Aile Planlaması Tetanoz aşısı düşük yapar mı ? ya Hamileysem napcam :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
kızlar selam ben daha bi kac aylık eviyim vajinismusu yeni yendim eşim kendi korunuyor vajinismusu yeni yendiğimden dolayı bebek olayını bi kac ay erteledik.ilk evlendiğimde aşı yntemiyle korunmayı tercih etmiştim ama nerden bilecektimki vajinismus olcagımı sonra aylarca ilişkiye giremedğmden aşıyı bıraktım vajiyi yenersem eşim korunurum dedi evlenmeden önce korunma yöntemi için danısmaya gittiğimde aşı yapan hemşire bana ne zaman cocuk istediğimi söyledi bende 6-7 ay geçsin düşünürüm dedim ozaman 10 senede bir yapılan tetanoz asısı yapalım hamile kaldıgında sorun olmaz dedi bende tamam dedim smdi bugunde 3. dozu yaptı ama bana sakın bu ay hamile kalma düşük olur dedi bende korktum eşim korunuyo ama ya yanlıslıkla hamile kalırsam diye o zaman düşük yaparmışım.hiç böyle bi durum basına gelen varmı ? bu tetanoş asısı olupta sorun yasayan oldumu ?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…