Teste yorum yapar mısınız lütfen 🙏🏻

premomture

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
13 Mart 2022
300
169
Merhaba kızlar bu ay ilk kez adet döngüm 22 gün oldu, temmuzun 9u ve 12si arası adettim , tekrar 31temmuzda geldi 3 Ağustos ( dün ) adetim bitti aklıma düştü , şimdi ilk idrarla test yaptım böyle çıktı artmed marka strip testte yanlış ölçüm gören var mı? Bu arada adetim normal adet gibiydi üstüne görme gibi lekeli veya az değil.
IMG_5969.jpeg

Çizgi görünüyor bence. Bi tanıdığım hamile kaldıktan sonra 3 ay boyunca normal adet görmüş karnı şişince ve 4. Adet gecikince doktora gidip hamile olduğunu ve bebeğin cinsiyetini öğrendi 😂😂 Nadir de olsa olabiliyor böyle. Kan vermek netleştirir tabi. İnş gönlüne göre olur 🙏

Merhaba kızlar bu ay ilk kez adet döngüm 22 gün oldu, temmuzun 9u ve 12si arası adettim , tekrar 31temmuzda geldi 3 Ağustos ( dün ) adetim bitti aklıma düştü , şimdi ilk idrarla test yaptım böyle çıktı artmed marka strip testte yanlış ölçüm gören var mı? Bu arada adetim normal adet gibiydi üstüne görme gibi lekeli veya az değil.Eki Görüntüle 3461052
Artımed pek güvenilir değil

Merhaba kızlar bu ay ilk kez adet döngüm 22 gün oldu, temmuzun 9u ve 12si arası adettim , tekrar 31temmuzda geldi 3 Ağustos ( dün ) adetim bitti aklıma düştü , şimdi ilk idrarla test yaptım böyle çıktı artmed marka strip testte yanlış ölçüm gören var mı? Bu arada adetim normal adet gibiydi üstüne görme gibi lekeli veya az değil.Eki Görüntüle 3461052
ilk 5 dakikada böyle olduysa evet var bsey kan verin :)

Merhaba, evet çizgi görüyorum ben ama başka marka kaset testle de denemenizi tavsiye ederim :)
Nisan ayında adet bitiminden sonra bende hamile olduğumu öğrendim ama sonu kimyasal gebelik oldu maalesef 😕
Yani böyle şeylere hiç inanamazdım başıma geldi sizinde olabilir :)

Ben yanlış mı anladım adetin dün bitti dimi

Yani eğer adet olmadaydı testte çok belirgin bir çizgi olurdu benim bu teste güvenim 0 hamileyken yaptım tek çizgi çıktı doktorum bana hafta hafta kaç beta hcg olduğunu gösteren bir kağıt vermişti arabada unutmuşum ama internetten bi başkasını buldum bi göz atmanızı tavsiye ederim o silik çizgi beta hcgnin düşüklüğünü gösterirmiş

Eklentiler

• IMG_8763.png
    IMG_8763.png
    88,2 KB · Görüntüleme: 59
Son olarak şunu söyleyeyim bu testlere hiç güvenme hiçbirine hemde hamileyim birçok test yaptım birinde de tam çizgi çıkmadı en iyisi biraz sabredip bir hafta sonra kan vermek

Çizgi gözüküyor benim akrabamda adet oldu bitti belirtiler vardı eşi test yap diye ısrar etti ve test pozitifti bi doktora git derim umarım hamilesindirr🥰

Çizgi görünüyor bence. Bi tanıdığım hamile kaldıktan sonra 3 ay boyunca normal adet görmüş karnı şişince ve 4. Adet gecikince doktora gidip hamile olduğunu ve bebeğin cinsiyetini öğrendi 😂😂 Nadir de olsa olabiliyor böyle. Kan vermek netleştirir tabi. İnş gönlüne göre olur 🙏
Ay çok şaşırdım paylaştığın için teşekkür ederim canım inşallah hepimzin gönlünce olsun♥️

Merhaba, evet çizgi görüyorum ben ama başka marka kaset testle de denemenizi tavsiye ederim :)
Nisan ayında adet bitiminden sonra bende hamile olduğumu öğrendim ama sonu kimyasal gebelik oldu maalesef 😕
Yani böyle şeylere hiç inanamazdım başıma geldi sizinde olabilir :)
Yaa Rabbim hemen kucağınızı doldursun inşallah kalpten duamdır♥️

Tatlım çizgi gayet net hayırlı olsun diyecektim ama adetim dün bitti diyorsun. O yuzden testi tekrarla istersen. Ben kaç kez hatalı pozitif gördüm kosa kosa kana gittim negatifti

X