çok benziyor. Ben geçen yıl buradan okuduklarımla gaza gelerek 9 kilo verdim. İşten eve yürüyordum ve gerçekten yediklerime dikkat ediyordum. Ama sonuç hooopp bütün hepsi geri geldi. Belki dahada fazlası. Belki diyorum çünkü tartılmaya korkuyorum. 1.68 boyum var ve tahminimce 75-76 kilolardayım. 3 beyaza hiç dayanamıyorum. Çoookkkk mutsuzum istediğimi giyemiyorum. İştahımı kesicek bişeyler bulmam lazım. İradem sıfır. Bende senin gibi kilolarımı versem mutlu olacağıma inanıyorum. Artık eşimde iğneler gibi konuşmaya başladı. Çok üzülüyorum. Lütfen beni de alın aranıza. 2 çocuk annesiyim. İşten eve dönünce spora hiç halim kalmıyor1.5 yaşındaki kızım çok yoruyor beni. Çok uzun yazdım ama lütfen banada yardım edinnn. Cvbınızı bekliyorum. Teşekkürler

Evet eşler böyle ne yazikki ben yazmadım fakat benimki de aynı birde sürekli moralimi bozuyor yapamazsın diye
Istahin için bir yontemim var çay ve kahveye şeker kullanmiyosun toz tarçın atiyosun çok atma miden bulanir şekerini dengeler iştahını azalır çay ve kahveden bunalirsan maden suyuna dayan limon sıkıp iç. Eğer aşırı derecede kontrolden çıktısı iştahın mesela geceleri oluyor ya ozman peynir at ağzına iştahını keser.
Bu konuya beklerim bana hep yazabilirsin. Sakın üzülme bu gecici bi durum dal.gibi olacağız insallah

Resimde adı yazan siteden alıntıdır. Iste verilen iki buçuk kilonun özeti.

Çok teşekkür ederim. Geçen yıl yapabildiysem bu yılda yaparım dimi ama? Artık kendimi çok çirkin hissediyorum. Hem eşimin de yuh demesini istiyorum. Evlenmeden önce 56 kiloydum. O da haklı aslında. Öyleyken sevdi beni. Ve o hiç değişmedi. Çok sinir bozucu. Lütfen motive edin beni. Bugün tartılıcam yarın yine yazarım. Tekrar teşekkürler desteğinize gerçekten ihtiyacım var. Zayıf ve güzel olmak istiyorum artık. Kot ve gömlek giyebilmek istiyorum. Tavsiyelerini yapıcam. Bu arada kahve ve çayı şekersiz içiyorum da. Hamur işine ve ekmeğe hiç dayanamıyorum. Offfff ama yapıcam bu sefer. Eşimin yüzünü görmek istiuorum zayıflayınca.

Eki Görüntüle 1700850 Hahaha terör örgütü üyesi gibi surat kapalı u
Bende o günlerin hayaliyle yaşıyorum. Suratına görmek Istiyorum onun. Olacak ama. Yediklerimizi not etmek çok onemli yazmak lazım. Marta kadar zman verdim ben kendime hava isindiginda müthiş gorunmeliyim tabikii sende.

Canım sen şimdi nasıl bi diyet uyguluyorsun. Bide benim kızım 1.5 yaşında hala emiyor. Ona göre bişey olması lazım. Su çok az içiyordum. Dünden beri çoğalttım bakalım. Zayıfladığım dönemde çok su içiyordum çünkü. Şu göbek deli ediyor beni. Ama p tekerlek göbeğe çok iyi geliyor sanada tavsiye ederim. Hadi bakalım zayıflayalım artık. Gelsin kotlar gömlekler:)

Ben doğum yaptığımda 100 kiloydum 40 kilo verdim veriliyor merak etme
Ben sabahları normal.kahvalti yapıyorum öğle yemeği yemiyorum aksama salata sebze yoğurt yada et yapıyorum bir tanede günde meyve ama sen emziriyorsun biraz daha zengin olmalı menun. Öğle yemeğini istahim olmadigi için yemiyorum ben. Normalde yenmesi lazim. Aşırı aciktiigmda peynir yiyorum yada yumurta haşlayıp yiyorum benim 17 kilo var verilecek . Gece bile aciksam aç durmakmyerine peynir yiyorum
Benimki dukan ve Karatay karışımı bişey oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…