Gebeliğe Hazırlık Testere dişli aslan pençesi çayı ve hayıt suyu nasıl kullanılır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

MaviliGizem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
3.559
3.793
34
Merhaba hanımlar sonunda regl oldum buna sevineceğim de aklıma gelmemişti ama neyse. Gebelik elde etmede yardımı olduğunu okuduğum hayıt suyu ve testere dişli aslan pençesi çayını kullanmaya başlayacağım. Nasıl kullanılır? Ne yapılır? Yararı var mı gerçekten sizlere sormak istedim. Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın iyi akşamlar...

Evet çok yararlı ikisi de ama aynı işe yarıyorlar. Aynı anda kullanmanız anlamsız. Birini seçin onu kullanın bence

Ben aslan pencesi 15 gun gunde 1 bardak ictim yuksek olan hormonlarim dustu

Hangisini önerirsiniz peki? Belli bi kullanma talimatı var mı?
İkiside aralıksız kullanılıyor. Aslan pençesi çay şeklinde kullanılıyor. Hayıt tohumu da çayı suyu ve hapı şeklinde kullanılabiliyor. Ben aslan pençesi çayını hayıt çayını ve hapını kullandım. Aslan pençesi hormonlarımı dengeledi işe yaradı. Hamile de kaldım. Hayıt çayını uzun süre kullanamadım ezip demlemek zahmetli geldi tadı da kötü. Şimdi 1 aydır hayıt tohumu hapı kullanıyorum eczaneden aldım adet düzensizliğim vardı günü gününe oldum. En az 3 ay kullanmak gerekiyormuş. Genelde başka sorunu yoksa bu hapla hamile kalıyorlarmış. Araştırmanızı tavsiye ederim

Ben de ikisini aynı anda kullanıyorum artı arı sütü bal poleni karışımı da alıyorum daha yeni başladım. Virüs nedeniyle değerlerime baktıramadım

Ben de ikisini aynı anda kullanıyorum artı arı sütü bal poleni karışımı da alıyorum daha yeni başladım. Virüs nedeniyle değerlerime baktıramadım
Arı sütü bal polenini ben de aldım. İnşallah işe yarar. Klomen, ovitrella vs işe yaramadı bunlar inşallah daha iyi sonuç verir. Siz de bir an önce gebe kalırsınız inşallah.

Bugün adetimin ilk günü hemen başlamalı mıyım yoksa belli bir günü vs var mı?
Arı sütü bal polenini ben de aldım. İnşallah işe yarar. Klomen, ovitrella vs işe yaramadı bunlar inşallah daha iyi sonuç verir. Siz de bir an önce gebe kalırsınız inşallah.
Ben reglin ikinci günü başlamıştım. Arı sütü bal poleni karışımını sabah aç karnına bir çay kaşığı alıyorum. Hayıtın tohumunu almıştım. Onu demliyorum onu da aç karnına içiyorum. Sonra kahvaltı. Kahvaltıdan yarım saat sonra testere dişli aslan pençesi çayımı içiyorum.
İşe yaramış olabilir. Yumurtlama zamanı ağrım oldu. Bu zamana kadar olmamıştı. Hamile kalmaz isem 3 ay bu şekilde kullanmayı düşünüyorum
Amin canım amin sende en kısa zamanda hamile kalırsın ve tabi tüm isteyen kişiler

Amin canım. İnşallah hayırlı ve salih evlatlar olur inşallah.

Slm adet duzensizliginiz ne kadar süreliydi. Ben ilaçla oluyorum sizde de oylemi

Slm adet duzensizliginiz ne kadar süreliydi. Ben ilaçla oluyorum sizde de oylemi
Hayır benim öyle değildi. Ben 3 aylık korunma iğnesi yaptırdım düzenimi bozdu. Bi dönem hiç adet olmadım bi dönem çok sık oldum. Hayıt hapı düzenledi. Ama ilaçsız adet olamıyorum diyen bu hapla adet olan çok kişinin hikayesini okudum. Arama kısmına “Agnucaston” yazıp inceleyebilirsiniz.

E Efulimm41 merhaba. Sizi ta oglunuz olmadan önceden tanıyorum. Hormonlar hakkında konuşmuştuk. Konjenital adrenal hiperplazi hakkından bir bilginiz var mı. (Dheaso4 hormon yüksekliği,oh progesteron yüksekliği androjen hormon yüksekliği vs)

Merhaba adetiniz kac gun gecikmisti ? Birde illa adet sonrasimk baslamak gerek aslan pencesine
16 gün gecikti. 16. Gün bi sızı ile adet oldum. Muhtemelen estrofem diye bir ilaç kullandım ondan oldu diye düşünüyorum. İlk gün başladım özel bir başlama şekli vermemişler gördüğüm kadarıyla

Ay benimde cok gecikti bir ay kadar bende basliycam adetimi bekliyorum
Sıcak banyo, sıcak su torbası vs önermişler bolca. Bi de progestron hormonu salgılanmadan rahim incelmeye teşvik olmuyormuş. Onu da c vitameni domates vs destekliyormuş. Ben son 3 4 gün kahvaltıda dahi portakal domates yedim. Sen de dene belki işe yarar

Merhaba. Hayır yok maalesef

Bende hayıt oru ve aslan pencesi cayı içtim dedgnız gbi benımde yumurtlama gunum cok agrım oldu Ama bu cayın fsh ı dusurup e2 degerını yukselttgnı duydum bilginiz var mı? Adetımı beklıyrm hormon testı yaptırıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…