Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Ana kraliçemiz sen olunca normal değilmi bitanemmm o su yolunun oluşması için uzun süre yapmam lazım sanırımmm :44: sürekli karnımın yanlarına bakarım artık
Ciddiye almak zorundayız bitanem çünkü sadece 1 kez yaşayacağız değil mi. Çalışmak üretmek gezmek görmek okumak keşfetmek araştırmak bilgiyi paylaşmak bunlar hayatı ciddiye alan insanların işi değil mi birini hatırlattı bana hemen hayatı ciddiye almazsak yaşama sevincimiz eksik kalmaz mı

Sevgili Nazım Hikmet bile şiirlerinde bundan bahsetmiş işte biri

yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın
bir sincap gibi mesela,
yani, yaşamanın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden,
yani bütün işin gücün yaşamak olacak.

yaşamayı ciddiye alacaksın,
yani o derecede, öylesine ki,
mesela, kolların bağlı arkadan, sırtın duvarda,
yahut kocaman gözlüklerin,
beyaz gömleğinle bir laboratuvarda
insanlar için ölebileceksin,
hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için,
hem de hiç kimse seni buna zorlamamışken,
hem de en güzel en gerçek şeyin
yaşamak olduğunu bildiğin halde.

yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı,
yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin,
hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil,
ölmekten korktuğun halde ölüme inanmadığın için,
yaşamak yanı ağır bastığından.

Ellerine sağlık..
Ne iyi gitti Nazım Usta böylesi yağmurlu bi'günün akşamüstünde..

Kızlar umarım yogaya devam ediyosunuzdur..
Kimseden ses çıkmamış..
Hele hele kedicimden.. Bi'terslik olmasın kimsede aman diyeyim..

Kimseden ses çıkmamış..

Ben yoklamami vereyim 15 e gectim bugun. Aliskanlik oldu artik ama sabah hemen yapiyorum ki sonradan usenmeyeyim diye.

Ellerine sağlık..
Ne iyi gitti Nazım Usta böylesi yağmurlu bi'günün akşamüstünde..

rica ederim cnmcımmm

Kimseden ses çıkmamış..

kedicik bu hafta biraz yoğun sanırımmm:44::44:
7*5 devam ediyorum efenimm

Ben yoklamami vereyim 15 e gectim bugun. Aliskanlik oldu artik ama sabah hemen yapiyorum ki sonradan usenmeyeyim diye.

ben de sabahları yapıyorum cnmm öğleden sonra diğerlerini

Acaba benimde ondan mı vardı, şimdi sporla daha belirginleşti.

Senin ne fazlalığın varki, incecik görünüyor yüzün fotolarda.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kimseden ses çıkmamış..
Bu hafta bir yoğunluğum vardı. Kimsede yazmamıştı. 21 yapınca karın kaslarım çok iyi çalışıyor ama ben 10 yapıyorum, arada 21. :)

Bende başladım. Kedi83 kitabı gönderdi sağolsun bir hafta oldu bugün 5 tekrara geçtim.İlk haraket başımı döndürdü biraz sayılar artınca nasıl olur bilmem :26:
Etkilerine gelince daha bir hafta oldu ama gerçekten kendimi çok enerjik hissediyorum her zaman 10 da sızıp kalan ben üstelik evde tadilat var işten gelip evdede çalışıyorum geç yatıp zinde kalkıyorum müthiş bişey gerçekten.Birde başlarda yan etkileri oluyor sanırım bende 2-3 gün baş boyun ağrısı oldu.Birde sivilceler patladı suratımda bir sürü ben tibete yordum normalde olmadığından ama bilemiyorum artık onlarda yakın zamanda geçer inşallah.Aynı şeyi yaşayan varsa ne zaman geçiyor acaba fikri olan var mı ?

Güzel haber!

rica ederim cnmcımmm

kedicik bu hafta biraz yoğun sanırımmm:44::44:
7*5 devam ediyorum efenimm

ben de sabahları yapıyorum cnmm öğleden sonra diğerlerini
Peki nasıl durumlar? Var mı fark ettiğin bi'değişiklik..

