Testim pozitif mi sizce? Yardimci olabilirmisiniz

Busra1995

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
33
11
29
Merhaba kızlar, adetim 1-2 gün geçikti.. normalde hiç gecikmez ve bu sabah early predictor ile test yaptim.. daha once biraz daha silik çıkmıştı ve çok umutlanmiştim sizce budefa varmi?

Eklentiler

• EB005F0A-1FDB-4046-9B65-75E4EA471AB4.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 211
  • BBD8D14F-E8C6-467A-AF56-DA66B0D0A081.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 185
Merhaba kızlar, adetim 1-2 gün geçikti.. normalde hiç gecikmez ve bu sabah early predictor ile test yaptim.. daha once biraz daha silik çıkmıştı ve çok umutlanmiştim sizce budefa varmi?
Var gibi duruyor kaset testiniz varsa bugün akşam ya da yarın onunla da bi bakın o zaman çıkar, ya da direkt kan verin

Ayyy bence çizgi bariz belli kesin gebelik varAllahım inşallah sizi sevindirir güzel kardeşim

Var gibi duruyor kaset testiniz varsa bugün akşam ya da yarın onunla da bi bakın o zaman çıkar, ya da direkt kan verin
Kan vermek için biraz beklim diyorum, ilk oğlumda da boyle öğrenmiştim hamile oldugumu kan vermeye gittik negatif cikmişti, baya üzülmüştüm sonra 1 hafta sonra tekrar kan verdim oyle çıkmıştı, adetim gelmezse tekrar evde test yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…