Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

acaba sıkılmaya mı başlamıştın, ondan mı böyle bir ketlenme yaşadın:/

birde yaşadığın etkileri paylaşır mısın biraz, okumak hem hoşuma gidiyor hem farkındalığımı arttırıyor

burada bir arkadaş yazmıştı rüyalarına olan etkisini,

o günden sonra rüyalarımı gözlemeye başladım, okumasam tibet yogası ile bir bağlantı kurmazdım

ilk başta enerji monusunda çok fark yarattı eşimin bile ilgisini çekti bu
rüyalar konusunda da acayipti...geçmişte olan insanlarla rüyamda hesaplaşıyordum olumlu yönde
işştah konusunda çok fark etti..ben iştahsızım baya ..hala tibet ardından iştahım açılır...yemeye koşarım
yüzüm kesinlikle güzelleşti...sigaradan loluşan 1yıllık çene çizgimde azalma var
bi ara bir kaç gün sanki yok olmuştu ama şimdi normal bir günün akşama doğru yine belirginleştiğini fark ediyorum
mesela bugün yolda iltifat aldım =)
ve gözler...anlatamam gözlerin içine ışık yakılmış gibi başka türlü tarifi yok..
birde sanki bir tık büyüdüler...
birde insanda farklı bir hava oluşuyor...insanlar seni daha çok fark ediyor ..
şu an aklıma gelen bunlar...
tabi ben biirde yan etklerini yaşadım ki deliden farkım yoktu =)
insan sebepsiz yere sinirlenir mi
sinirli olup sebebini bilememek ...günlerce sahıyı her artırdığımda =) baya dtkiliydi kısaca her yönden

bende de iştah kontrolünü kolaylaştırdı
gözlerinin parlamasını püsküüt de söylemişti, keza cilt güzelliği
bu etkisi sanırım yolda, henüz ulaşmadı bana:)

sanırım çakralar açıldıkça insanın aurası yükseliyor
bu da özgüveni daha çok açığa çıkarıyor
farkedilmek bununla alakalı olabilir.

sinirlilik hali bende 2 yada 3 gün devam etti
regl öncesi sinirden daha farklı öfke saçan bir gerginlik yaşadım, hırçınlaştım resmen:)

güzel geri dönüşler almışsın melisa,cım
okumak hoşuma gitti. sağolasın

evet o öfke saçan sinirlilik çok kötüydü
önüne ilk çıkana sataşmak için fırsat kolluyorsun resmen
bu beni çok yormuştu...bir yerde okudum insanların çakrası zarar gördüğü zaman ya yavaşlar yada gereğinden hızlı döner
ve bu ikisi de çok zararlı...o yüzden birer birer artırmaya karar verdim...hissetiime göre benimki fazla hızlı dönenlerden
o yüzden yavaş yavaş yoluna girsin ...belki daha erken ama birer birer artırmak sanki kendi adıma daha iyi geldi..

Sevgili sweet beni merak ettigin icin tesekkur ederim hayattayim tibetlerime devam ediyorum ama yaz tatili dolayisiyla tembellik edip sayiyi dusurdugum icin sevgili puskuutten firca yememek icin yazmadim. Su anda gordugum fayda adetlerimin birkac aydir duzene girmesi.

bugün 11 tekrara başladım.
güzel gidiyor. çabucak bitiyor zaten.
en sevdiğim 5. hareket. çünkü bu hareketi yaklaşık 2 yıldır sırt ve bel güçlendirmek amacıyla yapıyordum. yalnız internette izlediğim videolara bakarak öğrenmiştim. dizlerim yere değiyordu. şimdi değdirmiyorum. yay gibi yaylanıyorum. yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.
ilk fırsatta kitabını almam lazım.. heryerde bulunur mu acaba?

Göremeyince merak etmiştim Deryacımm neyseki bir sorun yokmuş ömür boyu da olmaz inş tembellik dışında bende hala bekliyorum adetim gelir diye ama hala gelmedi sabırla tibete devammm

tbrkler cnmmm benim en sevdiğim hareket 1 hareket başka bir boyuta geçiyorum sanki 5. harekette benim de değmiyor hiç cnm ilk zamanlar yay gibi değildim açıkçası ama şimdi süper yapıyorummm

Göremeyince merak etmiştim Deryacımm neyseki bir sorun yokmuş ömür boyu da olmaz inş tembellik dışında bende hala bekliyorum adetim gelir diye ama hala gelmedi sabırla tibete devammm.

canın senin reglin kaç gün geçikti? benim de tibetten sonar bayağı gecikti.