Acaba benimde ondan mı vardı, şimdi sporla daha belirginleşti.

Senin ne fazlalığın varki, incecik görünüyor yüzün fotolarda.

Sporla da belirginleşmiştir ama belki yolu tibet yogası açmıştır, diye düşünüyorum.. Neden diyeceksin.. kendimi bildim bileli spor yapan biri olduğum halde yoktu öyle su yolu falan bende.. geçen sene tibet yogamızla tanıştım sular seller..

Ayyhh benim ne fazlalılığım mı vardı.. Hemen foto ekleyeyim eski zamanlardan.. bi ona bak, bi avatarıma.. Fazlalık miktarını sen tahmin et..

Aman iyi bari.. Bi'terslik olmasın da..
Sen tibet yogasına kedi uyarlaması getirdin, yok sözüm..

Hoş geldin aramıza..
Söylediğin bütün etkiler sık rastlananlardan.. Olumsuz olanların hepsi geçecek.. Olumlu olanlar kalacak..
Bende de dayanılmaz bir baş ağrısı olmıuştu.. Kediciğimin uyarısıyla elimden geldiğince ilaç almadan atlattım o dönemi.. Sonra geçti..
Hayatımda çıkmayan yerlerde sivilce çıkmıştı.. Yanağımda.. O da zaten baş ağrısıyla aynı dönemde olmuştu.. bitti gitti..
Sen yeter ki azimle devam et, göreceksin hepsi geçecek..

Zaten o enerji yok mu o enerji.. Sırf o bile yeter yogayı bırakmamak için..

Bugün 21 yaptım. Ben seni hep zayıf zannediyordum. Gerçekten çok iyi fark var.

Hoş geldin aramıza..
Söylediğin bütün etkiler sık rastlananlardan.. Olumsuz olanların hepsi geçecek.. Olumlu olanlar kalacak..
Bende de dayanılmaz bir baş ağrısı olmıuştu.. Kediciğimin uyarısıyla elimden geldiğince ilaç almadan atlattım o dönemi.. Sonra geçti..
Hayatımda çıkmayan yerlerde sivilce çıkmıştı.. Yanağımda.. O da zaten baş ağrısıyla aynı dönemde olmuştu.. bitti gitti..
Sen yeter ki azimle devam et, göreceksin hepsi geçecek..

Zaten o enerji yok mu o enerji.. Sırf o bile yeter yogayı bırakmamak için..[/QUOTE]

Hoşbulduk.. Azimliyim devam edeceğim inşallah.Bir senedir kk sayesinde sporu soktum hayatıma 38 yaşında forma girdim mutluyum .Tibetide deryanın mesajlarında okumuştum diğer başlıklarda burayı keşfettim okudum çok ilgimi çekti yaşda 40 a yaklaşınca gençleşmeye merak salıyorsun ister istemez
Sağlık için faydalı olacağına inanıyorum verdiği enerjiyi gördükten sonra. Bir haftada bile çalışmayan bağırsak sistemim düzene girdi bunuda belirteyimde okuyanlara teşvik olsun.
Bu arada fotoğrafını gördüm de değişimin süper gerçekten benim hala verilecek 3-5 kilom var bir türlü veremediğim.Ama en çok korumak korkutuyor beni tibetin bunada faydası olur inşallah...

Bugün 21 yaptım. Ben seni hep zayıf zannediyordum. Gerçekten çok iyi fark var.
Ben rahatladım valla..
Sen en iyisi 21 yaptıkça yaz.. Bakalım haftada kaç kere 21 yapacaksın..
Alkışlar için de teşekkürler..
KK nın faydaları saymakla bitmez..
Teşekkür ederim ayrıca..
Korumak, kilo vermekten de zor.. Hep diyet hali devam ediyor aslında.. Ancak belirtmeliyim ki; tibet yogasının koruma işine katkı sağladığını düşünmüyorum.. Ne zaman ipin ucunu kaçırsam hoop diye geliyo kilolar..

