Theta Healing Bilinçaltı Terapisi

XSXXIXMAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
941
6
THETA HEALING
Theta Healing; Theta Healing Terapistinin, theta frekansına girip terapi yaptığı kişinin öz inanç, genetik, geçmiş yaşam veya ruhsal düzlemlerinden getirdiği bilinçaltı kodlarına ulaşarak bu olumsuz kodlarını/inançlarını kişinin de onayını alarak değiştirdiği bir tekniktir.
Hayatımızda sürekli bize engel olan, ya da yapmak isteyip de yapamadığımız her şey, farkında olduğumuz ya da olmadığımız bilinçaltı kodlarımızın sonucudur. Örneğin; zengin olmak isteyen fakat olamayan bir kişinin bilinçaltında;
*Zengin olursam mutsuz olurum
*Zengin olursam yalnız kalırım
*Zengin olursam aile düzenim bozulur
*Zengin olursam herkes benden nefret eder
…
…
…
gibi pek çok değişik bilinçaltı kodu vardır. Ve bilinçaltı, kişi bilinçli olarak zengin olmak istese de bunu sabote eder.
Theta Healing ile, kişiye engel olan tüm olumsuz inançlara ve bilinçaltı kodlarına ulaşılarak bunların yerine olumlu kodlamalar yapmak mümkündür. Theta Healing şifası, yapıldığı andan itibaren aktive olur ve tüm değişim o anda gerçekleşir. Bunu basit bir kas testi ile de test etmek mümkündür.
Theta Healing ile çalışabileceğimiz konuların sınırı yoktur;
*Para kazanmakta zorluk çekiyorsanız
*Parayı rahat kazanıyor fakat bereketini görmüyorsanız
*İş arıyor fakat bulamıyorsanız
*Çalıştığınız işi sevmiyor ve değiştirmek istiyorsanız
*Çalıştığınız işi seviyor fakat sürekli zorluklarla karşılaşıyorsanız
*Hakettiğiniz terfiyi alamadığınızı düşünüyorsanız
*Eşinizle sorunlar yaşıyorsanız
*Çocuklarınızla sorunlar yaşıyorsanız
*Okul hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız
*Aşk hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız
*Ruh eşinizi hayatınıza çağırmak istiyorsanız
*Evinizi satmak istiyor fakat satamıyorsanız
*Ev almak istiyor fakat istediğiniz gibi bir ev bulamıyorsanız
*Çocuk sahibi olmak istiyor fakat olamıyorsanız
*Sağlık sorunları yaşıyorsanız, sürekli ilaç kullanmak zorundaysanız
*Ben çok şanssızım diyorsanız
*Bir türlü çözülemeyen bir miras problemi yaşıyorsanız
*Yaşama sevincinizi kaybettiyseniz ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız
…
…
…
Siz de Theta Healing ile tanışıp “YENİ HAYAT”ınıza başlayın
Terapiler 1-1,5 saat arası sürmektedir ve konunun derinliğine göre bir konunun çözümü tek seans veya birkaç seans sürebilmektedir.
Seanslar, yüzyüze veya SKYPE üzerinden yapılabilmektedir.

Alıntıdır.

Son düzenleme:

thetada değişim çok hızlı oluyor fayda gören değişimi yaşayan çok insanla karşılaştım

Canım, bu terapi ile değişimin çok hızlı olduğunu ve faydasını gören çok insanla karşılaştığını belirtmişsin. Bu terapiyi alan kişilerin sorunları nelerdi ve bu kişilerde terapiyi aldıktan sonra ne gibi değişiklikler oldu. Ayrıca bu terapinin fiyatı ne kadar?

Canım, bu terapi ile değişimin çok hızlı olduğunu ve faydasını gören çok insanla karşılaştığını belirtmişsin. Bu terapiyi alan kişilerin sorunları nelerdi ve bu kişilerde terapiyi aldıktan sonra ne gibi değişiklikler oldu. Ayrıca bu terapinin fiyatı ne kadar?

yukarıda yazdığı gibi her konuda yapılıyor. Sınav korkusu stresi, evini hemen satmak isteyen, ev sahibi olmak isteyen, bolluk bereket her konuda .....

yukarıda yazdığı gibi her konuda yapılıyor. Sınav korkusu stresi, evini hemen satmak isteyen, ev sahibi olmak isteyen, bolluk bereket her konuda .....

