tikali tüpün brokoli kürü ile acilmasi!!!

urban666

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
95
45
Kizlar biraz önce Saraçoğlu nu izlerken tüpleri tikali olan birisi icin BROKOLI KURU verdi.tikali yapisik tüpleri aciyormus.daralma varsa tupte genisletiyormus.21 gun boyunca uygulaniyormus 200 gram brokoli 5 dk suda kaynatilip iciliniyormus.hic duymusmuydunuz.benim sol tüpüm hafif kapali demisti doktor. Uygulayaniniz ve sonuc alaniniz var mi????lutfen cevaplrinizi bekliyorummmm

nasıl olcakki o iş.yani içtiğimiz brokoli tüplere nasıl etki edecek.
iltihap söktürdü diyelim.öyle olsa antibiyotik yada soğan kürü de açardı

bende bu kürü yapıyorum uygulamış ve fayda görenler lütfen bizimle de paylaşın

canim merhaba, yazini ve hamile oldugunu görünce sormak istedim; kürü yaptinmi? yaptiktan sonrami hamile kaldin? paylasirsan cok sevinirim. Bende yarim yamalak basladim yani calistigim icin hep zaman bulamiyorum.

cnm ben bir ay içtim ama ondan mı açıldı bilemiyorum rahim filmi çektirmiştim anestezisiz sonra istanbulda bi klinik buldum orda çektirdim tekrardan ama ceken doktor zaten açıkmış dedi anestesiziz çektirdiğimde kendimi kastım ondan da olabilir diye düşünüyorum

Ayyy cevabin beni cok sevindirdiiii insallah benimde acilir doktor moralimi bozdu yok ödem olursa ici hasar gordugu icin tupu aldirman en iyi diye falan
Bende yapiyorum kuru ama cok dengesiz. Bu motivasyonla hergun dogru durust yaparim artik!!♥ hsg gerek yok dedi doktor ama bende cektiririm belki once kuru denicem
Rabbim bizede nasip etsin, sanada hayirlisi ile saglikli dogum nasip etsin insallah

Kızlar bende bu kürü içiyorum faydası var galiba bu 3. Haftam ağrılarım oluyor 1.hafta belim ağrısı 2. Haftam yine bel ve hafiften yumurtalık bölgem bu 3. Haftam sadece yumurtalık bölgem ağrıyor ve benimde tüplerim kapali

Panini Merhaba. Ben de yapmak istiyorum ama aklımda bir kaç soru var. Mesela ne zaman başlamalıyız, soğan kürünü adetin 2. Günü başlamak gerek. Bunda böyle bir şey var mı? Bir de hamilelik için denemeye kur biince mi başlamak lazım? Yani kürü uygularken korunmalı miyiz?

Hayır ne zaman istersen başlayabilirsin ben öyle yaptım korunmana gerek yok hamilelikte de rahatlıkla içebilirsin faydası çok

3 düşüğüm var, sağ tüp tıkalı... Soğan kürü deneyemiyorum. Midem rahatsız direk brokoliden başlayacağım.

Bende hsg sonra kullanmaya başladım tüplerim tıkalı ameliyat dendi yaşım dolasıyla riskli zaten istemiyordum çünkü kesin değildi araştırdım bende bu yöntemi buldum deniyorum ama faydasını gorrdum gerçekten tabi yanında omega 3 ve corecaps kapsüllerini de kullandım faydası oldu 1. Ayim bitti şükür 2. Ayımın ilk aylarındayım cumartesi günü 1. Haftam bitip 3 günlük ara vericem

Anestezi aldın mi film çekilirken? Ben 2 defa anestezi olmadan çekildim ama normal muayenede de sağ Tüpte sıkıntı görünüyordu. Ameliyat demedi Dr ama aşılama olacak gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…