TOKSİK İLİSKİM VE ÇIKMAZDAYIM

Deniiskisiii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
44
-9
28
Merhaba kızlar ben 24 yaşındayim 2 yıldır ilişkimiz var ama hep ayrıl barış şeklinde kopamiyorduk. Asıl problem şu temmuz ayında ayrıldık ben bikini giymek istedigim için kabul etmedi ve kedi köpek gibi bitti ayrıldık. Bir ay ayrı kaldık. Bu süre zarfında o arkadasim dediği kızla görüşmüş. Her güne yakın görüşmeler pasta almalar doğum günü için çiçek almalar.. bir ayın sonunda bana nasılsın seni unutamıyorum dedi ve bende çok özlediğim için barıştım. Sadakatsizligini görmedim birlikteyken bu ayrı bişey. Neyse biz ilişkimize son bir aydır barisigiz ama gene kavgalar ediyor derken geçen gün birden ' o kızla denize gittin mi' dedim.. gittim dedi.. yani bu nasıl bir arkadaşlık değil mi? Her gün whatsapta bile gece gündüz konuşuyorlardı. Yersen yani. Kızda sözde dilde arkadaştık demişti. Her neyse denize gittiğini öğrenince bana bir soğuma geldi ben o süreçte onu çok özlem içinde uzgunlukle beklerken o kızı hoş ediyormuş.. çok içim acıdı şok oldum. Ayrıldım. Sizce siz ne yapardınız? Farklı fikirlere ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Bence duygusal olarak bağlı değilsiniz eğer ikinizde bağlı olsaydınız başkasıyla görüsemezdi istediğiniz cevabı veremeyeceğim cunki bildiğiniz sizsizde yaşayıp istediği sularda yüzüyor adam dönüp de zaman caldirmayin bu ilişkide bence son yok

Bu yazıdan tek anladığım 30 yaş altı kadınların çocuk yapmasi yasaklansın.

Genç kadınların erkek seçimleri, ilişkileri ancak bu kadar kötü olabilir.

Gitmeyi bileceksin.

Hem kendin hem de karşındaki sağlıksız bir ilişki içinde, bomboş, zararlı.

Biraz olgunlaşın, ayrıl, kararlı ol ve her yerden engelle, acını yaşa bir süre.
Sonra da sağlıklı ilişki içinde olabileceğin insanı ara.
Bulamazsan da zorlama, yine aynı duruma düşersin bazen yalnızlık en hayırlısıdır.

Bak sen de genetikçisin, aklını başına al bu tür adamların soyları tükenmeli sakın bunların genlerini aktarmasina izin verme.

O kız bikini giymemis mi?🙄mayoyu mu kabul ediyor sevgilin?
2 yıldır ayrıl, barış ilişkimiz var demissiniz.kavga sebeplerinizi ve onun davranışlarını iyi gözden geçirin. Zaten evliliğimizin yürüyüp yurumeyecegi şimdiden bellidir

Peki o kızla denizdeyken kız ne giymiş bikini mi?
Eğer öyleyse iki yüzünü de alıp gitmesini söyleyin bırakın

Bu yazıdan tek anladığım 30 yaş altı kadınların çocuk yapmasi yasaklansın.

Genç kadınların erkek seçimleri, ilişkileri ancak bu kadar kötü olabilir.

Gitmeyi bileceksin.

Hem kendin hem de karşındaki sağlıksız bir ilişki içinde, bomboş, zararlı.

Biraz olgunlaşın, ayrıl, kararlı ol ve her yerden engelle, acını yaşa bir süre.
Sonra da sağlıklı ilişki içinde olabileceğin insanı ara.
Bulamazsan da zorlama, yine aynı duruma düşersin bazen yalnızlık en hayırlısıdır.

