Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Ben de büyük beklentilerle başladım bakalım aslında başta kolay geldi hareketler 5 le başladım ama yok düşürdüm sonra bulantıyı halletmem lazım.regli mi arttırıyomuş?hadi ya,geçen bir arkadaş 1ay yaptığını ve göğüslerinin büyüdüğünü yazmış. Herkeste farklı demekki ben kilo verip genç ve enerjik olsam yeter :))hepimize kolay gelsin

hıımm.. farklı bir etki.
tibet yogasının olumlu geri dönüşü
başladığımdan beri iki yada üç gün üst üste yapmadım miskinliğimi anlatamam

ooff püsküüt..
bu girdaptan evet dediğin gibi inatlaşarak çıktım
ne beter bir duyguydu..
yataktan çıkmak istemezken ağır ağır kalkarak leslie yaptım, tibet yogası yaptım, duş aldım, bakım yaptım ama hiç içimden gelmeyerek
sonra içimden gelmeye başladığını farkettim, canlandım
işte öyle çıktı içimden

var ol

canım görümcemin zaten miyonları vardı zaten problemli vede regli iken başlamış.Benimde fazla beklentim yok (olursada fena olmaz yani ) enerji versin yeter sabah aç karna yapıyorum 1.harekette bazen gözlerimi kapatıp derin nefes alıp veriyorum oda işe yarıyor

Sevindim senin tanımınla girdaptan çıkmana..
Sen de var ol..

Zaten yemekten 3 saat sonra filan yapıyodum.ama suyu önemsememiştim bir de öyle deniyim tesekkurler

Bendede oluyor zaman zaman midem hassastır zaten..Bana da çay veya sudan sonra etkiliyor gibi geliyor akşam yatmadan önce yapıyorum yemek saati epey geçmiş oluyor zaten ama çay yada su içmiş olabiliyorum.İlk başlarda sabah yapıyordum daha iyiydim.

Merhaba kızlar..

Uzun zamandır yazamadım ama devam ediyorum.Hatta bu hafta 21 e geçiyorum artık.Ama son zamanlarda nedendir bilmem zorlanıyorum özellikle 2. ve 4. hareket zorluyor beni.Zorla yaptığımdan mı nedir bilmem verdiği enerji kayboldu gibi geliyor.Bırakmak istemiyorum asla 21 e gelmişken inşallah gelip geçici bir durumdur diyorum.Birde hareketler bölünebilir diyordu kitapta hiç bölerek uygulayan oldu mu acaba?

Nihile verdiğin cevaba bayıldım..Tam şu anda duymaya ihtiyacım olan şeyleri ne güzel yazmışsın.Herkesin zaman zaman bezginlik dönemleri oluyor işte..Dediğin gibi vazgeçmemek lazım...

Merhaba, az sayılarda devam ediyorum. Bazen unuttuğum oluyor, yine bıraksam mı bir süre diye düşünmeye başladım.

hayııııııııııır sen bizim ideolümüzsün bırakma lütfeeeen 9 tekrarıma başladım bugün

Teşekkür ederim. Denemek için bırakmak istedim, bir süre sonra tekrar başlayacaktım. Ama karar veremedim. O zaman size kötü örnek olmamak için bırakmıyorum.

Teşekkür ederim. Denemek için bırakmak istedim, bir süre sonra tekrar başlayacaktım. Ama karar veremedim. O zaman size kötü örnek olmamak için bırakmıyorum.

evet bırakma lütfen bende uzun süredir devamlı yaptığınızdan dolayı sana ve püsküüt e hayranım .İdolümsünüz Onca zaman vazgeçmemişsiniz çok güzel birşey gerçekten .. bende buraya yazdıktan sonra heveslendim tekrar burası motive ediyor gerçekten 21 e geçtim devamı gelir inşallah

Merhaba bayanlar bende kedi83 sayesinde tibete başladım. Yarın 9 tekrara geçeceğim bendeki en büyük etkisi sıkılaşmamı sağladı özellikle yeni sezaryan doğum sonrası göbek çevresinde
Umarım bırakmazsınız ve benim devam etmemde yardımcı olursunuz

Bölerek uygulayan birini hatırlayamadım..
Cevabın mesajında gizli zaten..
"2. ve 4. hareket zorluyor beni" dediğinde teslim oldun zaten..
Başlarda olsa anlarım, herhangi bir fiziksel engel nedeniyle herhangi bir hareketi yapmakta zorlanabilirdin ki; 2. ve 4. hareketler yerine geçen hareketler de var, daha önce paylaşmıştım..
Amma velakin.. 21 e geçmek üzereyken zorlanıyor olmak sadece ruhsal bir durumdandır..
Ruhsal teslimiyet de alacağın faydayı yok sayar..

Nihile verdiğin cevaba bayıldım..Tam şu anda duymaya ihtiyacım olan şeyleri ne güzel yazmışsın.Herkesin zaman zaman bezginlik dönemleri oluyor işte..Dediğin gibi vazgeçmemek lazım...
Vazgeçmemeni sağlarsam eğer ne mutlu bana..

Merhaba, az sayılarda devam ediyorum. Bazen unuttuğum oluyor, yine bıraksam mı bir süre diye düşünmeye başladım.
Ama kedicim..

hayııııııııııır sen bizim ideolümüzsün bırakma lütfeeeen 9 tekrarıma başladım bugün

Oh beee! Bak boşuna ağlamışım iki satır yukarıda..

iç ses: Kedi bu denemeyi geçen sene de yapmamış mıydı?

Kendi adıma konuşayım..
Geçen sene ameliyat sonrası bedensel aktivite yasağı nedeniyle yogayı bırakmak zorunda kaldım.. O kadar kötü hissettim ki kendimi..
Tibet yogası hayatıma girdiği için o kadar mutluyum ki.. sağlığım elverdiği sürece bırakmayı düşünmüyorum..
An oluyor, hayatım tepetaklak olmuş.. insanlardan, olaylardan gına gelmiş..
Belki abartılı bulacaksınız ama.. tibet yogası ana kucağı gibi.. Ben böyle tanımladım, böyle şifrelerim beynimde..

Ha bir de şu var.. Her iki kitabı da aldım ve satır satır okudum.. Belki bu sebeple bağlantım çok güçlü, bilmiyorum.. :126:

Tebrikler..
Umalım ki yapan çok olsun, yapanlar da hiç bırakmasın..

Geçen senede düşündüm ama bırakmamıştım, ama birkaç ay önce 1 hafta yapmadım, sonrada bütün düzen gitti. Birşey anlamadım tabi, ne fark var diye. Daha uzun süre mi bıraksam diye düşünüyordum şu anda da. Siz yazınca şöyle oldu böyle oldu, bana niye olmuyor diye üzülüyorum. Farketmediğim etkiler vardır ama farkettiğim birşeyler olsun ki devam etmemi sağlasın, başkası olsa benim yerimde çoktan bırakmıştı herhalde. Tabii siz bakmayın benim bu söylediklerime, tibet gerçekten etkili. Ben de sorun var galiba.

hayır belkide hiçbir sorun yoktur sevinmelisin

Teşekkür ederim cevapların için buraya yazılanlar çok motive edici oluyor benim için..Bırakmadım devam ediyorum evet benimki psikolojik bir durumdu gerçekten buraya yazdıktan sonra kendime geldim galiba tekrar eski formuma dönüverdim inşallah hep böyle gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…