Evini satmak isteyen veya ev satın almak isteyenle ilgili olan kısmı bana biraz ilginç geldi, bu terapiyi uygulayınca evini satamayan evini nasıl satıyor veya ev satın almak isteyen nasıl ev sahibi olabiliyor?

Evini satmak isteyen veya ev satın almak isteyenle ilgili olan kısmı bana biraz ilginç geldi, bu terapiyi uygulayınca evini satamayan evini nasıl satıyor veya ev satın almak isteyen nasıl ev sahibi olabiliyor?

ev sahibi olmak isteyip olamamış birinin bu konuyla ilgili bilinçaltına bakılıyor mesela biliçaltında benim ev sahibi olmam imkansız ...evler çok pahalı asla ulaşamam... alsam bile istediğim gibi bir ev olmaz ...gibi olumsuz kayıtlar varsa bunlar kişi kabul ederse olumluları ile değiştiriiyor. Bütün olumsuz kayıtlar temizleniyor bizler bilinçaltımız neye inanırsa onu yaşarız bilinçaltımızdaki inançlarımız değişince hayatımızda değişir

Mesela ben kpss ye giriyorum ve bir türlü kazanamıyorum, ne oluyorsa oluyor, o kadar ders çalışmama rağmen bir türlü kazanamıyorum. Bu konuda bir şeyler yapılabilir mi? Ücreti nedir bi de bu terapinin?

Merhaba arkadaşlar.

Az evvel yanlış bir başlığa kendi Theta Healing deneyimimi yazmıştım. Şimdi buraya kopyalıyorum.

Ben ve yakın bir arkadaşım, Türkiye'de bu işin en iyilerinden olan bir hanımdan aylar önce Theta Healing seansı aldık. İşe yarasaydı eğitimini de alacaktık.

İyi ki hemen eğitime atlamamışız. Hiçbir anlamda, hiçbir işe yaramayan, para israfından başka hiçbir sonucu olmayan bir terapi yöntemi bu. Terapi yöntemi demek bile yanlış aslında. Bizim için öyle oldu en azından. Ki ikimiz de bu tür şeylere açık, ön yargısı olmayan, hatta meyilli insanlarız.

Merak edenler için seans 250 TL, eğitimler 1.300 TL idi biz gittiğimizde. Değiştiğini sanmıyorum. Bunlar standart ücret. Yani kime giderseniz gidin bu ücreti ödüyorsunuz, değişkenlik yok.

Şimdi regresyon araştırıyorum. Onun da fos çıkmasından korkuyorum. Çünkü ciddi paralar istiyorlar gerçekten.

Thetahealig den çok fazla fayda görmüş biri olarak ben de deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Bir kere bu iş bir seans aldım sihirli değnekle herşey düzeldi gibi birşey değil bu tarz bir sistem olabileceğine de inanmıyorum.Ancak ben seans esnasında hangi konuya çalıştıysam onunla ilgili sonuç aldım kimisi çok çabuk oldu kimisi biraz zaman aldı.Asıl önemli olan nokta bu konularda ben değişmeye hazır olarak gittim.Her defasında kendime , değişime izin verdim.Herşey kafada bitiyor bir de uzman olunca yanında insan kaybolmuyor.Dört yıldır seans alıyorum çok daha farkında olarak yaşıyorum

Merhaba arkadaşlar.mart sonundan itibaren bende teta healing terapisti olarak seanslara yeni başlayacağım.eğitimim o zamanzaman bitecek.ilk deneyimlerimi çok makul fiyatlarla yapıcam.denemek isteyen olursa temasa geçebiliriz.

Merhabalar. Eğitim alma sebebiniz yöntemin sizde başarılı olması mıdır? Yani kendi hayatınızdaki sorunlar için denediniz mi theta healing'i?

Merhaba..ThetaHealing tekniği ile bir çok konuda başarılı ve hızlı sonuçlar alınmaktadır. Bağımlılıklar (ilişki,sigara , duygusal bağımlılık), korkular ( uçak, böcek, kedi , karanlık vb.) ,kendine güvenme ,sağlık problemleri gibi konularda danışanlardan olumlu geri dönüşler alınıyor. Öncelikle kendinizi ,hayatı daha fazla sevme hissini yaşıyorsunuz. Bu deneyimi yaşamak ve daha fazla bilgi almak için ... dan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X