Merhaba,

bayram dolayısıyla iki gün üstüste yapamadım. bugünde yapamayacağım, yarın 3 tekrardan başlıycam.

sizlere birşey danışmak istiyorum,

regl olmadan bir hafta evvel normal zamanda öfkelenmeyeceğim şeylere çok fazla öfke hissediyorum
etrafımdakileri kırmamak içinde kimseye birşey söylemiyorum
ama içime birikiyorum
böyle nasıl desem, diyemiyorum da. resimle anlatmaya kalksam kocaman bir yuvarlak çizip içini de koyu siyaha boyar sonra bir kat daha boyar
işte içimdeki öfke böyle bir şey derdim.
kimseye bir şey anlatmıyorum, demiyorum, söylemiyorum ama bir hafta on gün boyunca içime biriktirdiklerim beni çok yıpratıyor
la havle... çekiyorum. derin nefes almaya çalışıyorum, zaman geçsin diye fazla uyuyorum.
birşey değişmiyor.
'ya bi gidin etrafımdan' diye bağırmak istiyorum, susuyorum.

bu kadar gerginlik olunca vücudumda ödem oluştuğunu hissediyorum,
sanırım tibetin kitabında da yazıyordu, olumsuz duygular vücutta asit oluşumuna neden olur bu da ciddi hastalıklara davetiyedir diye.

kendimi mutfakta abuk subuk şeyler yerken buluyorum
kimseye cevap vermediğim için kendimi suçlayıp ceza mı vermek istiyorum bilmiyorum
keyifle içtiğim yeşil çay tüketmemeye başlıyorum, su içmeyi kesiyorum, egzersiz yapmak için gram enerjim olmuyor yapmıyorum
çok geniş bir alana yansıtıyorum regl önceki huzursuzluğumu

bana bir şeyler söyleyin...

Nihil 9 tekeara mi geçmiş olcaktın ?
işte aynen beni anlattın ben hep böyleydim..
o yüzdwn 1 er arttır derim....

çokkk mutluyum vee çokk şaşkınım...2kilo aldım
şaka olmalı dedim...ben kg almak için neler neler yiyip banamısın demedi..
şimdi günde 2öğün yemek bol sigara ve uykusuzluğa rağmen 2kilo....
inanamıyorummm...

bu hareketleri 3 gün yaptım kızlar her yaptığımda acaip midem bulanıyor
var mı benimle aynı durumda olan?

canın senin reglin kaç gün geçikti? benim de tibetten sonar bayağı gecikti.

bitanemmm benim 2 aydır gelmedi soğan suyu içiyordum gelmesi için ama onuda bıraktım tibet gelmesini sağlarmı acaba diye tam deneyimlemek için bakalım hala bekliyorummmm inanıyorum gelecek

canım çok güzel anlatmışsın duygularını regl öncesi bende biraz agresif olurdum eskiden ama o zaman tibet yapmıyordum fakat en son adet gördüğümde tibet yapıyordum fakat bu etkiler bende olmadı:26: belki çakralarını uyandırıp negatif enerjileri açığa çıkarmış olabilir

melisa gibi sende 1er artır bakalım inş bu olumsuz etkileri üzerinden atarsın cnmm

Nihil 9 tekeara mi geçmiş olcaktın ?
işte aynen beni anlattın ben hep böyleydim..
o yüzdwn 1 er arttır derim....

