Gebeliğe Hazırlık Testere dişli aslan pençesi çayı ve hayıt suyu nasıl kullanılır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hayıt oru ve aslan pencesi cayı içtim dedgnız gbi benımde yumurtlama gunum cok agrım oldu☺ Ama bu cayın fsh ı dusurup e2 degerını yukselttgnı duydum bilginiz var mı? Adetımı beklıyrm hormon testı yaptırıcam
Yok hayır hiç duymadım. Testere dişli aslan pençesi çayı Rahim kaslarını güçlendiriyor. Düşüğe engel oluyor. Kadın bitkisi diyorlar. Virüs nedeniyle değerlerime henüz baktırmadım

Yok hayır hiç duymadım. Testere dişli aslan pençesi çayı Rahim kaslarını güçlendiriyor. Düşüğe engel oluyor. Kadın bitkisi diyorlar. Virüs nedeniyle değerlerime henüz baktırmadım
Bende oyle biliyodum fakat burda okudum e2 yi yukseltıyo diye aklım karıstı🤷🏻‍♀️

Ne kadar kullanmak gerekıyor acaba
Maksimum 3 ay sanırım. İlk ay yaptıktan sonra bir hafta ara veriyorsun. Tekrar bir ay yapıyorsun. Eğer şikayetin devam ediyorsa yine bir hafta ara verip tekrar yapıyorsun. Bu dediğim testere dişli aslan pençesi çayı için geçerli. Hayıt tohumu ne kadar süre onu tam bilmiyorum

Bende oyle biliyodum fakat burda okudum e2 yi yukseltıyo diye aklım karıstı🤷🏻‍♀️
Ne münasebet. Hormon dengeler. Kim demişse uydurmuş. İncir kürü bal tarçın kürü falan yükseltir. Hayıtta Aslan pençesi de yükseltmez dengeler.

Ne münasebet. Hormon dengeler. Kim demişse uydurmuş. İncir kürü bal tarçın kürü falan yükseltir. Hayıtta Aslan pençesi de yükseltmez dengeler.
Hayıt otunda doğal östrojen varmış yani e2.. dogal östrojen dıyorlar. Ben 1.5 ay ara vermeden içtim problem olur mu?

Hayıt otunda doğal östrojen varmış yani e2.. dogal östrojen dıyorlar. Ben 1.5 ay ara vermeden içtim problem olur mu?
Ben de 2 aydır içiyorum 3 ay kullancam toplamda. Ben şimdiye kadar böyle bi yan etki duymadım kendim de yaşamadım. Ama e2 çok aşırı yüksek olursa engel oluyor yani 100’lerde falan. Prolaktin gibi tsh gibi hassas değil

Ben de 2 aydır içiyorum 3 ay kullancam toplamda. Ben şimdiye kadar böyle bi yan etki duymadım kendim de yaşamadım. Ama e2 çok aşırı yüksek olursa engel oluyor yani 100’lerde falan. Prolaktin gibi tsh gibi hassas değil
E2 baskılayıp fsh ı dusuruyormuş inşallah e2 yukselmez haftaya test yaptrcam soylerım sizede sonuçu normalde subat mart aylarında e2 testım 66 cıktı bakalım bu ay ne cıkıcak.. sizin e2 ve fah degerınız nedir?

E2 baskılayıp fsh ı dusuruyormuş inşallah e2 yukselmez haftaya test yaptrcam soylerım sizede sonuçu normalde subat mart aylarında e2 testım 66 cıktı bakalım bu ay ne cıkıcak.. sizin e2 ve fah degerınız nedir?
Olur öğrenmiş oluruz. Benim en son e2 55 fsh 8 küsürdü

Benımde 7.9 fsh ama daha dusurmek için içmiştim adetlerım duzenli 28 gunde 1 oluyorum. Peki adetlerınızı duzene soktu mu?
Fsh 10 üzeri sıkıntı olduğu için onu takmıyorum. Evet düzene soktu hemde ilk ayda etki etti 27 günde bir oluyorum. Ama benim düzensizlik öyle böyle değildi. Bi 30 günde oluyordum bi 10 günde bir oluyordum. Ara kanamalar falan oluyordu 2-3 gün. Saçma sapan bi düzensizlik vardı yani. Bende işe yaradıysa herkeste yarar bence

Ben 2 aydır testeredişli aslan pençesi ve hayıt otunu kullanıyorum erken menopoz benim problemim fsh düşürsün diye içtim ama otlara başladığımda fsh 13dü bu ay baktım fsh 19a yükselmiş 🤦‍♀️ ama yılmadım bu ayda kullanıcam eğer düşmezse mecbur bırakıcam 😑

X