Bak sen de genetikçisin, aklını başına al bu tür adamların soyları tükenmeli sakın bunların genlerini aktarmasina izin verme.
Kucaklayasım geldi sizi 💙

Bikiniye hayır ama başka kızla denize gitmeye evet
Ne dengesiz bi çocuk
Defet gitsin unutamıyorum yazarsa beter ol dersin

Sana hanzoluk yapıp başka kadına beyefendi profili çiziyor. En güzel yaşlarında bikini giymene karışan ve bunu bahane ederek kavga çıkaran bir zavallıyla ömür mü geçireceksin? Aç bir yabancı dizi izlemeye başla.

Erkeklerin de arkadaşım adı altına böyle sığınmalarına gülüyorum sadece . Hem senin tanımadığın yeni tanışmış olduğu biriyle ne bu samimiyet hemen. Kurtulduğun için şükret bu adamdan. Yalnız bikini giymeme izin vermiyor diyip parantezle Urfalı yazman komiğime gitti üzücü ama haklısın 😄

O kız bikini giymemis mi?🙄mayoyu mu kabul ediyor sevgilin?
2 yıldır ayrıl, barış ilişkimiz var demissiniz.kavga sebeplerinizi ve onun davranışlarını iyi gözden geçirin. Zaten evliliğimizin yürüyüp yurumeyecegi şimdiden bellidir
Eminim o kız mayo bikini giymiştir ve sen ona bunu sorduğunda onunla ciddi düşünmedim der

Ortada plajdan, bikiniden önce çok daha temel bir sorun var. Sorunuzda kendinizi ifade etmek için kullandığınız ilk cümle sizin genetik mezunu, erkek arkadaşınızın esnaf olmasına ilişkin. Kafanızda zaten ikinizi bir arada konumlandıramıyor gibi bir haliniz var. Bu ilişkinin de her şeyden önce bu sebepten oluru yok, bırakın kiminle ne yaparsa yapsın.

Bu Maho'dan bir cacık olmaz. Çifte standart a maruz kalmışsın. Ayrıca hareketleri ve tavırları hiç olgun evlenecek adam gibi değil. Boşver üzer bu seni. Kendini daha fazla düşürme . Önüne bak çok gençsin.

Merhaba kızlar ben 25 yaşında genetik mezunuyum.
Sevgilimde beyaz esya dükkanı var ve liseden arkadaşız. 2 yıldır ilişkimiz var ama hep ayrıl barış şeklinde kopamiyorduk. Asıl problem şu temmuz ayında ayrıldık ben bikini giymek istedigim için kabul etmedi (Urfalı) ve kedi köpek gibi bitti ayrıldık. Bir ay ayrı kaldık. Bu süre zarfında o arkadasim dediği kızla görüşmüş. Her güne yakın görüşmeler pasta almalar doğum günü için çiçek almalar.. bir ayın sonunda bana nasılsın seni unutamıyorum dedi ve bende çok özlediğim için barıştım. Sadakatsizligini görmedim birlikteyken bu ayrı bişey. Neyse biz ilişkimize son bir aydır barisigiz ama gene kavgalar ediyor derken geçen gün birden ' o kızla denize gittin mi' dedim.. gittim dedi.. yani bu nasıl bir arkadaşlık değil mi? Her gün whatsapta bile gece gündüz konuşuyorlardı. Yersen yani. Kızda sözde dilde arkadaştık demişti. Her neyse denize gittiğini öğrenince bana bir soğuma geldi ben o süreçte onu çok özlem içinde uzgunlukle beklerken o kızı hoş ediyormuş.. çok içim acıdı şok oldum. Ayrıldım. Sizce siz ne yapardınız? Farklı fikirlere ihtiyacım var.
Tatlım ne işin var böyle sadakatsiz bir dallamayla. Ayrılığın bile bir kalitesi vardır. Yazık ediyorsun zamanına

Kız için yaptıklarını sineye çekip denize gitmiş olması mı sorun yani?
Bu saatten sonra gururlu ol da barışma tekrar bari .

X