The Golden Girls

Kark gelene kadar hedefinizdeki ben miyim
O zaman giderim kark gelince gelirim
gelmiyosun ki o hayırsız da gelmez oldu

gözüm iyice kötü oldu bant taktım artık tek gözle yazıyorum size

Bende çok üzüldüm
Bakalım neye karar verecek.. Bekliyoruz forumdan alacak olan çok olur, kazen de kupa satacak. Pro üyelik alanın parasıda oraya gidecek, konu sahibi isterse. Henüz cevap vermedi o konuya

bence gittigidiyor da bir mağaza kursun kazen , insanlar emin ol kredi kartıyla daha çok şey alır..

gelmiyosun ki o hayırsız da gelmez oldu

gözüm iyice kötü oldu bant taktım artık tek gözle yazıyorum size

ay kıyamam ya iznin yokmu canım

Dün çok üzüldüğüm bir şey oldu diğer topiğe bir girdim, bizim için laf çarpmışlar..
Ben bu topiği neden açtım biliyormusun? minnak ,pinki, ben ve karki sürekli topikteyken topik sahibinin gelipte "topiğe kimse girmiyor o yüzden bende girmiyorum " demesi benim için o topiğin bitişidir. Dün gördüm gerçekten çok üzüldüm.. ben burayı açarken çok tereddüt ettim ve şuan iyiki açmışım diyorum.Burada hepimizin sıkıntısı var...

yok malesef tatlım çok kullanmak istemiyorum burada sıkıntı zaten
minnak acil durum kayınvalidemin doğum günü bugün çiçek yollıcaz not olarak ne yazalım sence
ben severim kendisini bende emeği çoktur. bana çok acil bir yazı lazım.. yalnız içten ve samami olmalı..
yok canım ağlamıyorum grip oldum 2 gündür fenaydım bugün biraz daha iyiyim :)

çok geçmiş olsun ,o iş ne alemde?

o kırmızı yazılı yerin bir de '' giriyorum da ne oluyor adam mı var sanki '' versiyonu da var o yüzden sıkıntı yok şekerim adamdan sayılmıyorsak şahıs önce konuşmalarını tavırlarını bir benlik süzgecinden geçirmeli hem herkes bir topiğe bağlı kalmak zorunda değil topiklerde babamızın tapulu malı değil o yüzden kimse laf falan çarpmasa iyi olur

günaydın canlar
günaydın şekerim geçmiş olsun

sağol canım o iş duruyor regl oldum bu aralar başka sıkıntılarda üst üste gelince duruyor askıya aldık :)

Bugün dünyaya melek gibi bir kadın geldi..
İyiki geldi , iyiki bizim annemiz oldu..
Anneciğim nice güzel senelerimiz olsun inşallah..
O pamuk gibi yüreğin hiç yara almasın, her daim huzurlu , mutlu olalım
Seni seviyoruz..

Bu olur mu sizce..
Cidden içimden geçen duygular bunlar.

hımm dur düşüneyim ben kendiminkine yazacak olsam ne yazardımm....
şu nasıl? '' çiçeklerden de güzel anneciğim doğum günün kutlu olsun allah hayırlı uzun ömürler versin inşallah '' samimiyet derecesine göre iltifat değişir ama

hım samimiyet var baya tabi olur çok da güzel olur böyle şiirimsi havada düşünmemiştim ben

bana bak şuan ondan önemli iş yok
bu hastalık bir erteleme hastalığı ertelemek yok artık..

evet canım biliyorum ama önemli olmasa ertelemezdim annemler şehir değişikliği yapıyorlar taşınma toplama evimde değildim ondan erteledim birde regl olunca kaldı ama erteleme kısa sürücek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…