7 tekrarın 3. yada 4.günündeydim
9 a geçicektim ondan mıdır ki acaba:/
1er arttırayım bakayım bir sonraki regl öncesi benzer şeyleri yaşamazsam tibet yogasından mı regl huysuzluğu mu ayırt edebilirim

sevincini paylaşmak isterim :)
tebrikler :13:

merhaba,

bende mide bulantısı olmadı
farklı bünyede farklı etki olabilir belki
bilen bir arkadaş daha yardımcı olabilir:/ geçmiş olsun

dün ve bugün daha iyiyim
bugün 3 tekrardan başladım
5.hareketi bitirdikten sonra bir hareket ilave ettim sırtımı rahatlatmak için
top gibi yuvarlanma/rolling like a ball
hareketin görseli ve açıklaması şöyle:

[video=youtube;idD-yIqixmI]http://www.youtube.com/watch?v=idD-yIqixmI#t=15[/video]

Hareket deteyları;

videoyu açamayanlar için;

sonrasında stretch
bana iyi geldi bu ilave

canım bende de oluyordu 1.harekette daha yavaş ve bir noktaya odaklanarak yaptığımda zamanla geçti çok oldu diyemem ama arada oldu şuan yok .Bende çok gerginlik vardı azaldı rüyalar ilk başta belirgindi şuan belirgin diyemem biz 2 görümcemle başladık tibetlere bıraktılar regli çok yoğunlaştı 15 gün devam ettiği için vede sanırım beklentisi tutmadı saçının beyazını hemen gitmesini bekledi sanırım Ama şunu kesin diyebiliriki acayip enerji
veriyor şehir dışı dönüşü annemlere uğradık ablam benim haricimde herkesin çok yorgun gözüktüğünü söyledi kendimi gerçektende yorgun hissetmedim o kadar çok kişi geldi gitti bayramda fulll ayaktaydık 3 gün boyunca ve yol yorgunluğuna rağmen kendimi çok enerjik hissettim ve buda yansıdı.Kızlar bayramda 7 tekrarla devam ettim pazartesi 9 a çıkmam lazımdı ama pazartesi 9 yapacağım.Reglimde değişiklik olmadı sadece 2 günün erken oldum bendeki gelişmeler bunlar

kızlar şöylw bir tespitte bulundum ikidir başıma geliyor..

mesela tibeti sabahları yapıyorum ...belli bir süre ,sonra gün geliyor çarşıda çok işim oluyor
tibeti akşam yapıcam diyorum ..yani o sabah yapmıyorum hah işte o gün
herkesin gözü üzeeimde oluyoor..dün aynısı oldu tibeti akşama bıraktım
iinsanlar yüzüme büyük sevecenlikle bakıp gülümsuyorlardı şaka gibi ya =)
birde bir tespitim daha var.. Tibeti bıraktığının 3.günü etkisi kayboluyor....=)ve bunu
derinden hissediyorsun her hücrende =)

Namaste kızlar..

Bayram öncesi tatile çıkmıştım.. üstüne bayram derken uzun bir süre uğrayamadım..
Tatilim kısa süreliydi, 21 tekrara ara verdim ve 2. kitapta yazan "hiç yapmamaktansa 3 kere yapın" uyarısını dinleyerek 3 tekrar yaptım..
Dönünce de 21 den devam ettim.. Sadece 4 günlük bir 3 tekrar dönemi olmuş oldu anlayacağınız..
Ama var ya.. bildiğiniz vicdan azabı oluşuyo bünyede.. Nasıl şartlandıysam artık..

-----

Ya aşk olsun.. Fırça mı atıyorum ki ben..

Hayata rağmen, olan onca kötü şeye rağmen, senin hakkından gelirim ben basiretsiz öfke de, ve son bölümde yazdığın hani o sevip de yapmadıklarını, yapıp da sana iyi gelecek olanları inadına inadına yap..
Lavabo tıkandığında kullanmaya devam ediyo musun?
Hayır.. Bir kuvvetle vakum oluşturup açmaya çalışıyosun di mi..
Sen ne kadar bırakırsan kendini, hayat o kadar çullanır üstüne.. tecrübeyle sabittir..

Kitapta diyo ya.. Kilo kontrolü sağlar, az kiloda olanlar kilo alır, çok kiloda olanlar kilo verir..
Demek ki hormonal çalışma düzene girince kilo da bir şekilde etkileniyor bundan..
Güzel bir gelişme olmuş..

Kim bilir nsıl bir enerji yayıyorsan artık ertafa.. Ayna olur ya bazen hayat.. Biz gülümsediğimizde yürekten, hayat da gülümseyivermiş.. o misal..
Ah aaah tibeti bırakmak deme bana hiç.. Mecburi bıraktığım dönemi hatırladım da.. dokunsalar ağlayacaktım. O kadar bozuktu moralim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…