Teyze oluyorum galiba :))

tebrik ederim
insallah saglikla alsin ablaniz yavrusunu kucagina
teyze olmak cok guzel bir duygu

tebrik ederim
insallah saglikla alsin ablaniz yavrusunu kucagina
teyze olmak cok guzel bir duygu

inşallah sevgili minoş ...amin:Saruboceq: ...öyle

heyecanlıym ki 2 gecedir.gerçekten .teyze olmadım daha ama şimdiden benim için de çook

kıymetli..çünkü ablamın canı olcak inşallah....yarın ilk kontrol günü umarım herkesin

hamileliği sorunsuz ve güzel geçer....çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...a.s.

:))) uyuşuk uyuşuk bakınıyodum ne iyi geldi burayı görmek anlatamam :1hug:
Çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin inşallah. Allah sorunsuz sıkıntısız bir hamillelik ve güzel bir kavuşma nasip etsin :Saruboceq:

Darısı ablama ve bütün isteyenlere inşallah kimbilir belki bende teyze olurum :Saruboceq: bonusun mucizesi diyede topic açarım :1rolleyes:

Allah'im sag selim kucagina almayi da nasip etsin ablanin insallah, tebrik ediyorum sorunsuz bi hamilelik gecirir insallah

:))) uyuşuk uyuşuk bakınıyodum ne iyi geldi burayı görmek anlatamam :1hug:
Çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin inşallah. Allah sorunsuz sıkıntısız bir hamillelik ve güzel bir kavuşma nasip etsin :Saruboceq:

Darısı ablama ve bütün isteyenlere inşallah kimbilir belki bende teyze olurum :Saruboceq: bonusun mucizesi diyede topic açarım :1rolleyes:

bonuscum ,canım arkadaşım :1hug:.. inşallah ben de sende , isteyen herkeste çook çok

sağlıklı, hayırlı bebeklerin teyzeleri olur......bugün gördük ultrosonda ilk defa 5 haftalık bile değilmiş.. :nazar:

inşallah sorunsuz devam eder....çook teşekkürederim güzel dileklerini çin ..isteyen

herkes için dua.ediyorum..:Saruboceq:

Allah'im sag selim kucagina almayi da nasip etsin ablanin insallah, tebrik ediyorum sorunsuz bi hamilelik gecirir insallah

Allah razı olsun....inşallah iyi dilekerinizdeki gibi olur her şey ..Rabbim isteyen herkese en

sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin...:1hug::nazar:

ayyy çok sevindim canım. Ah bende teyze olsam o günleri görsem...

inşalllah...amin.... ben 2 sene bekledim , inşallah bu sefer olur sağlıklı bir şekilde.....bu

sefer diyorum çünkü ablam bir bebeğini hamileyken kaybetmişti....Allah korusun herkesi,

sorun yaşatmasın.....inşallah ben de , sevgili cimcime sende ,Bonuscumda yaşar bu

duyguyu....çok teşekkür ederim güzel dilekerini i:1hug:a.s.çin...

Tebrik ederim önce ablanı sonra seni :1hug:
Sağıkla gelsin işallah :Saruboceq:

tebrikler canım.sağlıkla kavuşursunuz inşallah.sevgilerimle...

Son düzenleme:
Tebrik ederim önce ablanı sonra seni :1hug:
Sağıkla gelsin işallah :Saruboceq:

tebrikler canım.sağlıkla kavuşursunuz inşallah.sevgilerimle...

çok teşekkür ederim sevgili EYLÜL ve BURFURa.s. ...böyle iyi dilekler, dualar

endişelerimizi azaltıyor...:Saruboceq::nazar:..Allah sizlere de gönlünüzdekileri nasip etsin

inşallah..

canım inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip sağlıcakla hayırla kucağına alır ablan meleğinii hep sizinle olur inşallahhhhh:nazar::emir_bebek::nazar:

canım yaa ne olduu sonuçlar hamilemiymiş ablannnn

evvet canımm , normal bir hamilelikmiş çook şükür kesinleşti:nazar:a.s.... 4 haftalık ama

dahaa çok küçükk..inşallah çok sağlıklıdır, inşallah güzel güzel büyür orda...tarifsiz bir

mutluluk ve nimet bu dediğin gibi...sevgiler..

canım inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip sağlıcakla hayırla kucağına alır ablan meleğinii hep sizinle olur inşallahhhhh:nazar::emir_bebek::nazar:

Allah razı olsun.....sizde inşallahh doya doya koklayın ,sağlıkla büyütün bebeğinizi ..allah

kurtarsın....çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Son düzenleme:
ayyyyy çok sevindimm yaa benimle aynı şeyleriii hissedeceğinden eminim canımm 14 gün snra bende kucağıma alıcam yiğenimii inşş sorunsuz bi hamilelik geçirir ii bakın ablanaaa

bonuscum ,canım arkadaşım :1hug:.. inşallah ben de sende , isteyen herkeste çook çok

sağlıklı, hayırlı bebeklerin teyzeleri olur......bugün gördük ultrosonda ilk defa 5 haftalık bile değilmiş.. :nazar:

inşallah sorunsuz devam eder....çook teşekkürederim güzel dileklerini çin ..isteyen

herkes için dua.ediyorum..:Saruboceq:

Oy 5 hafta çok küçük ya fasulye kadar bile değildir sanırım :1rolleyes: İlk 3 ayı atlattımı daha rahat olur inşallah. Düşük sıkıntısını yaşamış doğal olarak bundada tedirgin olur bunu bende yaşadım anlayabiliyorum.
Ama içiniz rahat olsun Allah ona bir ömür biçtiyse sağ salim dünyaya gelir.
Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim kalp atışında falan yazarsın :1hug:

X