The Golden Girls

14 şubat için ne hediyeleri hazırladınız bakalım ?

Benim askerim erkenden göndermiş mektup yazmış bir de güzel bir kutunun içine taktıkları kolyelerden yaptırmış ismimizi tanıştığımız tarihi ve seni seviyorum yazmış Çok seviyorum ben bu adamı ya

Ay çok romantik bizim o gün günümüz var hahaha , benim kocam biz sevgili değilik diyo
evlilik yıl dönümüne 3 ay kaldı görcez bakalım

Ay çok romantik bizim o gün günümüz var hahaha , benim kocam biz sevgili değilik diyo
evlilik yıl dönümüne 3 ay kaldı görcez bakalım
hepsini birden kutluycak yani işini biliyor Bakalım ne edecek seninkisi , şöyle romantik bir yemek masa hazırlasa ne ka güzel olurdu dimi

hepsini birden kutluycak yani işini biliyor Bakalım ne edecek seninkisi , şöyle romantik bir yemek masa hazırlasa ne ka güzel olurdu dimi
bu sene baya bir rest çektim bana süpriz yap dedim tamam yaparım dedi
öyle şey yapmaz bence güzzel bir hediye alır. birde yemeğe çıkarız
Bana diyorki sen bana çocuk ver yeter başka bişey istemm

Ay bizde geçen yaz mıydı kış mıydı tam hatırlayamıycam öyle bir filme girmişiz ama biz romantik bişi bkliyorduk ve ilk defa romantik komediye girdik , çok pişman olduk bazı bölümlerde birbirimizin gözlerini kapattık adamın pantolonunun lekesine kadar gösteriyordu prno yapmışlar resmen , hemen araya girdi film biz kaçtık Ne uatndıydım

ay ne güzel şey istemiş kuzum , allah hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah. İste kuzum iste , isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara

hahahahah ay biz öyle bir şeye girsek kocam anında çeker çıkarır beni birde küfür eder

allah nasip etsin inşallah zaten insanın alabileceği en güzel hediye olurdu herhalde

hahahahah ay biz öyle bir şeye girsek kocam anında çeker çıkarır beni birde küfür eder
Tek başına gelen bayan bile vardı , hatta bildiğin kazık çakmış kalkmıyordu mısır yiyordu rahat rahat izliyorlardı , koca salonda bi biz göz kapattık nerdeyse Te allam ya herkesi cenabet yapacaklar salon başımıza yıkılcak sonra

hahahah
ay nasıl bir tipmiş öyle ben filmlerde sevişme sahnesini hiç sevmiyorum yaaaaaaaa

inanırmısın tatili bile ona göre yaptı. odamızı geniş seçti ki rahat olalım diye..
ne güzel herkes böyle düşünmez benim de arkadaşımın eşi istemiyordu kız sakar diye istemiyordu hemde ama allah hiç ummadıkları anda verdi planla programla olmuyor pek ya nasibinizde ne zaman varsa o zaman oluyor size de en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah kuzum hem daha genç ve yeni evlisiniz biraz birbirinizi yaşayın sonra çocuktan size fırsat gelmeyecek zaten

İşte canım dedim ya özeniyor etrafa bende çok istiyordum ama artık kısmet diyorum gerçekten.Bide minnak herkes soruyor çok cansıkıcı bir durum anlatamam sana, geçen gece az kalsın stresten gene yapamıyordum
sürekli bana salak salak tavsiye veriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…