Toksik ilişkiden kurtulan birine tavsiyeleriniz

sosyal medyadan iliskikocubal ve esra ezmeciyi takip etmelisiniz.
Allah aşkına cinsel bölgeye lavanta yağı damlatıp tampon yapıp öyle ilişkiye girilmesini söyleyen bilimden uzak söylemleri popülaritenin kurbanı olmuş kişileri önermeyin. Daha çok takıntı sahibi olmasına sebep olcaksınız kadının

Eve bağlamak istediği eşi için verdiği tavsiyeye bak

'Eşinizle de çok güzel hissettiğiniz bir anın içindeyken, güzel sözler söyleyerek, sessiz ama böyle s'leri vurgulayarak 'Seni seviyorum, bana sımsıkı sarılmanı istiyorum birtanem' derken, böyle güzel kokular içerisinde parfümünüzü sürersiniz. Belki güzel bir çikolata yerken, tat duygusunu da canlandırırken, hafifçe böyle omzuna ya da eline, hafif böyle sıkınca dokunma duygusunu da tetiklediğiniz için...'

En özet haliyle, kadının erkeğini eve bağlamak için sürekli el üstünde tutması, okşaması, arzulatması ve s'leri vurgulayarak sessiz aşk cümleleri kurmanız gerekir
Allah'ım bu nee? 🤣 Tıssss da diyelim mi? Yani eşime sss ssss yapsam gülmekten koparız ikimiz de, ne romantizmi ne bağlaması? :KK53:

'Eşinizle de çok güzel hissettiğiniz bir anın içindeyken, güzel sözler söyleyerek, sessiz ama böyle s'leri vurgulayarak 'Seni seviyorum, bana sımsıkı sarılmanı istiyorum birtanem' derken, böyle güzel kokular içerisinde parfümünüzü sürersiniz. Belki güzel bir çikolata yerken, tat duygusunu da canlandırırken, hafifçe böyle omzuna ya da eline, hafif böyle sıkınca dokunma duygusunu da tetiklediğiniz için...'

En özet haliyle, kadının erkeğini eve bağlamak için sürekli el üstünde tutması, okşaması, arzulatması ve s'leri vurgulayarak sessiz aşk cümleleri kurmanız gerekir
Hmm Yunanca öğrenelim o zaman, bol s li konuşarak adamda daha çok etki bırakırız.🧨

Allah aşkına cinsel bölgeye lavanta yağı damlatıp tampon yapıp öyle ilişkiye girilmesini söyleyen bilimden uzak söylemleri popülaritenin kurbanı olmuş kişileri önermeyin. Daha çok takıntı sahibi olmasına sebep olcaksınız kadının
Milleti mantar edecek.

Ay alıntı yapmasanız bunu kaçırcakmışım çok yaşayın. 😂 Erkek olsam soğurum ben bilmiyor yılanca derdim 😂😂😂 bu ne yaa ne komik kadınlar var. Seksapellik sonradan kazanılmaz aurasında vardır o dediği tür de ise Fatih Ürek gibi bişey oluyor. 😂😂😂

İlişkinin detayları önemli değil sonu çok sancılı oldu benim için. Görmezden geldiğim yönlerini gördüğüm için canımı yaktı, devam da ediyor yanması. Çok düşünüyorum bu beni süründürüyor zaten. Kendi halinde hayatından memnun birisiydim, enerjimi çaldı. Yanlış hareketleri oldu, ben sadece onu affetmeye çalışıyorum. Nefret edersem de aşamayacağımı düşünüyorum.çok bocalıyorum. İlişki bitebilir ama böyle bitmesi üzüyor beni. Sosyalleşmeye çalışıyorum ama spor yapamıyorum ağlama krizlerim devam ediyor

İlişkinin detayları önemli değil sonu çok sancılı oldu benim için. Görmezden geldiğim yönlerini gördüğüm için canımı yaktı, devam da ediyor yanması. Çok düşünüyorum bu beni süründürüyor zaten. Kendi halinde hayatından memnun birisiydim, enerjimi çaldı. Yanlış hareketleri oldu, ben sadece onu affetmeye çalışıyorum. Nefret edersem de aşamayacağımı düşünüyorum.çok bocalıyorum. İlişki bitebilir ama böyle bitmesi üzüyor beni. Sosyalleşmeye çalışıyorum ama spor yapamıyorum ağlama krizlerim devam ediyor
Hayatınızdan narsist biri geçmiş olsaydı kendi hayatımdan memnundum gibi bir açıklama yapamazdınız ilişki süreciniz hakkında. Sizin bağlanma biçiminizde bir sıkıntı var. Demek size iyi veya kötü bi şekilde iyi geliyordu bu ilişki, adam gidince enerjinizi çalmış oldu. Nefret etmekten bile korkuyorsunuz, af istemeyen birini affetmeye çalışıyorsunuz. Çünkü bunu yapmazsanız biter. Bitmesine hazır değilsiniz.

