Testim pozitif mi sizce? Yardimci olabilirmisiniz

Canim merhaba hepsini okuyamadım henüz umarım kanda da pozitif görmüşsündür benim inşallah Allah nasip ederse ilk olacak. İlk oğlunuzda idrarda birsey görüp gidip öyle mi negatif çıkmıştı kanda. Şuan başımda böyle bir durum var eski konuları okuyup duruyorum. Eğer idrarda görüp sonra kan verip negatif çıktıysa ne zaman kan vermistin battan önce. Ve ne zaman geçince kan testi yapıp pozitif aldın
Bugün 3 test yaptım böyle çıktı kan verdim bir heves negatif çıktı. Batim 10 şubat 6 gün var

Eklentiler

• Screenshot_20230204_112144_Gallery.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 48
Allah gonlune gire versin canm bnde bu ay hamilelik bekliyirum adetm subat9 bnde dayanamyip bikac gun once test yptm negatf ckti ama bnce erkn yapdm sende erkn yapmissin.ben pazartesi bidaha bi kaset test yapcm bakalim ozmn 3gun kaliyor adete bakalim herseyin hayirlisi

Amin canım inşallah güzel sonuçlar alırız en kısa ve hayırlı zamanda

Merhaba kızlar, adetim 1-2 gün geçikti.. normalde hiç gecikmez ve bu sabah early predictor ile test yaptim.. daha once biraz daha silik çıkmıştı ve çok umutlanmiştim sizce budefa varmi?
ikinci çizgi hafif silik gibi kan testinde değer düşük olsada çıkma ihtimali var fakat tavsiyem iki gün daha beklemeniz yönünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…