The Golden Girls

bayılıyorum bunlara
ben asmalı kesmeli bol ekşınlı çok seviyorum the walking dead , fringe, last shıp gibi. Bi ara kendimi kaybetmişim arkdaşlar arasında ballı ballı adamın bacağını şöyle kesiyorlar diye anlatıyordum biri önüme tabak tuttu ağzının suyu akçak şimdi diyenişanlım dalga geçmişti çok

bende severim genelde kriminal ama en çok hannibal severim çok manyak bir dizi bu aralar forever'a taktım ama

bende severim genelde kriminal ama en çok hannibal severim çok manyak bir dizi bu aralar forever'a taktım ama
Tv de denk geldim onlara ama dikkatimi veremedim tam, prison break, fringe , last ship , revolution(yarıda kestiler) çok güzeller , şimdi izlicek dizi arıyorum hannibala başlayabilirim belki bende

Geçen bir kadına neden korunmadınız dedim bana demz mi nasıl korunalım diye kilotlu çorapla diyecektim

deseydin zırhla

çok sıradan gelinlik giydirip şantiyeye götüreyim nası fikir

önemli olan boyu değilhatırlama ay napcan eks değil mi koy dötüne rahvan gitsin

ben anlamam saadettin teksoy modunda gelcem
hanım hanımmmm senin kimin götüne rahvan sokuyorsun
ayrılmış olabiliriz ama yıldızımdır parlayacaktır

Tv de denk geldim onlara ama dikkatimi veremedim tam, prison break, fringe , last ship , revolution(yarıda kestiler) çok güzeller , şimdi izlicek dizi arıyorum hannibala başlayabilirim belki bende
başla forever da süper

askerlik işimizde bitti.
hayırlı olsun kuzum hayırdır bedelli mi ?

deseydin zırhla

hanım hanımmmm senin kimin götüne rahvan sokuyorsun
ayrılmış olabiliriz ama yıldızımdır parlayacaktır
peki madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…