Toksik olanla daha çekici oluyor daha uyum oluyor arada çok enteresandır tensel uyum mesela. Unutmayın tek başına asla yeterli değil.
İnsanın huzurlu ve sevgi dolu bir ilişki de olması gerekiyor kafa uyumu vs. yoksa çok sancılı ilişki insanın tipini bile etkiliyor mutsuz kanı çekilmiş kadınlar dolaşıyor ortalıkta yani uyuşan o küçük ortak yanları bile unutman gerekiyor bütüne bakmak gerekiyor. Yüzde 30 luk uyuma odaklanıyor kadınlar der uzmanlar aslında yüzde 70 uyumsuzluğa asla bakmak istemezler.

Kendimden memnundun derken ilişki öncesinden bahsediyorum. Her şeyimi çözüp tüm dengemi alt üst etti. Kısa sürede yaşlanmış hissediyorum bende. Bitmesini kabullenemiyorum dedim zaten sancılı geçiyor.

Herkese merhaba,
Narsist birisi tarafından terk edildim. Haftalardır kabullenememe, öfke nöbetleri ile boğuşuyorum. Canım çok yanıyor hala kabullenmekte zorluk çekiyorum. Online psikologtan randevu aldım, kendimi daha fazla ertelememem gerektiğini düşünüyorum. Onun dışında ne yazık ki bu konuda yalnız olmadığımı bildiğim için sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Beni takıntılı hale getirdiği için kendimi toparlamakta zorlanıyorum. Kuruntu göbek adı olan biri olarak böyle bir süreci atlatan benzer arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.Tavsiyelerinize ihtiyacım var , negatif yorumlar yapmazsanız sevinirim.
Youtube dan Sezer Ergör videolarını tavsiye ederim. Farkındalık geliştireceksin.

Bunu tek başına çözemezsin, herkese hak veriyorum önerilerde bulunmuşlar ama bu önerilerle sadece bir süre kafanı oyalarsın. Sadece şu anını değil ileride diğer tüm ilişkilerini de etkiler bu durum.

Bence psikolojik destek al, derine inilsin ki neden bu ilişkiyi sürdürdün, neden hala özlüyorsun anlamaya çalış.

e kendi de bosanmis ya bu kadinin. demekki tuzlu su ve dokunmatik taktikleri kar etmedi :KK70:

Karar al ve bir kere bile girip profiline bakma onu hatırlatacak ne biliyim bir şarkı bile dinleme veya hatırlatacak mekana bile gitme..başta sözler verilip işler ciddileşince dalga geçer gibi hareketlerle sözlerle terk edilmiş tahminimce ya narisist ya da borderline olan bir kişi tarafından çok acı üzücü bir süreç tek ilacın zaman unutma

Bunu tek başına çözemezsin, herkese hak veriyorum önerilerde bulunmuşlar ama bu önerilerle sadece bir süre kafanı oyalarsın. Sadece şu anını değil ileride diğer tüm ilişkilerini de etkiler bu durum.

Bence psikolojik destek al, derine inilsin ki neden bu ilişkiyi sürdürdün, neden hala özlüyorsun anlamaya çalış.

Karar al ve bir kere bile girip profiline bakma onu hatırlatacak ne biliyim bir şarkı bile dinleme veya hatırlatacak mekana bile gitme..başta sözler verilip işler ciddileşince dalga geçer gibi hareketlerle sözlerle terk edilmiş tahminimce ya narisist ya da borderline olan bir kişi tarafından çok acı üzücü bir süreç tek ilacın zaman unutma
Haklısınız psikolojik destek için randevu aldım. Tek başıma aşabileceğimi düşünmüyorum ne yazık ki. Zaten birçok yerden engelliyiz. Bakamam yani☺️ neden özlüyorumu çözmem lazım haklısınız. Sözler verip işler ciddileşince kaçma konusunda da haklısınız. Herkese teşekkür ediyorum yardımlarınız, fikirleriniz için.

Kendimden memnundun derken ilişki öncesinden bahsediyorum. Her şeyimi çözüp tüm dengemi alt üst etti. Kısa sürede yaşlanmış hissediyorum bende. Bitmesini kabullenemiyorum dedim zaten sancılı geçiyor.
O kadar kötü biriyse niye kabul edemiyorsunuz bitmesini? Söven yaranır lafı doğru cidden.
Mazoşist misiniz?

Bu narsist seviciliğin esas sebebi kadınların pasif yetiştirilmesi ve erkeklerin kötü davranışlarını tolere etmenin normal olduğu bilinci. "Erkekler aldatır, erkekler serttir, erkeklerin gözü dışardadır. Bu onların doğasında var ve kadınlar bunu tolere etmelidir, güzelliğiyle ve dişiliğiyle erkeği bağlamalıdır. Bağlayamıyorsa yetersiz bir kadındır."
Bilinç dışında çoğu kadının bu düşünceler var. Aslında umrunuzda değil adamın narsist falan olması. Yeter ki size geri dönsün. Yoksa başarısız bir kadın olursunuz.

X