Gebeliğe Hazırlık Testere Dişli Aslan Pençesi MUCİZESİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hos buldum Allah razı olsun Aynen bende okumuştum hormonları dengeliyor bende tuylenme de var pko dan ötürü iyi gelir diye okumuştu içim ama devam etmedim işte şuan var evde ama yapmaya üşeniyorum 😕 ama yazını görünce belki bu bir işaret dedim❤❤❤

Bende de var canım tüylenme hem genetik hem hormonlarla alakalı bende hep tembellikten yapamadım taa Kasım ayından beri duruyor bu ay başladım artık 2 3 ay devam edicem bi hafta ara vererek 😍
Yarın sende başla hemen buraya yazalım

Bem bugün 2 bardak içtim elhamdülillah 😍

Bende de var canım tüylenme hem genetik hem hormonlarla alakalı bende hep tembellikten yapamadım taa Kasım ayından beri duruyor bu ay başladım artık 2 3 ay devam edicem bi hafta ara vererek 😍
Yarın sende başla hemen buraya yazalım

Bem bugün 2 bardak içtim elhamdülillah 😍

Allah bize dirayet versin şifa niyetine inşallah canım❤❤❤ bende yarın başlıcam inşallah bir birimize güzel mujdelerle gelelim Rabbimiin izniyle.... ben 8 yılık evliyim canım sen

cok sagol canim yarin alip hemen icecegim peki gunde 2 bardak tok karnina 1 ay boyuncami iciyorsun?

Canım saraçoğlu bi kadına 2 3 ay devam et dedi a şimdi de şöyle bi yorum okudum dur ekliyim

Eklentiler

• Screenshot_2020-01-08-01-24-40.png
    Screenshot_2020-01-08-01-24-40.png
    344,2 KB · Görüntüleme: 727
Allah bize dirayet versin şifa niyetine inşallah canım❤❤❤ bende yarın başlıcam inşallah bir birimize güzel mujdelerle gelelim Rabbimiin izniyle.... ben 8 yılık evliyim canım sen

Amiinn inşallah canım devamlılık gerçekten çok önemli bi kadın 21 gün yapıp 6 gün ara vererek 2 kez uygulamış 3. Ay hamile olduğunu öğrenmiş ekledim yorum fotosunu 😊😍
İnşallah bizde müjde veririz birbirimize 😍
Benim de 1.5 yılı geçti 1 yıldır istiyoruz
kaç yaşındasın

Amiinn inşallah canım devamlılık gerçekten çok önemli bi kadın 21 gün yapıp 6 gün ara vererek 2 kez uygulamış 3. Ay hamile olduğunu öğrenmiş ekledim yorum fotosunu 😊😍
İnşallah bizde müjde veririz birbirimize 😍
Benim de 1.5 yılı geçti 1 yıldır istiyoruz
kaç yaşındasın

Amin canım amin Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda melek annesi oluruz bizde 🌷🌷24 yaşındanyım😊 8 yıldır istiyoruz nasip olmadı iki kere düşük yaptım bir tüp bebek biri normal oldu ama düşükle sonuçlandı vardir bunda bir hayır dedik sabrediyorum işte vakti zamanı gelince olacak umutluyum Elhamdülillah 🌷🌷

Amin canım amin Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda melek annesi oluruz bizde 🌷🌷24 yaşındanyım😊 8 yıldır istiyoruz nasip olmadı iki kere düşük yaptım bir tüp bebek biri normal oldu ama düşükle sonuçlandı vardir bunda bir hayır dedik sabrediyorum işte vakti zamanı gelince olacak umutluyum Elhamdülillah 🌷🌷

Maşallah canımm bende 23 ün sonlarındayım o zaman sen çok erken evelndin 🤗

Her şeyin bi zamanı vardır Rabbim bizi.bizden iyi biliyor ona teslimiz
Umutlu olman çok güzel bende aynı şekildeyim hep çok yakın geliyot o günler 😍😍

Rabbim dua ettiğim istediğim her şeyi nasip etti binlerce kez şükürler olsun
Evlat konusunda da sabrım ve teslimiyetim sonsuz inanıyorum olacağına 😍

İnşallah bizimde hayırlı zamanda gelsin bebeklerimiz

Bide 41 Meryem suresi okuyalım bu süreçte

Maşallah canımm bende 23 ün sonlarındayım o zaman sen çok erken evelndin 🤗

Her şeyin bi zamanı vardır Rabbim bizi.bizden iyi biliyor ona teslimiz
Umutlu olman çok güzel bende aynı şekildeyim hep çok yakın geliyot o günler 😍😍

Rabbim dua ettiğim istediğim her şeyi nasip etti binlerce kez şükürler olsun
Evlat konusunda da sabrım ve teslimiyetim sonsuz inanıyorum ola5cağına 😍

İnşallah bizimde hayırlı zamanda gelsin bebeklerimiz

Bide 41 Meryem suresi okuyalım bu süreçte
Mutlulugunuz daim olsun Aynen canım erken oldu nasip çok şükür hayatım eşim çok iyi her şey tek eksiğimiz Salih hayırlı evlatlar hamd olsun Rabbim hazinesi bol bizimde nasibimizi vardır inşallah ... ben tüp bebek tedavisi için okumuştum Meryem suresini 100 kişiye yakın dagitmistim da ama dediğin gibi 41 tane 41 gün kendin okuman daha evlaymiş inşallah okuyalım

Mutlulugunuz daim olsun Aynen canım erken oldu nasip çok şükür hayatım eşim çok iyi her şey tek eksiğimiz Salih hayırlı evlatlar hamd olsun Rabbim hazinesi bol bizimde nasibimizi vardır inşallah ... ben tüp bebek tedavisi için okumuştum Meryem suresini 100 kişiye yakın dagitmistim da ama dediğin gibi 41 tane 41 gün kendin okuman daha evlaymiş inşallah okuyalım

Evet canım aynen öyle hatta bir su bardağı suya okuyup içilirse 41 gün Allahın izni ile hamile kalmaya vesile imiş bir kiyapta okudım tecrübeyle sabittir yazmış bide not olarak 😍

Bende aynı şekilde Allah razı olsn o senin kalbinin güzelliği 🌸

Yarın başla mutlaka 2 3 aya ayzarız bıraya inşallah Aralık anaları oluruz belki bizde belki de Kasımm 😍😍
Sağ ol canım amin inşallah sabah başlıyorum Nisan ayında olur inşallah eşimin doğum günü 😍😍😍aralıkta olsun yeterki sağ salim hayırlı Salih evlatlarımiz olsunda 😊😊Rabbim nasip etsin

X