teyzeleri iste kizimmm?

a.s.tabi canım çocuklar karar vercek kızıma sor bakım bi isteği varmı oğlum yapsın ne istese yaparız canım öptüm bayyyy

slm canimm,kizimda bende sizlerin sagligini isteriz.ama kizim ictah istiyor nasil olacakkyerimseniben:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:,,hadi yap bunu nasil yapacaksann,yapariz yazmissinn,bekliyxorum valla,ikiniside cok optumm,sen ogluma iyi bak yeterr,optum

çookkkk şekeeeerrrrr.........

canım 41 kere maşallah. allah nazarlardan korusun. sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin allahım...

sagol dilekk,
aminnn ,insssssssssssssssssssss
seninde yavrunu allah butun kotuluklerden nazardan korusun inns,cok opuyorumm kizinii,kendinize iyi bakinn,sevgilerimle:1hug::1hug:

Seker seker seker gibi tatli annesi allah bagislasin cümlemizin cocuklarini

canim Allah nazardan korusunMasaallah.....cooooooook seker bir kizin var....öptüm ikinizide.....sevgiler.....Şeniz

Allah bagislasin ne tatli gulmus oyle Allah bana bir kiz cocUgu nasip eder insAllah

slm canim arkadaslarim,

mesajiniz icin tek tek tsklerr,

emine cok sagoll,bnde seni ve cocuklari opuyorum,rabbim butun cocuklari her kotulukten herzamn korusun inss

gülsen tskler canimm allag bagislasin butun yavrularimizi

tutkummm sagoll,ins sende kiz annesi olursunn dunyanin en guzel duygusu,,hele daha ufak 2yasina girecek oyle yardimsever ki anlatamam,evi,yerime herzamn supurmek ister,valla kiz cocugu bir baskaa,
hepinize cok tsklerrr,hepinisi optumm,saglicakla sevgiyle kalinn,:1hug:

:1hug: canım ben söyledim pekmez pekmez ver bir dene az az vermeye çalış inşaallah faydasını görürsün bende ikinizi öptüm oğlumun kızıma selamı varr:1hug:

:1hug:canım ben söyledim pekmez pekmez ver bir dene az az vermeye çalış inşaallah faydasını görürsün bende ikinizi öptüm oğlumun kızıma selamı varr:1hug:

bi su vitamin bitsin valla verecemm,yoksa bu kiz bole zayif senin oglanda almazz saka ya,,kizim diye demiyorum valla annesi cok seker cok tatli yakindada dogum gnu var keske burda olsaydiniz gelirdiniz valla,a.s.:çok üzgünüm:
aleykum selamm,bnm kizda selm soyluyorsengözlerimebaksanab:1hug: ve seninde ellerinden opuyorr,bnmde oglumu opp,sevgiler

a.s.bilmezmiyim annesi ben kızımın nekadar tatlı oldugunu güzellik konusunda gözleri yeter maşşallah diyeyim kızıma nazarım deymesin aman
kızımı yerim ben öpe öpe bitiririm onu ben canım tatlım keşke yakın olsak gelmezmiyiz koşa koşa nezaman doğum günü iyiki doğdu bu arada canım sen aslen nerelisin ikinizide öpüyorum:1hug:

slm canimm,keske yanimizda olsaydiniz yada biz orda hep birlikte cocuklari gezdiriridik zaten kis canlari sikiliyor,sen bana bnssana kahve icmeye gelirdikk,
canim ben aslen konyaliyimm,
kizimin dogum günü subat sekiz yani tam bir hafta sonra 2 olacak :asigim:hayirlisiyla zamn cabuk geciyor be dünürümm,ins saglikli olurlar opuyorum ikinisiŞenizŞenizŞeniza.s.:1hug:

evet aynen düşüncelerine katılıyorum dünürüm birbirimize gider gelirdik ne güzel olurdu yaaa canım bende giresun çamoluk tam giresuna bağlı değilizde giresun diye geçiyooo kızımı ve seni öpüyorum:1hug::1hug::1hug:

Şeniz
ins oda birgun olur canim,dunya kucukk neler oluyor neler kim bilir belki bizde karsilariz,,benim gorumcem ist,sanirsam sende simdi istdasinn,
hayirlisi canimm,kendine ve ogluma iyi bakk,ins seni uzmuyordur ,ikiniside optum,byeŞenizŞeniz

ve aleykümselam..
yok benim oğlum değil :)
sende kendine çok ii bak canım ii gclr

tatatkızı küçüğünde çok tatlııAllahım nazarlardan korusun:1hug:
bunlarda benim erkeklerr espri olsun diye bunu gönderiyorum
Abimiz mama içiririyor besliyor:))çok yeni değil küçük şimdi1,5 büyük3,5yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…