Merhaba..Bende de vertigo,boyun düzleşmesi,fibromiyalji ve troidler de sorun var.Bugün ikinci günümdü ve boynumdan başıma doğru gelen ağrı var.İlaç kullandım çünkü kullanmazsam hastaneye kadar iş gidiyor.İğneler ve serumlar ile kendime geliyorum.Şu an dayanılmaz ağrım var.İnşallah geçer.

Bahsettiğiniz rahatsızlıklardan bir tek troid ile ilgili cevap verebilirim.. Benim de troidlerimde kistler vardı.. Yogaya başladıktan sonra küçüldüler, sonrasında ertelenmiş başka bir rahatsızlık kaynaklı ameliyat olduğumda yogaya ve bağlı olarak bütün spor faaliyetlerime iki ay kadar ara verdim. Bu dönemde gördüm ki kistlerim yine büyüdü. Bu da bana yoganın olumlu etkisini gösterdi.
Ve yeniden başladığımda da yine mucize gibi kistler küçüldü..

Baş ağrısına gelince bu genelde görülen bir etki.. Bende de olmuştu yanlış hatırlamıyorsam ikinci hafta başlamıştı.. Sonra geçti..

Kendi tecrübelerime göre; ikinci egzersiz boynu zorluyor.. Bunun için şöyle bir deneyim paylaşmıştım:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-158.html#post29791027

Tibet yogasının üzerimdeki etkilerini daha önce bir mesajımda paylaşmıştım.. yeri gelmişken linkini vereyim:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-171.html#post30209246

Dilerim, yardımcı olabilmişimdir..

banucugum düştüm peşine seni burda buldum
hepinizi seviyorum kızlar öpüldünüz

oyunbozanlık yok kedicik10 u yapan 21 i de yapar bitanemmm

hoşgeldin aramıza cnımmm inşallah sen de mucizevi etkielrini görürsün yarın 9* 5 e başlayacağım inşşş bende hiç olumsuz etkisi olmadııı:44: inşallah bir an önce geçer cnm

Püsküütüm enerjim süperr hakikatenn ama belirgin bir etki dersen sadece şunu farkettim el beilekleirmde sinir sıkışması var sürekli elimden birşeyler düşer tuttuğumu zannederim ama aslında tutmuyormuşum aslında camlar kırıldıkça nazar çıktı diyordumm ve zaman zaman ağrı olurdu
bu hafta evde hiçbirşey kırmadım çok ilginç ki misafirim de vardı yatılı ağrı da hiç hissetmedim acaba tibet in etkisi olabilirmi:44: neye niyet neye kısmet gibi oldu 21 e ulaşınca neler olacak merake diyorum

Maşallah sana püsküütümmm değişimin inanılmazzz bambaşka biri olmuşsun hakikatennn

merhaba canımmm tibet kişide hangi hastalık varsa ona iyi geliyor sanırımmm inşallah sen de faydasını görürsün bitanemm geçmiş olsun

slmlar. 11e gectım bugun. bas agrılarım gectı şükür. püsküüt değişimin çok hoş. azimlisin süpersin. eskı sayfalarda paylasılan bas asagı durma hareketını ben de yapıyorum ayaklarımı da yere degdırıyorum süper rahatlatıyor beni... karında su yolu demışsınız bırde, 21 yaptıgım zamanlardan oluştu bende de biraz

Öylemi kitaptan öyle bir fikir çıkarmıştım bende kendime :26: Canım öyle istedi herhalde ama tecrübeli olarak sen daha iyi bilirsin tabi ki haklısın çok yedikten sonra ne işe yarar boğazımızı tutacağız artık napalım...Geçmiş mesajında toplu halde verdiğin linklerde çok faydalı oldu teşekkürler..

Kızlat günaydon. Topiğinizi çok ilgi çekici buldum. Akşam ayrıntılı olarak inceleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…