tikali tüpün brokoli kürü ile acilmasi!!!

Kişiye göre değişiyor heralde bünyeyle alakalı
Of bilmiyorum bende ayın 21 den itibaren kullanmaya başladım ne olacak sonuç bilmiyorum iki dış gebelik geçirdim sonra ameliyat oldum tüpün biri alındı biri duruyor ama tıkalı çok hafif geçiş var dendi nasıl olacak bilmiyorum bir yıl olmak üzere ameliyat olalı hamile kalamadım

arkadaşlar mrba kaafama takılan bi konu var ben 12 mart ta hsg çektim iki tüpte kapalı denildi tekrar çekicez dendi tam bir ay sonra 12 nisanda çektiğimde ise biri açık diğeri ise hafif geçiş var denildi kafam çk karışık tüp kapanıp açılan bişey mi devlet hastnesi 6 ay bekleyelim dedi tüp bebek merkezi de aşılama dedi 2 yıllık evliyim ne yapmalıyım szce siz olsanz ne yaparsınız

Canım öncelikle geçmiş olsun maalesef bazen kastığın için açık tüp kapalı gözükebiliyor bencede 6 ay bekle olmasa bir laraskopi ol öyle bakılsın sonra aşilama normal yol yada tüp bebeğe geç derim

Kızlar benim konuma bakın kesinlikle Echomar cevat hoca ya gidin benim iki tüp ameliyatlara rağmen açılmadı 5 Sene olacak nerede ise yeni gittim açıldı bu kadar beklemeye pişmanım

Bende ameliyat oldum canım 12 martta hem laparoskopi hemde histereskopi perde vardı birde tüpümün biri hidrosalpenks olmuş alındı bende bekliyorum nasip bu işler ama doktora git konuş

Kızlar merhaba forum dan uzakta çeşitli arayışlara girdim eski konulara girerseniz görürsünüz
İki tüp um kapalı idi açmak için çok uğraştım hacamat sülük buhar üstüne oturma çeşitli bitki kürleri dualar
Tabi açılmadı ta ki 1 yıl önce burada @duaci arkadaşımın mesaj atması ile hayatım değişti rabbim ne muradi varsa versin inşallah
İnternet de tanıştık onun iki tüp u de açıldı tabi benim için imkansız gördüğüm birşeydi detayları sordum oda aynı benim gibi bir sürü şey denemiş en sonunda doktoru vesilesi ile Echomar a gitmiş ve sonunda mucize şeklinde açılmış
Ben araştırdım ancak maddi imkan yönünden beni zorlayacak birşeydi ancak 1 yıl sonunda karar verdim ve 9 mayıs perşembe gün alıp gittim akşam gitmeden ısırgan buharına oturdum üstüme kaşıklarima 5 tane sülük attım yumuşaması için
Dua zikir ya fettah ile sabah çıktık gittik görüştük çok samimi bir ortamdı sonra heyecan ile işlem başladı cevat bey geldi dünya tatlısı bir doktor
Durumu anlattım inşallah sana da güzel haber veririz dedi aleti taktığını bile hissetmedim ilk normal rahim filmi çekildi kapalı çıktı daha sonra selektif salpingografi yapacağız dedi yani özel bir kateter ile tüp içine girip sıvı verilme işlemi
Ve başladı sol tüp açıldı ben şok
Saniyeler sonra sağ tüp açıldı
Duygularım tarif edilemez cevat hoca tebrik etti ve işlem bitti acı falan olmadı sadece sıvı verilirken çok ince bir sizi oldu
Ama eski tecrübeme göre yani süper diyebilirim
Kızlar kesinlikle cevat hoca ya gidin ben ameliyat oldum rahim filmi çekildim ama açılmadı burada açıldı çok şükür lütfen siz de ilk işiniz oraya gidin inşallah @duaci arkadaşım in bana vesile olduğu gibi bende size vesile olurum.hep daim dualarımdasiniz lütfen sizde dua edin bize

Bu mesajı 9 mayıs da yazmıştım kızlar yeni yani eğer eski açtığım konulara bakarsanız neler yaşadığım i anlarsınız sizi çok iyi anlıyorum inşallah bende size vesile olurum

Özel mesaj atılmıyor sana bu dediğin kadın doğumcunu SSK geçerli değilmi yada ücret nekadar

saol canım ama ben hiç kasmadım kendimi tam tersine çok çok rahat geçti ilk film hiç hissetmedim diyebilirim laparoskopiye gelince riskli ve başarı oranı çok düşük bi işlem olduğu için kafama yatmadı fazla bakalım belki bu ay olmuştur 15 gün var adetime

Özel mesaj atılmıyor sana bu dediğin kadın doğumcunu SSK geçerli değilmi yada ücret nekadar
Canım kadın doğum uzmanı değil burası özel rahim filmi çekilen radyoloji yeri ben sırf ücreti pahalı diye bekledim 1 Sene ama tüp bebek masrafı daha çok diye artık gözümü karartıp gittim 650 tl verdim ama iyi ki vermişım hiç pişman değilim yeri şişli de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…