Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Sevgili püsküüt sabirla devam ediyorum. Hayatimda bazi degisiklikler oluyor ama görecegiz bakalim 21e ulasinca neler olacak. Önce yapamam diye düsünmüstüm ama bir düzen oturttum. Genelde ev halkindan önce uyandigim icin yapiveriyorum hemen cok da sürmüyor. Sonraya biraksam üsenecegim yoksa. Bu gectigimiz bir yilda yoga da yaptigim icin ilk basladigim zamana göre daha esnegim. Insallah birakmam.

Bölme oluyor diye biliyorum ama kitaba tekrar bir göz atmalıyım. Çünkü öyle birşey hatırlıyordum.
İyi düşünmüşsün, paylaşmamıştık hepsini, ben sadece 2, 4 ve 5 hareketin alternatifini paylaşmıştım. Kitapta başka hareketlerde vardı. Senden önçe çekebilirsem eklemeye zalışırım bende. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mesaj tekrarı....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Bölme konusuu kitapta okuduğumu hatırlıyorum. Zorlanılırsa 2 ye bölerek yapılabileceğinden bahsedilmişti ..

tibet tibet tibet 7deyım daha ama az once yaptım boyun agrım falan gectı,esnedim ....

en geride ben varım sanırım 5 teyim hala

aminnn cnmmm darısı başıma 21 e ulaşmama 7 hafta var daha

bırakmak yokkk hep birlikte devam edeceğiz inş deryacımmm

tşkler kedicikkkk çok hızlısın maşallahhh bu haraketleri de mi ekleyelim şimdi:26:

İsteğe göre eklenebilir. Ben yapmıyorum.

21 e ulaşayım zamanla eklerim inş

İnşallah. Ben sabah kalkar kalkmaz yapıyorum, sonra hazırlanıp işe gidiyorum, çok zamanım olmuyor. Tibet için daha erken kalkıyorum. Birde akşam sporum var, tibeti spor olarak görmemek lazım ama sonuçta vücududa şekillendiriyor, zayıflamaya yardımcı oluyor. Kendimi spordan bıktırmamam lazım.

tibeti ben de sabah yapıyorum cnm diğerlerini öğleden sonra her gün yapabileceğim şekilde yapmak istiyorum dediğin gibi bırakmaktansa süreklilik önemli özellikle benim gibi sporsuz kilo veremeyenler için şimdi de kilomu korumam lazım iyi geceler cnmmm

Sevindim deryacım.. Dilerim bırakmazsın..

Hepsini çekip eklemişsin ellerine sağlık..

Bölme konusuu kitapta okuduğumu hatırlıyorum. Zorlanılırsa 2 ye bölerek yapılabileceğinden bahsedilmişti ..
Hayal meyal ben de hatırlıyorum sanki böyle bişi.. ama emin olamadım.. :44:

Tibet yogasına başladın mı başladın..
Yani geride değilsin artık..
Başlamayanlar geride bi'tek..

Hmm.. biri kilo korumak mı dedi..

evet püsküütüm haklısınn geride değilimmm evettt kilomuzu koruyacağız 3 hafta sonra fazlalıkları atacaksın gelsin koruma dönemii

evet püsküütüm haklısınn geride değilimmm evettt kilomuzu koruyacağız 3 hafta sonra fazlalıkları atacaksın gelsin koruma dönemii
Ayhh.. bal damlıyo ağzından bal!..

Bugün 13 e gectim.

bugün sabah yaptım gün içinde yorulmadım çok, ctesi 9 a gececem.....
Buna ben de katılıyorum.. Bazen sabah koşturmacaya kaptırıyorum akşama bırakıyorum ve o günkü enerjim çok daha aşağıda oluyo..

pazartesi 7 ye geçiyorummmm

9 da karın çalışmaya başladı
Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama bu tibet yogasından sonra benim karnımın iki yanında dikey kaslar oluştu.. su yolu mu diyolarmış ne..

7*5 e başlandı haftaya 9 dayım inşallahh
Hayatı ciddiye alan birisin sen..
İnanıyorum ki tibet yogasını hiç bırakmayacaksın.. Öyle geliyo içimden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…