Onkoloji - Kanser ve Türevleri Tıbbi onkoloji uzmanı Mehmet Alpaslan Özgün

Morisyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
31
4
32
Merhaba arkadaşlar, haydarpaşa numuneye kanser evreleme sebebiyle yakınımı götürüyorum bir süredir. Yakın zamanda doktoru değişti ve Mehmet Alpaslan Özgün geldi yerine. Ne kadar alanında uzman ve başarılı olduğuyla ilgili bir fikrim yok fakat kendisi hastamıza karşı inanılmaz kaba ve ilgisizdi. Muayane etmedi bile. Üstelik kendinde hastamızı azarlama hakkını bile buldu?!
Bu kadar ciddi bir hastalıkla mücadele eden insanlara sağduyulu olan kimse böyle davranmaz. Umarım gelecekti hastalarına daha toleranslı olur

Merhaba arkadaşlar, haydarpaşa numuneye kanser evreleme sebebiyle yakınımı götürüyorum bir süredir. Yakın zamanda doktoru değişti ve Mehmet Alpaslan Özgün geldi yerine. Ne kadar alanında uzman ve başarılı olduğuyla ilgili bir fikrim yok fakat kendisi hastamıza karşı inanılmaz kaba ve ilgisizdi. Muayane etmedi bile. Üstelik kendinde hastamızı azarlama hakkını bile buldu?!
Bu kadar ciddi bir hastalıkla mücadele eden insanlara sağduyulu olan kimse böyle davranmaz. Umarım gelecekti hastalarına daha toleranslı olur

Burası şikayet köşesi değil yalnız.
Hastanıza büyük geçmiş olsun.
Bu sorunu yetkililere iletmelisiniz,o zaman çözüm bulursunuz inşallah.

Haklısınız onkoloji servislerinde çalışanların daha hassas olması gerekiyor. Hatta her hastanede psikoonkoloji servisi de olmalı, düzenli olarak psikolojik destek görmeliler. Ama maalesef az sayıda hastanede bu servis var. Türkiyede psikolojinin tıptaki yeri henüz anlaşılamadı maalesef. Geçmiş olsun ve şikayet dilekçenizi yazın elbette.

Yetkili yerlere şikayette bulunun.
Sosyal bir platformda dr. ismi veriyorsunuz ve kötülüyorsunuz. Doğru mu söylüyorsunuz yalan mı bilmiyoruz.
Burada kendini savunamayan hem de bir doktoru kötülemeniz bir anlam ifade etmediği gibi etik de değildir.
Konunuzu kib liyorum. Çünkü iftira da atıyor olabilirsiniz ve bu adı geçen kişinin itibarını zedeler. Doğruyu söylüyor iseniz zaten hakkınızı aramanızı tavsiye ederim.

X